Autor Wątek: OFICJALNY KOMIKS MKX  (Przeczytany 64337 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 09, 2015, 07:29:45 pm »
Coś namieszali w tej historii Scorpiona. Fakt, Sub-Zero go zabił, ale nie wybił jego klanu i rodziny. Więc jak miał go zabić, skoro w wiosce to Quan-Chi się pod niego podszywał?

Może Scorpion jeszcze o ty nie wiedział że to Quan za wszystkim stoi i bezprawnie w swojej opowieści oskarża o to Subziego

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 10, 2015, 05:47:16 pm »
Tak, tylko, że pokazane jest, że Scorpion zginął w zgliszczach swojej wioski. A tak nie powinno być. Sub-Zero nie wypierał się tego, że go zabił, tylko, że wymordował jego klan i rodzinę. Czyli to musiało się odbyć w dwóch zupełnie różnych miejscach.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 11, 2015, 08:45:49 pm »
W grze śmierć jego rodziny też była ukazana nieco inaczej.
Jestem bardzo zaciekawiony demonem z Netherrealm. Ciekawe, czy będzie tylko w komiksie, czy może wystąpi tez w grze. I w sumie też ciekawe, czy jest to ktoś nam znany, czy nowy wróg.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 12, 2015, 12:14:47 am »
Spoiler z następnego chaptera więc oglądacie na własną odpowiedzialność.
(click to show/hide)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 12, 2015, 10:44:31 am »
ŁOOO na TRMK wrzucili podsumowanie komiksu. LONG AS HELL i po angielsku, ale to nie powinno być dla Was problemem.

Jaram się jak pojebany

(click to show/hide)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 13, 2015, 11:34:41 am »
Przepraszam, musiałem:
(click to show/hide)


Komiksy będą wychodzić do końca tego roku także będzie 12 numerów. Potem nie wiadomo. Komiksy będą wychodziły również po wydaniu gry także zastanawia mnie czy po czasie w w kolejnych numerach nie ujrzymy czasem dalszego ciągu fabuły z trybu Story.
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2015, 11:36:42 am wysłana przez wodny »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 13, 2015, 03:13:50 pm »
Skoro chcą tak długo to ciągnąć, to może zrobią małe wprowadzenie do MKXI (2017?).

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 13, 2015, 04:47:06 pm »
Przez chwilę zastanawiałem się czy demon z Netherrealm nie będzie Jax.. Na trailerze widzimy go przez chwilę walczącego z Johnym i wygląda całkiem demonicznie.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 13, 2015, 04:50:11 pm »
Przez chwilę zastanawiałem się czy demon z Netherrealm nie będzie Jax.. Na trailerze widzimy go przez chwilę walczącego z Johnym i wygląda całkiem demonicznie.
Wygląda demonicznie bo jest pod kontrolą Quana Chi, tak samo jak Kitana, Sindel itd.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 13, 2015, 06:12:07 pm »
Przez chwilę zastanawiałem się czy demon z Netherrealm nie będzie Jax.. Na trailerze widzimy go przez chwilę walczącego z Johnym i wygląda całkiem demonicznie.
Wygląda demonicznie bo jest pod kontrolą Quana Chi, tak samo jak Kitana, Sindel itd.

Całkiem o tym zapomniałem.. starość nie radość

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 14, 2015, 09:36:03 pm »
Na YouTubie można znaleźć 11 i 12 rozdział komiksu.
(click to show/hide)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 14, 2015, 10:14:52 pm »
Po przeczytaniu komiksu 11 można się dowiedzieć, w jaki sposób Raiden ożywił wojowników.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 21, 2015, 12:56:52 pm »
a wg Kittelsena w komiksie pokazane zostanie w jaki sposób Kuai Liang z Cyborga stał się człowiekiem :) piękna sprawa. KURWA GDYBY KITTELSEN UKŁADAŁ ROSTER.... przecież praktycznie wszystkie postacie z komiksu (które znajdują się obecnie/docelowo poza rosterem, TAK, z Hsu Hao włącznie) fitowałyby do bycia playable postaciami i zyskałyby w momencie moją sympatię!!

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 21, 2015, 01:09:00 pm »
a wg Kittelsena w komiksie pokazane zostanie w jaki sposób Kuai Liang z Cyborga stał się człowiekiem :) piękna sprawa. KURWA GDYBY KITTELSEN UKŁADAŁ ROSTER.... przecież praktycznie wszystkie postacie z komiksu (które znajdują się obecnie/docelowo poza rosterem, TAK, z Hsu Hao włącznie) fitowałyby do bycia playable postaciami i zyskałyby w momencie moją sympatię!!
Coś pominąłem? Gdzie niby mówią, jak Sub przestał być cyborgiem? Chyba, że będzie w wydaniu 13, bo do tej pory nic takiego nie widziałem.
Mi szczerze mówiąc bardziej odpowiada obecny roster, który, mimo braku wielu fajnych wojowników i (według mnie) zbyt małej ilości debiutantów (bo na razie jest to tylko 10), jest całkiem fajny i wolę Liu Kanga czy Kitanę od Hsu Hao czy Mavado.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 21, 2015, 01:11:06 pm »