Autor Wątek: Nowa odsłona Mortal Kombat Center  (Przeczytany 25158 razy)

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 03, 2010, 02:52:32 pm »
Nie wszystkie działy są uaktualnione np. nie dopisane sa wydania niektórych klasycznych gier:
- http://mkc.honmaru.pl/game_mk1.html - mk zostało wydane też na (2004) PlayStation 2 (jako część Mortal Kombat: Deception: Premium Pack), (2004) XBox (jako część Mortal Kombat: Deception Kollectors Edition), (2005) PSP (jako część Midway Arcade Treasures: Ultimate Classics), (2006) PC (jako część Midway Arcade Tresures Deluxe Edition)
- http://mkc.honmaru.pl/game_mk2.html - mk2 zostało wydane też na (2004/2005) PlayStation 2 (jako część Midway Arcade Treasures 2 oraz jako ukryta gra w Mortal Kombat: Shaolin Monks (NTSC)), (2004) XBox (jako część Midway Arcade Treasures 2 oraz jako ukryta gra w Mortal Kombat: Shaolin Monks), Nintendo GameCube (jako część Midway Arcade Treasures 2), (2005) PSP (jako część Midway Arcade Treasures: Extended Play), (2006)PC (Windows) - (jako część Midway Arcade Treasures: Deluxe Edition), (2007) PlayStation 3 (jako gra do ściągnięcia)
- http://mkc.honmaru.pl/game_mk3.html mk3 zostało wydane też na (2004) PlayStation 2 (jako część Midway Arcade Treasures 2), (2004) XBox (jako część Midway Arcade Treasures 2), (2004) Nintendo GameCube (jako część Midway Arcade Treasures 2), (1995) R-Zone, (1995) HandHeld LCD by Tiger, PSP (jako część Midway Arcade Treasures: Extended Play), (2006) PC (Windows) (jako część Midway Arcade Treasures: Deluxe Edition)
- http://mkc.honmaru.pl/game_umk3.html - umk3 ukazała się również na (2006)XBOX 360 (jako gra do ściągnięcia), (2006) PlayStation 2 (jako część Mortal Kombat: Armageddon - Premium Edition), (2007) Nintendo DS (jako część Ultimate Mortal Kombat)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 03, 2010, 03:40:58 pm »
Jezu, H! Vltg3. Dzięki Ci za ten spis. Jak z nieba mi spadł bo był mi potrzebny a nie miałm kiedy grzebać w necie. Mam nadzieje że nikt tego posta nie wypieprzy....  :)
Dzięki raz jeszcze  :)

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 04, 2010, 10:01:10 am »
To go sobie skopiuj... ;]

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 05, 2010, 01:23:02 am »
Zaraz ktoś kogoś zgwałci z powodu nowego layoutu strony  ;D uwielbiam to forum

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:29:45 am »
Ja zggadzam się z większością. Wcześniejsza skórka była bardziej wybajerowana. Jednak teraz jak już wspomniano mamy więcej nowych wiadomości. Ale pocieszając Bodzia wspomnę dzieje MK3. Ta gra też była oceniana gorzej od swojej poprzedniczki. Może kolejna odsłona będzie lepsza...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:03:39 pm »
Nie wiem jak inni ale dal mnie to, że ktoś wyjebał opisy niektórych gier [np. MKM:S] jest dziwne....... Nie wspominając o layoutcie który ubóstwiam po wsze czasy   :-* kocham was....

robaczek

  • Gość
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:10:08 pm »
SlaveMe, spokojnie. Działy MKM: Sub-Zero i MK: Special Foces powrócą jak tylko kod i grafika zostaną przerobione pod nowy layout. Nic się z nimi złego nie dzieje, jak tylko będą gotowe, natychmiast będą wstawione.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:17:02 pm »
Dziękuję Ci mój Ukochany Robaczku!!!!!!!
Chciałem popełnić samobójstwo ze względu na to zaniedbanie ale w takim razie się powstrzymam. Czekam na te nowe odsłony złociutka........  :-* :-* :-* :-* :-*

Bodzio

  • Gość
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:18:03 pm »
Nie wspominając o layoutcie który ubóstwiam po wsze czasy   :-* kocham was....

Chłopie ogarnij się... już się wypowiadałeś odnośnie nowego wyglądu, po co znowu siejesz zamęt. To że się tobie nie podoba nic tu nie zmieni. Zresztą pisałeś że już nie zaglądasz MKC więc co robisz problem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 09:26:05 pm wysłana przez Bodzio »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:28:02 pm »
Jako koleś który zagląda na 'Nowy MKCenter' chciałbym zaznaczyć, że o ile braki w opisach konkretnych części są zwykłym zaniedbaniem [i potrafię to zrozumieć] to Layout który wygląda tak jak wygląda to śmiech na sali...
No, ale racja ..... jak się SlaveMe'emu nie podoba to znaczy, że na pewno wyszło chujowo ......
:-* Ciebie też kocham B.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:30:10 pm »
No, ale racja ..... jak się SlaveMe'emu nie podoba to znaczy, że na pewno wyszło chujowo ......

Przecież nie jesteś sam w tym temacie. Dziesięć osób, które zidentyfikować po ksywce łatwo, również tak samo twierdzą. Temat ten powinien ogólnie zostać zamknięty. Większość wypowiedziała swoje zdanie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 09:32:47 pm wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:32:55 pm »
Ja biorę całą winę na siebie. Ja zamanipulowałem innych żeby napisali kiepskie recenzje MKC. Przyznaję się do winy. Wybaczcie mi!
Tylko ten layout poprawcie  :P

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:35:27 pm »
Tylko bez obwiniania się! Każdy ma swój rozum. No i każdy wyraził swoje zdanie...

Bodzio

  • Gość
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:36:38 pm »
Więc zrób własną stronę i nie truj. Po co znowu piszesz to samo.

Zawsze robiłem tak aby mi się podobało a nie innym. I teraz też tak było.

braki w opisach konkretnych części są zwykłym zaniedbaniem

Nie wiesz dlaczego nie ma działów więc się nie wypowiadaj.

I za dużo ostatnio 'kurwujesz'. Ostrzeżenie słowne.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:07:48 pm »
Więc zrób własną stronę i nie truj.
Nie kuś losu   ;)

Zawsze robiłem tak aby mi się podobało a nie innym. I teraz też tak było.
Skoro robisz tę stroną dla siebie to po co wstawiasz newsa, że macie nowy wygląd i inne pierdoły, Które na dodatek nie są dokończone?
Dla mnie to jest dziwne.....
Ale chuj z tym. Na czym ja się właściwie znam...........  :)
Tak normalnie sobie pomyślałem, że jak ktoś daje wiadomości o nowym wyglądzie to daje ją po to żeby ktoś ja ocenił i przy okazji powiedział co jest super a co nie. Ale jak widzę nawet najmniejsze wskazówki są zabronione.....
Center, Center Ponad Wszystko ........................
I żebyś mnie nie zrozumiał źle, ja naprawdę dbam o MKC...........

                                                                          Twój SlaveMe...............