Autor Wątek: Gorzkie zale  (Przeczytany 27809 razy)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 09, 2008, 08:23:45 am »


Żal mi, że 3dfx upadło, że nie ma secret-service i klimatu sceny gier z lat 90. Żal mi was młodzi gniewni skąd w Was tyle jadu  ;) 

O stary , całkowicie popieram Twój żal i łącze się z nim . I feel it too men Smutny  :-[



maniak ma racje , ty papa_snejk udajesz  nie wiem kogo  poprostu jesteś żałosny przeczytałem twoje posty i szczerze to żal ;>

« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2008, 11:13:00 am wysłana przez _cyBeR_ »

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 09, 2008, 02:30:09 pm »
jak na razie kolego to jesteś gołosłowny. ja podałem konkretny przykład łamania swobód przez moderatora, a ty? powiesz coś konkretnego?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 11, 2008, 04:18:24 pm »
Papa_Snejk.
Nie chcę się z tobą kłócić, ale coś mi tu nie pasi.
Powiedziałeś, że Maniak stwierdził iż źle robisz fatala, który ci nie wychodzi. To powiedz mi, czy on źle powiedział? Bo jeśli robisz go dobrze, to powinien ci wyjść, tak?
Ja mam taki żal, że nie ma MK4 online z prawdziwego zdarzenia, a także mam żal, że jest słaby postęp w emulacji PS2.
Kolejnym żalem jest to, że nie mogę znaleźć symulatora samolotów w którym byłyby znane samoloty akrobacyjne, które byłyby dobrze wykonane np. pod względem dźwięku, bo w produkcji np. FS, nawet tej najnowszej mój ulubiony samolot z potężnym trzystukonnym silnikiem brzmi jak mucha.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 11, 2008, 08:40:59 pm »
chodzi o to że maniak wali kita. nawet ludzie z gamefaqs nie wiedzą jak to zrobić, a maniak twierdzi że wychodzi mu PODSTAWOWA kombinacja (tzn. taka jaką można znaleźć w każdej gazecie komputerowej czy stronie internetowej o mortalu). to ściema

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 11, 2008, 10:00:56 pm »
Maniak mieszka w świątyni Mortal Kombat, ma takie artefakty o których istnieniu możesz nawet nie wiedzieć ;D. Uwierz, że informacje które pisze nie są wyssane z palca a on sam nie gra w mortala od wczoraj. Niech sprawa tego fatala będzie Twoim "test your might" ;D ;D ;D 

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 12, 2008, 04:14:34 pm »
hehe no dobra ale myślę że całym szacunkiem maniak nie dorasta do pięt ludziom z gamefaqs

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 12, 2008, 11:22:22 pm »
Papa_snejk dostajesz ostrzeżenie.

Jakoś rzuciłeś się na Maniaka nie wiadomo za co i ostatni Twój post wyprowadził mnie z równowagi dlatego piszę.

Człowiek jest człowiekiem i nie rozumiem dlaczego piszesz, że Maniak nie dorasta im do pięt. Może być bardziej wartościowym człowiekiem niż całe Gamegraqs. Takie podejście jest zbędne i pokazuje jakim jesteś prostym człowiekiem. Pewnie gdybyś był na moim miejscu to z nikim Twojego pokroju byś nie gadał, bo jezdziłbyś Audim TT. Tyle mam do powiedzenia.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 13, 2008, 08:21:39 am »
davidkoz nie rozumiesz jednej rzeczy i podchodzisz do sprawy zbyt emocjonalnie. dla mnie maniak może być świetnym ojcem, mężem, bratem, CZŁOWIEKIEM (w sensie moralnym) itd. itp. ale jak dla mnie ludzie z gamefaqs to wybitni spece którzy moim zdaniem znają się na wszystkim. o co ci chodzi to nie wiem. mam prawo do wyrażania swojej opinii a poza tym to jest temat "gorzkie żale" nie?

