Autor Wątek: MK Annihilation  (Przeczytany 29089 razy)

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« dnia: Września 05, 2005, 04:06:46 pm »
Siema Kto Oglądał Na Wakacje Mortal Kombat 1,2??
Dla Mnie Bardzo Sie Podoba MK 2 Szczególnie Moment Gdy Liu Kang(Smok)Walczy z Shao Kahnem(Hydra) A W "Recenzji" MK2 Mieli Racje Skrzywdzili Barake Ale Nie Rozumiem Dla Czego Nie Podoba Sie Linka Scorpiona????
P.S Ja Nawet Se Nagrałem Na Kasete I Sie Nie Nudze:)

Edit by Ana: poprawiam tytuł topicu... Annihilation a nie Anihilation

Spine

  • Gość
MK Annihilation
« Odpowiedź #1 dnia: Września 05, 2005, 06:11:58 pm »
Eh, ile ty masz lat ??
Na kasetę nawet jak nagrałeś to się nie chwal bo to nielegalne ;P
Mortal to już nie to samo, teraz to coś dla graczy a filmy, filmy się każdemu podobają ;)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #2 dnia: Września 05, 2005, 06:30:21 pm »
Mi sie MK:A nie podoba i to wybitnie... Kilka walk sklejonych razem i obdarzonych tytulem MK... najlepszy był Jax, ktory przejal paleczke Raydena z MKtM (mam na mysli poczucie humor^^)...
taaa Jade

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Re: MK Anihilation
« Odpowiedź #3 dnia: Września 05, 2005, 10:35:49 pm »
Cytat: "SkY-MasTeR"
Siema Kto Oglądał Na Wakacje Mortal Kombat 1,2??
Dla Mnie Bardzo Sie Podoba MK 2 Szczególnie Moment Gdy Liu Kang(Smok)Walczy z Shao Kahnem(Hydra) A W "Recenzji" MK2 Mieli Racje Skrzywdzili Barake Ale Nie Rozumiem Dla Czego Nie Podoba Sie Linka Scorpiona????
P.S Ja Nawet Se Nagrałem Na Kasete I Sie Nie Nudze:)


Eeeeeeee no .. na kasecie to chyba kazdy ma ;) Ale wiadomo, ze kiedy Mk w tv to trzeba ogladac .. jednak przed dzien emitowania mk wyjechalem .. ;( Az chory byłem, ze ogladnac nie moglem :(

Offline Meanthord

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2005, 05:54:10 pm »
O filmie MKA nie ma w zasadzie co pisac, kicha nieprzecietna :/. Beznadziejne walki, zero klimatu, zwalona muzyka, ehh... za to MK1 bylo swietne! Mam nadzieje, ze MK3 bedzie godnym nastepca.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2005, 06:36:42 pm »
MK1 to dopiero nie mniało klimatu Mortala :] na początku myślałem że się
"Blade -wieczny łowca" zaczyna :p a puźniej shang który mniał ochote na sonie :D i wogóle chyba 4 walki pod rząd i co to ma być :| na miejscu reżysera to bym się zastanowił nad tym filmem.W MK:A  było już  troche
czegoś z MK więcej postaci pokazanych było efektów itd ale szkoda że nie zagrał Christopher Lambert i Scorpiona zmienili a raczej mniał już podpisany kontrakt z kim innym bo ten scorpion z MK:A to jakiś lipny totalnie był no i oczywiście Johny cage podmieniony :/ co do soni to nawet lepiej że ją zmienili bo ta z MK1 była lipna w drugiej części tego filmu o wiele bardziej podoba mi się.Ale naprawde bardzo bardzo podoba mi się MK:Conquest ten serial naprawde dobrze zrobiony i walki i zawodnicy szkoda że nie chcą puścić drugiej serii :/

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #6 dnia: Września 06, 2005, 06:50:51 pm »
Cytat: "Mkzm"
szkoda że nie chcą puścić drugiej serii :/


szkoda, ze nie nakrecili  :wink:  a o MKA to wole przemilczec  :D a jesli podobal Ci sie bardziej od pierwszej czesci to masz wyjatkowo specyficzny gust  :wink:

Offline Retro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #7 dnia: Września 06, 2005, 06:51:44 pm »
MK2 to jedna wielka lipa. W jedynką nawet niema co konkurować. W pierwszej części był ten zarąbisty klimat a w jedynce niedość ze nie ma takiego klimatu to jest jeszcze w cholere błędów i elementy walk wyglądają czasami nierealistycznie. Przykład możemy zobaczyc np. podczas walki Sub-Zero vs Scorpion np. scorpion wykonuje kopniaka i po kopniaku ma jakieś pół metra od krawedzi i jest odwrócony do niej lewa stroną po chwili zmiana kamery i widać jak zeslizguje mu się prawa noga. Nie będe już wspominał o tym że Sonia w jednej scenie walczy w błocie a w drugiej ma czysciutką koszulę. Takich błedów jest całą mase. Nie twierdze że w MK1 nie było błędów ale nie było przynajmniej ich tak duzo i nie żucały sie tak w oczy. Krótko mówiąc moim zdaniem to MK2 był niewypałem. (Poza walką Smoke vs. Liu Kang i Jax vs. Cyrax bo te momenty były extra i pasowały by do mortalowego stylu).

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #8 dnia: Września 06, 2005, 07:00:45 pm »
Cytat: "Marv"
Cytat: "Mkzm"
szkoda że nie chcą puścić drugiej serii :/


szkoda, ze nie nakrecili  :wink:  a o MKA to wole przemilczec  :D a jesli podobal Ci sie bardziej od pierwszej czesci to masz wyjatkowo specyficzny gust  :wink:


Hmm dziwne pare osób mi mówiło że mk conquest druga seria jest :P W mk2 mi się nie podobało jeszcze te masakralnie sztuczne efekty walki :]
ehh w sumie to MK 1 nie był otkaie złe ale mniejsza o to czekam na trzecią cześć smoczego filmu :D

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #9 dnia: Września 06, 2005, 11:55:16 pm »
Pierwszy film MK: TM bardzo mi się podobał, był tam klimat a MK:A był denny, kiepsko zrealizowany (np. Motaro) ale niektóre postacie wyglądały dobrze np. Cyrax i Smoke no i Jax (Liu Kang wiadomo :wink: ) a reszta do wymiany (Shao Kahnowi brakowało dobrej harakteryzacji twarzy).
Serial był porażką. Akcja wciąż w jednym miejscu, Kung Lao wciąż w tych samych szmatach a kapelusz wcieło, wiele faktów przekręcono i pozmieniano. Mam nadzieje, że przyłożą się pożądnie do MK 3 bo inaczej marny ich los :evil:

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #10 dnia: Września 07, 2005, 04:10:36 pm »
Heh...No I Co Z Tego Że Nielegalne????

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #11 dnia: Września 07, 2005, 06:30:42 pm »
Cytat: "SkY-MasTeR"
Heh...No I Co Z Tego Że Nielegalne????

cytujac Zapendowska z Idola "Chłopczyku ile Ty masz lat?"
SkY MasTer ja wiem ze forum sie dopiero co rozkreca i chwilowo przymyka sie oko na pewne sprawy, ale wykaz nareszcie troche inteligencji

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #12 dnia: Września 09, 2005, 03:51:28 pm »
Mnie Nie Martwi Że To Nielegalne Bo I Tak Nie Sprawdzą!Chyba Że specjalnie Na Odludzie jechać!

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #13 dnia: Września 10, 2005, 04:30:56 pm »
Co taki jak Ty może wiedzieć o honorze... to nie jest sprawa władz, to jest sprawa Twojego sumienia... nie jest sztuką stworzyć coś w komercyjnym Photoshop'ie, sztuką jest stworzyć coś w darmowym GIMP'ie :] A nawet jeśli ma nielegalnie (bo każdy może mieć) to się tym nie chwalić ;)

Offline Hardy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
MK Annihilation
« Odpowiedź #14 dnia: Września 10, 2005, 11:19:45 pm »
Film jest zarąbisty tylko zchrzanili Sheeve i Jade