Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385703 razy)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1050 dnia: Lipca 17, 2008, 09:14:56 am »
no tutaj masz racje gra i tak już wyjdzie i choć niezbyt mi się ona podoba to też pewnie w nią zagram no cóż trzeba się z tym pogodzić ale licze że następną część już wykonają idealnie a jeśli chodzi o walkę 2D w 3D no to może być ciekawym pomysłem no i z fatalitami prawda ważne że jakie kolwiek są ale żeby powiedzieć czy gra będzie sukcesem czy kompletną porażką pierw jeszcze muszę w nią zagrać

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1051 dnia: Lipca 17, 2008, 12:54:31 pm »
Hehe ja tam raczej nie zagram bo:
1.Nie gram prawie już w ogóle w bijatyki(nie bawią mnie tak jak kiedyś).
2.Nie mam kasy i nie przepadam za konsolami.
3.Nie kupie konsoli dla jedenj gry ;p.
4.Nie ściągam gier.

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1052 dnia: Lipca 17, 2008, 12:59:40 pm »
Właśnie nie wiem po tych trailerach czy nadal jest 8way run czy normalne 2D-3D? Jak to jest? Bo jeśli to drugie to może system się sprawdzi.

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1053 dnia: Lipca 17, 2008, 02:36:39 pm »
Grafika jest 3D, ale sam system jest 2D... obejrzyj najnowszy trailer (ten z targów E3, w którym Batman zostaje spalony przez Scorpiona), Boon tam gada całe 4min i wyjaśnia to ładnie, choć niezbyt składnie XD.

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1054 dnia: Lipca 17, 2008, 03:58:42 pm »
Cytuj
w którym Batman zostaje spalony przez Scorpiona
chyba raczej Flash :P :P
    A jak sie dobrze przypatrzeć , to lifebary (paski życia) , do złudzenia przypominają te z Dragon Ball Z : Burst Limit :P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1055 dnia: Lipca 17, 2008, 09:58:59 pm »
No i mamy w końcu oczekiwane przez wszystkich demo na E3  :) Osobiście chciałbym tam być i samemu sprawdzić cały ten cyrk... Jednak muszę się zadowolić filmikami  ::)

Gra z dema prezętuje się nawet całkiem, całkiem. Graficznie zostałem mile zaskoczony bo wiele z tej strony nie wymagałem. Gameplay jest przyjazny dla oka i budzi podziw w niektórych elementach  :D Naprawdę mi się podoba, choć przypomina mi to nadal polepszony wizerunek Armageddon. Na stronę dźwiękową również nie narzekam, bo trzyma poziom. Animacja postaci jest w miarę OK, ale łatwo w tej wersji jeszcze zobaczyć niedociągnięcia  :-\ Tak czy siak gra coraz bardziej przyciaga mnie do siebie, mimo tych wszystkich komiksowych kolesi w rajtuzach. Najbardziej nie mogę się doczekać informacji o historii MK vs DC, bo na pewno będzie intrygujaca i co bardzo możliwe prostacka czego w prawdzie bym nie chciał...

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1056 dnia: Lipca 18, 2008, 11:12:09 am »
Fabuła będzie zakręcona (trudno żeby nie :P) ale nie pozbawiona swojego sensu (taką mam nadzieję), w końcu nad fabułą pracują ludzie z DC a oni w takich sprawach (łączenie dwóch różnych światów w jeden).
Po screenach trudno mi było oceniać grafikę (bo bardziej wygląda na stary engine z MK:A mocno podrasowany niż na Unreal Engine 3) ale w filmikach już widać (lekką) różnicę przede wszystkim w animacji, a grafika jest po prostu ładniejsza ale raczej nie rewelacyjna.

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1057 dnia: Lipca 18, 2008, 07:47:57 pm »
MK vs DC rzeczywiście zapowiada się dobrze. Stare ataki i umiejętności, Fatality! (i tu rerspekcik dla Eda), ale na nic to wszystko, bo i tak gra jest pozbawiona klimatu Mortal Kombat. Moim skromnym zdaniem, byłaby trzy razy lepsza, gdyby zamiast kolorowych bohaterów z DC były nowe postacie choć trochę pasujące do MK.