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 13, 2008, 09:37:29 am »
moje 2 grosze:

ludzie z gamefaqs przy http://ultimatemk.com to tylko pionki. :)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 03, 2008, 02:20:47 pm »
Ja mam żal do gejów , mam żal do bi , mam żal do nowych gier , mam żal do feela za debilstwo , wogóle żal mi całego świata.
Bo jest żałosny - chyba musze sprzedać ziemie na allegro  :-* :-* :-* :-* ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 03, 2008, 07:10:11 pm »
Ohoho , aż całego świata ? Dlaczego ? Rozwiń to . Ja uważam że świat jest super i nie trzeba się nad nim użalać  ;) Żeby nie robić offtopic`u , to powiem , iż od trzech dni chodzę na rzekę i ilość ryb złapanych przezemnie nie jest warta nawet napisania . Jeszcze babcia mnie krzyczy , że czeka trzy dni na rybę na kolacje  :( Jutro napewno mi się uda złapać coś dużego  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2008, 07:11:50 pm wysłana przez Adept »

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 03, 2008, 07:21:22 pm »
Ohoho , aż całego świata ? Dlaczego ? Rozwiń to . Ja uważam że świat jest super i nie trzeba się nad nim użalać  ;) Żeby nie robić offtopic`u , to powiem , iż od trzech dni chodzę na rzekę i ilość ryb złapanych przezemnie nie jest warta nawet napisania . Jeszcze babcia mnie krzyczy , że czeka trzy dni na rybę na kolacje  :( Jutro napewno mi się uda złapać coś dużego  ;D

Już tłumacze.
Straciłem dziewczynę .
Straciłem najlepszego kolege bo okazał się być gejem.
Straciłem wszystko.

 

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 03, 2008, 10:55:40 pm »
Jedna miłość umiera by móc zastąpić ją  ;D Ja mam qmpli gejów i co? są gorsi? wcale nie, są bardziej normalni od pozostałych popaprańców. Wszystkiego napewno nie  :)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 04, 2008, 08:47:43 am »
Jedna miłość umiera by móc zastąpić ją  ;D Ja mam qmpli gejów i co? są gorsi? wcale nie, są bardziej normalni od pozostałych popaprańców. Wszystkiego napewno nie  :)
Było by dobrze jak mój qmpel  nie rozmawiał cały czas o swoim chłopaku i cały czas rozmawia o  gejostwie  :'( :(

A dziewczyny nie będe już . Dziewczyny to s#$$% je###@$  :-\
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 08:51:25 am wysłana przez _cyBeR_ »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 04, 2008, 12:53:21 pm »
Było by dobrze jak mój qmpel  nie rozmawiał cały czas o swoim chłopaku i cały czas rozmawia o  gejostwie  :'( :(
To nie trzeba było mu powiedzieć : " Okej , nie gadaj o swoim chłopaku bo mi to nie pasuje , w zamian ja nie będę gadał o dziewczynach przy Tobie... Chociaż... Po co znajomi jak nie można z nimi o laskach pogadać  ;D ( yes yes , It was a bad taste joke ;) )

A dziewczyny nie będe już . Dziewczyny to s#$$% je###@$  :-\
Tu kolejna sprawa która nie powinna zaistnieć . Ile masz lat ? 15 - 16 ? Jeżeli mniej niż 18 - 20 to takie miłości to wiesz... Raczej nie mają szansy przetrwać . W młodości traktuj z dysnansem wszystko . Mając naście lat miłość jest tylko zachcianką i młodzi ludzie jej nie rozumieją , dlatego nie angażuj się tak emocjonalnie . Co taka kobiecina lat szesnaście może wiedzieć o miłości , partnerstwie itd. To zwykłe młodzieńcze miłości , każdy je przeżył . Że dziewczyny są złe to wiem ;) , ale zanim się obejrzysz to znowu zakochasz się w kimś innym i stawiam wódkę , że tak będzie . Dlatego głowa do góry
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 12:54:54 pm wysłana przez Adept »