Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658457 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #870 dnia: Lutego 11, 2015, 06:48:47 pm »
No właśnie córka raczej;) Jagoda <--- myślałem, że dziewczyny nie grają w MK;p

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #871 dnia: Lutego 11, 2015, 07:03:39 pm »
do mnie się przyczepiliście, że w zlepku pikseli nie widzę mileeny (i wciąż jej tam nie widzę, za to faktycznie jej obecność wydaje się być potwierdzona fabularnie), a sami mylicie córkę z siostrą, chociaż jak wół jest napisane "daughter"...

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #872 dnia: Lutego 11, 2015, 07:06:28 pm »
do mnie się przyczepiliście, że w zlepku pikseli nie widzę mileeny (i wciąż jej tam nie widzę, za to faktycznie jej obecność wydaje się być potwierdzona fabularnie), a sami mylicie córkę z siostrą, chociaż jak wół jest napisane "daughter"...

To, że coś czytałem kilka tygodni temu nie znaczy, że mam pamiętać jak mur beton;) Zresztą tak jak mówiłem - to jego córka. Ten zlepek pikseli to ewidentnie Mileena i nie tylko ja to zauważyłem:)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #873 dnia: Lutego 11, 2015, 08:37:43 pm »
Ciekawe czy ta córa Jaxa zostanie grywalną postacią. Nie wiem po co ona, skoro można w jej miejsce dać kogoś innego ze starszych części. Brakuje zwykłych ludzi znających Kick Boxing? Proszę bardzo, a czemu by nie Kobra? Dobrze się nie przyjął co prawda, ale zawsze można go nieco przerobić i dowartościować coś co jest i ma jakiś potencjał. Brakuje ludzi o innej kolorze skóry, tzn. czarnoskórych? Dariuss. I od razu fabuła nabiera tempa i wchodzimy z nim w inny świat. nie chcę być zrozumiany źle. Nie jestem przeciwnikiem córki Jaxa, ale nie widzę większego sensu wciskać kogoś kto nie wyróżnia się niczym i ma zabrać miejsce postaciom już wcześniej przez Nas spotkanych.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #874 dnia: Lutego 11, 2015, 08:45:19 pm »
http://bit.ly/Mortal_X

Cena wersji na PC powala. Na dodatek nie ma wersji Premium z Kombat Packiem. :o

Zejdzie, zejdzie, kto każe kupować od razu :D.

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #875 dnia: Lutego 11, 2015, 09:17:10 pm »
No właśnie córka raczej;) Jagoda <--- myślałem, że dziewczyny nie grają w MK;p

Też lubię skopać komuś tyłek, a przede wszystkim mojemu bratu, który też bywa na tym forum :)

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #876 dnia: Lutego 11, 2015, 09:22:12 pm »
Ciekawe czy ta córa Jaxa zostanie grywalną postacią. Nie wiem po co ona, skoro można w jej miejsce dać kogoś innego ze starszych części. Brakuje zwykłych ludzi znających Kick Boxing? Proszę bardzo, a czemu by nie Kobra? Dobrze się nie przyjął co prawda, ale zawsze można go nieco przerobić i dowartościować coś co jest i ma jakiś potencjał. Brakuje ludzi o innej kolorze skóry, tzn. czarnoskórych? Dariuss. I od razu fabuła nabiera tempa i wchodzimy z nim w inny świat. nie chcę być zrozumiany źle. Nie jestem przeciwnikiem córki Jaxa, ale nie widzę większego sensu wciskać kogoś kto nie wyróżnia się niczym i ma zabrać miejsce postaciom już wcześniej przez Nas spotkanych.

Ja córkę Jaxa przyjąłbym z otwartymi ramionami. Ale to chyba tylko dlatego, że dobrze mi się gra kobiecymi postaciami. Całe mk9 grałem Kitaną, Mileena czy Sonyią. Kobra i Dariuss mi nie leżą. Nie mogę sobie ich wyobrazić w MKX, nawet po przerobieniu. Jedynymi postaciami po MK4 które bym chętnie zobaczył w nowej odsłonie to Havik i Frost.

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #877 dnia: Lutego 11, 2015, 09:28:05 pm »
Cytuj
Jedynymi postaciami po MK4 które bym chętnie zobaczył w nowej odsłonie to Havik i Frost.

Co do Havika to średnio go widzę w MKX, ale to jest moje zdanie. Frost jak najbardziej chciałabym zobaczyć.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #878 dnia: Lutego 11, 2015, 09:30:56 pm »
Ciekawe czy ta córa Jaxa zostanie grywalną postacią. Nie wiem po co ona, skoro można w jej miejsce dać kogoś innego ze starszych części. Brakuje zwykłych ludzi znających Kick Boxing? Proszę bardzo, a czemu by nie Kobra? Dobrze się nie przyjął co prawda, ale zawsze można go nieco przerobić i dowartościować coś co jest i ma jakiś potencjał. Brakuje ludzi o innej kolorze skóry, tzn. czarnoskórych? Dariuss. I od razu fabuła nabiera tempa i wchodzimy z nim w inny świat. nie chcę być zrozumiany źle. Nie jestem przeciwnikiem córki Jaxa, ale nie widzę większego sensu wciskać kogoś kto nie wyróżnia się niczym i ma zabrać miejsce postaciom już wcześniej przez Nas spotkanych.

Pomijając już fakt "gorącego" przyjęcia postaci z MK:DA i MK:D przez fanów, sami twórcy nie byli nimi zachwyceni i wiedzieli jaka jest ich jakość. Dlatego też zamiast klona Kena, wolał bym debiutantów jak ci, których dotychczas pokazano. Nawet Cassie, choć mnie wkurwia niemiłosiernie, ma potencjał i niewyparzoną mordę. Dzięki temu wiem, że będzie jedną z najczęściej wybieranych przeze mnie postaci. Na kimś w końcu trzeba trenować w practice;)


Cytuj
Jedynymi postaciami po MK4 które bym chętnie zobaczył w nowej odsłonie to Havik i Frost.

Co do Havika to średnio go widzę w MKX, ale to jest moje zdanie. Frost jak najbardziej chciałabym zobaczyć.

Havik mógł by być fajnie zrobiony. Frost też ma potencjał, choć musieli by się postarać, żeby nie robić Sub-Zero 2. Liczę po cichu, że jutro pokażą coś więcej niż tylko dwie postacie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2015, 12:35:01 am wysłana przez johnx »

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #879 dnia: Lutego 11, 2015, 09:35:01 pm »
Ja niestety na żywo tego nie obejrzę bo idę na nockę do pracy i będę musiała w piątek rano obejrzeć :/

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #880 dnia: Lutego 11, 2015, 09:38:55 pm »
Ja niestety na żywo tego nie obejrzę bo idę na nockę do pracy i będę musiała w piątek rano obejrzeć :/
Zawsze zostaje sprawdzanie info na telefonie;) Ja akurat jeszcze wolne będę miał:) W ogóle ilu tu ludzi będzie pizgać na PS4? Adepta zmuszę, więc jego nie pytam;p

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #881 dnia: Lutego 11, 2015, 09:41:52 pm »
Ja kupuję wersję na PS3 bo PS4 jeszcze się nie dorobiłąm. Nie na moją kieszeń niestety, a ceny gier to już są kosmiczne.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #882 dnia: Lutego 11, 2015, 09:55:41 pm »
Damn...szkoda, bo bym obadał jak kobitka gra w MK;p

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #883 dnia: Lutego 11, 2015, 09:59:04 pm »
Damn...szkoda, bo bym obadał jak kobitka gra w MK;p

No mógłbyś się zdziwić ;)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #884 dnia: Lutego 11, 2015, 10:21:13 pm »
Damn...szkoda, bo bym obadał jak kobitka gra w MK;p

No i brata lubi lać ;). Może nie tylko brata ;).