Polskie Forum Mortal Kombat > Poboczne gry MK

Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.

(1/3) > >>

Jimmy0555:
Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się znaleźć taką informację. Jak było to sorry..Zamieszczę wam cytat ze strony CD-ACTION:


Ed Boon, producent nowego Mortal Kombat (jak i całej serii), w rozmowie z magazynem Game Informer zdradził, że w produkcji znajdowała się przez pewien czas gra Mortal Kombat: Fire & Ice. Za grę odpowiedzialna miała być ekipa Paradox Interactive, która stworzyła wydane w 2005 roku Mortal Kombat: Shaolin Monks. Główna cechą tej produkcji miał być tryb kooperacji (dostępny również w Shaolin Monks) oraz... Scorpion i Sub-Zero, jako grywalni, współpracujący ze sobą bohaterowie.

„Kiedy ukończyli Shaolin Monks, chłopcy z Paradox mieli zamiar stworzyć jeszcze jedną produkcję, nazwaną Fire & Ice. To miała być gra traktująca o współpracy Scorpiona i Sub-Zero” – wyjaśnia Boon. „Zaczęli nawet wczesną fazę prac nad grą, ale nie potrafili wyrobić się z czasem i budżetem, więc projekt anulowano” – dodaje.
_______________________________________ _______________________________________ ________________________________
Co o tym myślicie, miało by to sens, jednak tych bohaterów mieliśmy również i w Shaolin Monks, ale co to za frajda, kolejny raz przechodzić, przez fabułę Lao i Kunga? Uważam osobiście, że gra gdyby była produkowana w latach 2006, to by była pokroju Shaolin (gra nawet fajna, zależy od gustu, mi się podoba, ale innym nie bardzo), a jak by ponownie pomysł wrócił, to po powrocie Mortala, odświeżeni twórcy, by mogli nam zaserwować coś miłego. Co o tym myślicie? Pomysł może powrócić? Wypowiadajcie się!!!

P.S: Mój pierwszy post na forum, mogłem narobić wielu błędów xD

Maniak:
tak to prawda, bardzo dawno już o tym mówili. Szkoda bo gra mogła być zajebista.

Jimmy0555:
Znaczy mówię, mogła być pokroju Shaolin Monks i uważam że gdyby wrócono do tego pomysłu teraz, wyszedł by znacznie lepiej niż w 2006 roku. Niestety uważam, że pomysł nie zostanie nigdy zrealizowany, ale pewnie jeszcze zobaczymy ciekawą grę z Serii MK Mitologia...

johnx:
Najpierw najważniejsza kwestia. Witam Cię na Forum i życzę powodzenia w poznawaniu kolejnych fanów Mortal Kombat. ;)

Co do tematu. Zależy w jakim turnieju MK byłaby osadzona akcja. Jak wiadomo, Sub-Zero nigdy nie współpracował ze Scorpionem (ten tylko chronił mroźnego wojownika Lin Kuei). Na intro MKA, obaj byli swoimi największymi wrogami, podobnie jak w endingach  MK4. Tak więc zależy to przede wszystkim od fabuły. Jeśli miałbym spotkać się z durną historią taką jak MKvs.Dc to wolałbym by ten "nowy" mortal nie ujrzał światła dziennego. Ok, przypuśćmy, że wymyślą coś sensownego. O ile ta nowa gra miałaby przypominać MKSM, to byłbym za tym, aby jednak ją stworzyli i wyprodukowali. Ale no powiedźcie sami - czy można logicznie wytłumaczyć współpracę 2 największych wrogów? No nie sądzę. Wg. mnie są znikome szanse na to, że coś takiego jak MK Fire & Ice powstanie. Już wolałbym żeby stworzyli grę opowiadającą o dzieciństwie, treningach i o tym jak zaczęła się przygoda z turniejem MK tych dwóch wojowników.

Grodek118:
johnx co do współpracy to w endingu z MK9 jest, że współpracują ze sobą. Co do pomysłu Fire & Ice. Podobało mi się Shaolin Monks więc jeśli byłoby robione od twórców SM to jestem za.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej