Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385714 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #795 dnia: Maja 27, 2008, 06:27:15 pm »
Uważam że przeciwnikiem Supermana , powinien być Shao Kahn . Tylko on jest na tyle potężny by przeciwstawić się tej postaci  ;)

Cytuj
A co do postaci, to chyba nie trudno się domyślić, które będą, a które nie

Taaak ? To które postacie będą :-)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #796 dnia: Maja 28, 2008, 07:53:18 am »
Nie wiesz Adept?
Postacie z Mortala i z DC ;)

Tak na marginesie pewnie wymyślą że Krypton wyleciał w powietrze [a raczej w próżnię] bo przegrał 10 turniejów a Jor-Ela zabił Pan Imperator ;D

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #797 dnia: Maja 29, 2008, 01:51:29 pm »

Uważam że przeciwnikiem Supermana , powinien być Shao Kahn . Tylko on jest na tyle potężny by przeciwstawić się tej postaci  ;)

Cytuj
A co do postaci, to chyba nie trudno się domyślić, które będą, a które nie

Taaak ? To które postacie będą :-)
Już spieszę z wyjaśnieniami... W tej grze będą postacie z MK i DC (ok. 10 postaci dla każdego "świata"). To chyba oczywiste, że pojawią się te najbardziej istotne postacie dla serii, bo 10/11 charakterów to nie jest zbyt dużo jak na MK. Będą [np.] Scorpion, Sub-zero, Liu Kang, Sonya, Kitana, Shang Tsung no i.... ewentualnie Kenshi. A nie będzie np. Meat'a i Sareeny.

Nie wiesz Adept?
Postacie z Mortala i z DC ;)

Bardzo śmieszne...  :D
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2008, 01:55:27 pm wysłana przez 'Dranzer »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #798 dnia: Maja 29, 2008, 05:10:03 pm »
Już spieszę z wyjaśnieniami... W tej grze będą postacie z MK i DC (ok. 10 postaci dla każdego "świata").
To wiedziałem już piętnaście stron temu

To chyba oczywiste, że pojawią się te najbardziej istotne postacie dla serii, bo 10/11 charakterów to nie jest zbyt dużo jak na MK. Będą [np.] Scorpion, Sub-zero, Liu Kang, Sonya, Kitana, Shang Tsung no i.... ewentualnie Kenshi. A nie będzie np. Meat'a i Sareeny.
To nie oczywiste , a potwierdzone przez Eda . Sam tłumaczyłem wywiad , w którym o tym mówił . Lecz to że będzie : "Scorpion , Sub-zero, Liu Kang, Sonya, Kitana, Shang Tsung no i.... ewentualnie Kenshi " to jest tylko Twój domysł . Gdyż żadna z postaci oprócz dwóch pierwszych nie została potwierdzona . Więc nie mów , że " To chyba oczywiste, że pojawią się " gdyż nie , nie jest to oczywiste .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #799 dnia: Maja 30, 2008, 07:12:18 am »
Heh zaraz znowu się zacznie dyskusja o postaciach..... :)

Tak sobie myślę ze po tym jak ostatnio świruje Eddy z kolegami to możemy sie spodziewać naprawdę różnych postaci...
Na pewno większość z tej 10 będzie miała swoich fanów, ale założę się wrzucą jedną lub dwie postacie na widok których powiemy WTF?!
A informacja od Boona że będą Scorpion, Sub, Batman i Superman to tak naprawdę żadna informacja bo to są najpopularniejsze postacie z obu światów więc wiadomo że będą.
Moim zdaniem prawie na 100% będą jeszcze Raiden, Sonya, Johnny, Jax i Rep no i może Shang. Z DC na pewno Latarnia, Wonder Woman i Marsjanin

Ja bym tylko chciał żeby z MK nie dawali żadnych postaci które się pojawiły dopiero w 3D a z DC żeby dali Lobo. Jak nie będzie Lobo to kicha po całości >:( Ale coś czuje że się zawiodę....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #800 dnia: Maja 30, 2008, 11:59:17 am »
SlaveMe TortueMe KillMe -> Stawiam piwo , jak Loba nie będzie  ;) .

Swoją drogą Midawy wypuściło nowy render postaci . Tym razem jest to Sub-Zero . Mi się bardzo podoba . Nareszcie normalne proste stroje , a nie zbajerowane płachty materiału . Tylko buty wyglądają jak te których używają żużlowcy  :P

http://i31.tinypic.com/e85zd4.jpg

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #801 dnia: Maja 30, 2008, 01:29:56 pm »
Ciuszek fajny tylko te dresy :(
Bardzo mi sie podobają smocze wzorki na ciuchach.
Szkoda że nie ma bielszej skóry tylko te zamrożone łapska....
I buty rzeczywiście dziwne, chyba ze Scorpionem kupowali razem..... Albo przynajmniej w tym samym sklepie ;)
Maska jest fajna chociaż nowoczesna.
I szrama mu zniknęła z oka.... [a tak przy okazji wie ktoś może dlaczego?]

