Autor Wątek: Mortal Kombat Full HD  (Przeczytany 10387 razy)

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Full HD
« dnia: Maja 05, 2009, 11:57:15 am »
Ostatnio przeszukuję czeluści internetu w poszukiwaniu MKTM w jakości 1080p jednak bezowocnie. Gdyby ktoś coś wiedział na ten temat czy planują wydanie, wysyłają do Polski itp. byłbym wdzięczny za info. 

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2009, 12:56:24 pm »
Nie, nie planują. Film jest za stary i zbyt mało popularny, by ktokolwiek chciał się w to bawić. Poza tym nie wiem, czy oryginalna taśma, na której go kręcono daje możliwości przerobienia tego kawałka na HD... ale to tylko taka moja dygresja.

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2009, 02:35:16 pm »
Za stary nie jest. Duzo starsze filmy robia w jakosci HD tylko nie wygladaja one tak jak te z ostatnich lat wydane w HD. Ale jakosc maja lepsza od zwyklego DVD.

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 06, 2009, 12:35:38 pm »
Wystarczy dobry program do konwersji plików i mozna sobie zrobić z pospolitego DVDRip-a w formacie .avi film w jakości HD.

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 06, 2009, 06:57:13 pm »
E-khem (*podnosi nieśmiało rękę*) mógłbyś mi zdradzić jak przerobić film o rozdzielczości ok 700x300 na ponad 1200? Oczywiście bez utraty jakości, żeby to HD nie wyglądało jak "NormalD", tylko że powiększone?

Bo ja się osobiście nie znam, ale jak dla mnie jak jabłko przekroisz na pół i zjesz jedną połówkę, to nijak już całego mieć nigdy nie będziesz. Porównanie dość kolorowe, ale chyba wszyscy rozumieją XD.

Cytat: Bodzio
Za stary nie jest. Duzo starsze filmy robia

Chodziło mi raczej o kombinację (stary + mało popularny = brak szans) Bo oczywiście, że na DVD wychodzą teraz dużo starsze filmy (nawet lata '40), ale są to filmy popularne, można powiedzieć kultowe. MK taki nie jest, a wydawcy nie będą patrzeć na film, który kupi może z milion osób na całym świecie, skoro mogą wydać film (nawet starszy), który się sprzeda w 10mln kopii. Ot, i cała sprawa.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2009, 07:00:21 pm wysłana przez robaczek »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2009, 09:12:19 pm »
Filmy takie jak Matrix czy Milczenie owiec (starsze niż pięć lat) nie ma sensu kupowac bo jakość nie bedzie lepsza od oglądania DVD w odtwarzaczu z wejściem HDMI i cieszyć się upscalerem. Tez takie filmy są umieszczone na płytach Blu-ray tylko dzwięk jest stanowczo lepszy bo możemy sobie wybrać np: TrueHD 5.1. Wiec wydać 100zł za taki film a miec możliwośc kupienia tego samego na DVD za 20zł to sprawa jest prosta.  Mogli by chociaż jak tak już chcą wydac np Matrixa na blu ray to niech wrzuca wszystkie 3 filmy na płytce taki zestaw juz lepiej zacheca do kupienia. Polecam Mrocznego rycerza który wygląda prześlicznie.

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 14, 2010, 01:24:05 pm »
Czy ktoś tu coś mówił, że nie będzie MK1 i MK2 na BluRay'u?  ::)

Proszę bardzo:

Mortal.Kombat.1995.1080p.Bluray.X264-DIMENSION
Mortal.Kombat.Annihilation.1997.1080p.B luray.X264-DIMENSION


Do znalezienia w sieci.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 14, 2010, 06:21:05 pm »
Ogólnie jest na Blu-Ray film Mortal Kombat ale u nas w polskich sklepach jak na razie nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 01:33:59 am wysłana przez Sim »

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 14, 2010, 08:49:17 pm »
Bo i pewnie nie będzie. To produkt niszowy, w dodatku nie w 1080p, tylko 720p, dostępny już od ponad roku za granicą.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Full HD
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2010, 08:06:08 pm »
Teraz myślę czy miałoby sens wklejenie napisów do filmu... W sumie mogę pokombinowac, ale wiekszosc kolegów i tak kreciłaby nosem jakby lektora nie słyszała...