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1058 dnia: Lipca 18, 2008, 09:47:51 pm »
...a nie popierdy typu dairou i kobry:/ czy innych raidenoczapkowych bab:/

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1059 dnia: Lipca 19, 2008, 02:38:16 am »
U nas w kraju z pewnością nie (choć każdy z pewnością zagra, nawet się do tego nie przyznając), a i tak nie ma to większego znaczenia przez poziom piractwa. Ale poczytaj zagraniczne fora, nawet te o MK... fani już się z tym pogodzili i z komentarzy wyraźnie widać, że popierają projekt, więc nie traktuj rodzimej "scenki" (bo "scena" to to nie jest) jak pępka świata.

Powtórzę się jeszcze: "gra już się sprzedała, choć jeszcze nie wyszła". To, że ty i jeszcze kilka/kilkanaście osób z forum jej nie popiera nic nie zmienia w tej materii. Nawet jeśli po wyjściu gry dostanie oceny oscylujące około 5-6/10 (bo mniej nie przewiduję, choć na razie media są jej przychylne), to ludzie i tak będą w nią grać; choćby z czystej ciekawości.

Kończę na razie, bo jeszcze chwilę, a dostanę bana XD. Pozdrawiam.

Z tego co widziłaem po pierwszych komentarzach też fani za granicą byli w większości przeciwni. Teraz to zależy jaka będzie tego grywalność. "Pępek świata" to raczej jest dla tej gry rynek USA, jak tam sie spodoba to twórcy uznają grę za sukces.

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1060 dnia: Lipca 21, 2008, 09:50:39 pm »
To ze dobrze sprzeda się w usa to jasne. Oni lubią takie lateksowe popierdółki typu kapitan ameryka czy superman. Szkoda, że mortal traci na swej niepowtarzalnej "mroczności" przez takie głupie mixy. Światy MK i DC nigdy nie powinny się połączyć ;) (100000000 razy bardziej wolałbym zobaczyć MK vs SF czy choćby Tekken)

Tyle narzekam, a gre i tak pewnie kupie. Ot siła przywiązania :P

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1061 dnia: Lipca 22, 2008, 10:53:14 am »
Dla mnie mix może być choć i tak moim zdaniem lepszy byłby z Virtua Fighter lub z Tekkenem. Lepiej by pasowały do siebie ale niestety Midway nie zrobił tego (a chcieli zrobić połączenie z Street Fighter'em) bo jak to mówili "ciężko było pogodzić dystans jaki nas dzieli z rozpoczęciem prac połączenia gier".
Wiadomo, że połączenie MK i DC jest na pierwszy rzut oka takie sobie ale ja jestem fanem obu uniwersów a do tego fabułę piszą goście z DC więc myśle, że będzie dobrze ;) 
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2008, 10:56:08 am wysłana przez Sim »

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1062 dnia: Lipca 22, 2008, 05:19:52 pm »
Z żadnym Tekkenem! Tekken jest żałosny i godny politowania! Już lepiej Mortal Kombat vs. Happy Tree Friends  ;D

w jednym z pierwszych wywiadów nt. MKvsDC Ed mówił, że chciał MK vs SF albo jakoś tak, ale nie mogli się dogadać z drugą stroną. A z WB mogli.

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1063 dnia: Lipca 22, 2008, 08:17:01 pm »
Jeśli twierdzisz że Tekken ma słaby system walki to ja nie wiem w coś ty grałO_o? Port tekken vs VF na megadriveXD? Fakt że światy do siebie nie pasują to jedno, ale sam system to co innego. Ja tam tylko upatruje swoje światełko w tunelu na następnym mortalu:p Tym co to ma być mroczny jak dupa JaxaXD

Ale swoją drogą to po E3 jakoś specjalnie nikt nie narzekał na "słabość" tej pozycji więc i w tym musi coś być.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1064 dnia: Lipca 23, 2008, 11:13:43 am »
Ale swoją drogą to po E3 jakoś specjalnie nikt nie narzekał na "słabość" tej pozycji więc i w tym musi coś być.

Hehe na targach E3 dzieją się różne dziwne rzeczy np:Fallout 3 po prezentacji tylko walki dostał miano Najlepszej gry RPG ; p