Adept, trzymam za słowo ;)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #802 dnia: Maja 30, 2008, 02:53:14 pm »
no niezle sub wyszedł na tym renderze ale właśnie tylko gdzie ta jego blizna

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #803 dnia: Maja 30, 2008, 03:18:34 pm »
Nie podobaja mi sie 3 rzeczy:
1.Maska jest dużo gorsza niz ta na tapecie ; /
2.Ćwieki
3.Zamrożone ręce-są dobrze wykonane ale nie lubie tego motywu, Sub traci na klimacie przez to
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2008, 03:20:40 pm wysłana przez Tibo »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #804 dnia: Maja 30, 2008, 05:05:06 pm »
no niezle sub wyszedł na tym renderze ale właśnie tylko gdzie ta jego blizna

Bliznę Sub-Zero nadal posiada i widać ją na tym renderze . Lecz nie jest ona już koloru czerwonego , lecz jasno białego ( Dzięki jego lodowym mocom )

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #805 dnia: Maja 30, 2008, 05:09:01 pm »
Już spieszę z wyjaśnieniami... W tej grze będą postacie z MK i DC (ok. 10 postaci dla każdego "świata").
To wiedziałem już piętnaście stron temu

To chyba oczywiste, że pojawią się te najbardziej istotne postacie dla serii, bo 10/11 charakterów to nie jest zbyt dużo jak na MK. Będą [np.] Scorpion, Sub-zero, Liu Kang, Sonya, Kitana, Shang Tsung no i.... ewentualnie Kenshi. A nie będzie np. Meat'a i Sareeny.
To nie oczywiste , a potwierdzone przez Eda . Sam tłumaczyłem wywiad , w którym o tym mówił . Lecz to że będzie : "Scorpion , Sub-zero, Liu Kang, Sonya, Kitana, Shang Tsung no i.... ewentualnie Kenshi " to jest tylko Twój domysł . Gdyż żadna z postaci oprócz dwóch pierwszych nie została potwierdzona . Więc nie mów , że " To chyba oczywiste, że pojawią się " gdyż nie , nie jest to oczywiste .
Nie zrozumieliśmy się. Chodziło o to, że pojawią się te najważniejsze postacie dla MK i DC. Sonya, Liu Kang itd. to były tylko przykłady.
A jeśli chodzi o Sub'a, to wygląda co najmniej śmiesznie. Kolejne rozczarowanie... >:(

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #806 dnia: Maja 30, 2008, 05:21:10 pm »
Nie zrozumieliśmy się. Chodziło o to, że pojawią się te najważniejsze postacie dla MK i DC. Sonya, Liu Kang itd. to były tylko przykłady.
A jeśli chodzi o Sub'a, to wygląda co najmniej śmiesznie. Kolejne rozczarowanie... >:(
No , to że pojawią się postacie "ikony" to my już wiemy  ;) Lecz teraz pytanie , kim są takie postacie dla Ed`a . Gdyż jak się przekonaliśmy , Ed Boon , a fani , to czasami dwa różne punkty widzenia ;-) . Pozatym Liu Kang jako zombie miał by powrócić ? Dla mnie ikoną MK są : Reptile , Shang Tsung , Cage , Kitana , Mileena , Scorpion , Sub-Zero , Shao Kahn , Liu Kang , Rayden i inne Nooby Saiboty i Smoke`i , ale znając życie połowy tych moich ikon nie będzie w grze . Dlatego wszystko od Eda zależy .

Sub-Zero nie wygląda źle . Co prawda , Scorpion wygląda o wiele lepiej , ale i tak z niebieskiego lin kuei jestem zadowolony .

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #807 dnia: Maja 30, 2008, 06:06:29 pm »
Nareszcie normalny sub, a nie kark na koksie. Dla mnie wszystko wygląda cacy:D Zrobili z niego takiego bardziej "ziemskiego" wojownika co moim zdaniem b.dobrze wyszło. Tylko coś te dresy takie średnie ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #808 dnia: Maja 30, 2008, 09:50:35 pm »
Ej Pain, w której części Sub-Zero brał koks? :D

A jeśli chodzi o strój to nie wiem co wy o tym sądzicie ale ten pas z ćwiekami i dresy to sie trochę gryzą.....
Ale ogólnie jestem raczej na TAK [mogli go naprawdę spartolić]

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #809 dnia: Maja 31, 2008, 10:14:38 am »
Szczerze mówiąc to bardziej Sub podobał mi się jako Szreder