Autor Wątek: Nowe Postacie  (Przeczytany 7331 razy)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Nowe Postacie
« dnia: Września 10, 2011, 04:15:15 pm »
Czy moze ktoś oriętuje sie kiedy będą dostępne nowe postacie w DLC ?? i na kogo liczycie by sie pojawił ?:)

Offline Nice_Boat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2011, 04:22:29 pm »
Obecna seria DLC się zakończyła, nie spodziewałbym się kolejnej czwórki prędko... i prawdę mówiąc uważam że to dobrze, póki co jest dużo pracy nad balansem nawet z obecnym stanem gry (podstawowe 27/28 +4 DLC). Do tego oczywiście dochodzi kwestia naprawienia practice mode - jak puszczą kolejne postacie zamiast się za to zabrać jestem pewien że bardzo wielu graczy wystawi im sporego minusa. Osobiście powiem tylko tyle, że liczę na to że Fujina nie będzie, a spodziewam się Tanyi. Faworytów poza obecnym składem nie mam, więc jak dla mnie mogliby już sobie ten temat odpuścić  :D

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2011, 04:26:28 pm »
Jak słyszałem chociaz to plotki to w październiku maja pojawic sie nowe postacie ,sam Ed Boon mowił w wywiadach ze postaci bedzie tyle ile graczy ich bedzie chciec co do samej gry przydał by sie lekki balans i niewiem jak długo bedzie trzeba jeszcze poczekac zeby poprawiono tak słaby kod sieciowy..

Offline Nice_Boat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2011, 04:29:26 pm »
Nie no proste że prędzej czy później zrobią nową serię (dużo plotek z w miarę pewnych źródeł już było), ja po prostu mówię że ta gra na obecną chwilę wymaga trochę innej pracy i liczę że zostanie ona wykonana zanim zaczną dodawać nowy content. Październik brzmi trochę za szybko... no ale może już coś ten practice ogarnęli, balans pewnie 1.05 w miarę wyrówna.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2011, 04:31:08 pm wysłana przez Nice_Boat »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #4 dnia: Września 11, 2011, 08:47:05 am »
Październik może nie, Listopad nie wiem, ale wiem że na pewno na gwiazdkę coś wydadzą.  Było by dziwne jak by nic na święta nie wydali (może Bo rai cho w alternatywnym stroju św. mikołaja;-)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #5 dnia: Września 14, 2011, 07:01:45 am »
Były ploty, że Jason miałby się pojawić na Halloween. Kurrr, mogliby go zrobić bossem.

edit: o nieee:

http://testyourmight.com/forum/content.php?1827-MK9-DLC-Currently-NOT-in-Production

... może jeszcze kogoś dodadzą, tylko 4 postacie to byłaby porażka.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2011, 09:17:48 am wysłana przez ildjarn »

Offline Iced_Taz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Iced_Taz
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #6 dnia: Września 14, 2011, 10:15:12 am »
Ja chciałbym raczej kilka nowych wdzianek dla obecnych postaci i kilka nowych aren :)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #7 dnia: Września 14, 2011, 09:53:40 pm »
Skórki dla postaci to beda napewno za free a co do aren to przydało by sie pare z stage fatalami

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #8 dnia: Września 25, 2011, 02:47:21 pm »
ildjarn Jason jako boss ? hmmm no niewiem szczerze brakuje mi bardzo motaro gdyby dali go jako 3 bossa z goro i kintaro byłbym zachwycony tylko mogli by zablokowac x raye wtedy było by trudniej i była by wieksza szansa ze dostalibysmy klasycznego a nie z dwoma nogami :P...

Offline media1234

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Get over here!
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #9 dnia: Września 25, 2011, 08:11:17 pm »
Żadną,według mnie i tak źle zrobili że dali kratosa....co to jest?! Mortal kombat?! czy God of war?!

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #10 dnia: Września 26, 2011, 05:38:48 pm »
Co do Kratosa to mozesz sie czepiac bo jest na stałe ale jesli chodzi o Freddiego to niekupujesz  niemasz proste :P

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Postacie
« Odpowiedź #11 dnia: Października 01, 2011, 09:22:01 am »
Normalnie nie było mnie tutaj w tych tematach tyle czasu, ale postępów panowie to nie zrobiliście ;)
Według mnie ciekawym posunięciem byłoby dodanie reprezentantów innych bijatyk, ale to na 99% nie będzie miało miejsca chociaż taką Violet, Rose, Soulegde'a czy Abbysa bym się nie obraził