Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 820641 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 27, 2009, 07:54:22 am »
Z punktu patrzenia na historie wydarzeń bedzie to 8 częśc Mortal Kombat a nie 9. MK Armageddon jest 7 a MK VS DC jest gra taka jak MK Gold czy UMK3, a historia w MK VS DC jest między MK3 a MK4. Jak by liczyć wszystkie części Mortala to byłby to już z 14 mortal, nie licząc Mythologies, special forces oraz Shaolin monks, Advance, oraz ostatniego wydanego Ultimate MK na DSa.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 27, 2009, 09:59:12 am »
Racja, Maniak...  ciekawe co wymyślą na jubileuszowy MK nr 20 jeśli kiedykolwiek do tego dojedzie że go wydadzą....:P

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 27, 2009, 10:02:35 am »
pewno jakas dwudziestologie :P ze wszystkimi postaciami

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 01, 2009, 05:04:51 pm »
Muszę się z wami podzielić inwencją twórczą mojej Izy. Zapytała mnie co robię, a ja jej odpowiedziałem, że siedzę na forum i ona nagle napisała mi jak będzie wyglądać kolejna część MK  :D


To moja wizja nowej części, której to 9? 9 jest liczba wyjątkową, więc i wersja gry będzie wyjątkowa, akcja będzie działa się pod murami zamku, a księżniczka będzie zamrożona w jednej z komnat w najwyższej wieży, a komnaty z księżniczki będzie bronił zamrażacz, czyli jak mu to było sub zero? czy jakoś tak, nie pamiętam już. Okna będzie bronił ten z liną, wszystko będzie odpowiednio dobrane, będzie trzeba pokonać wszystkich po kolei, a na końcu Davidkoz pocałuje zamrożone usta księżniczki i tak oto będą żyli długo i szczęśliwie, w krainie, gdzie zawsze świeci słoneczko.  Davidkoz będzie musiał ratować swoja córeczkę i to będzie już część 10 MK.


no więc jak ja mam jej nie kochać? Panowie ! mamy nawet zarys 10 części :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2009, 07:41:54 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 01, 2009, 07:32:56 pm »
to całkiem prawdopodobne... widze ze ktoś ma wtyki do Midway :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 02, 2009, 10:31:38 am »
To moja wizja nowej części, której to 9? 9 jest liczba wyjątkową, więc i wersja gry będzie wyjątkowa, akcja będzie działa się pod murami zamku, a księżniczka będzie zamrożona w jednej z komnat w najwyższej wieży, a komnaty z księżniczki będzie bronił zamrażacz, czyli jak mu to było sub zero? czy jakoś tak, nie pamiętam już. Okna będzie bronił ten z liną, wszystko będzie odpowiednio dobrane, będzie trzeba pokonać wszystkich po kolei, a na końcu Davidkoz pocałuje zamrożone usta księżniczki i tak oto będą żyli długo i szczęśliwie, w krainie, gdzie zawsze świeci słoneczko.  Davidkoz będzie musiał ratować swoja córeczkę i to będzie już część 10 MK.
A gdzie Ten Zielony co kwasem pluje?  :)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 02, 2009, 12:10:06 pm »
Nie wiem SlaveMe, ale mysle ze tylko Davidkoz zna na to odpowiedz, chyba ze zdradzi swoje kody wkradania sie do innego swiata, swiata ksiezniczek i zamkow. Chyba tylko wtedy bedziemy mogli uzyskac odpowiedz. Ja bym jeszcze chcial wiedziec gdzie jest cz w ogole jest Smok. Bo to przeciez Smok zazwyczaj chroni swojego zamku. I tak sobie mysle ze jakby juz byl ten Smok to czy niebylby to Onaga bo mi troche go przypomina ;]

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 02, 2009, 09:36:49 pm »
Ja bym w roli smoka obsadził Smocze Logo Mortal Kombat zaczepione na zawiasach o sufit, które miażdży kawalerów...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 05, 2009, 01:34:58 am »
http://supererogatory.tumblr.com/post/114163470/wednesday-may-27-2009-8-58-pm-pacific-mortal

Podałem tutaj linka do informacji, którą niby ukazało Midway na światło dziennie związane z postaciami w MK9. Na zagranicznych forach ludzie na ten temat spekulują no ale nie jest to potwierdzona informacja, więc nie ma się co jarać ;) a w niej zawarte są opisy następujących postaci:

1- Jade, 2 - Sektor, 3 - Nightwolf, 4- Cyrax, 4 - Shang Tsung, 5 - Kung Lao, 6 - Jax

Pamiętajmy, że historia 9 części umieszczona będzie pomiędzy drugą, a trzecią częścią, a wiec nie możemy tych postaci wykluczyć, bo jak najbardziej pasują ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2009, 01:42:27 am wysłana przez davidkoz »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 05, 2009, 11:07:19 am »
http://supererogatory.tumblr.com/post/114163470/wednesday-may-27-2009-8-58-pm-pacific-mortal

Podałem tutaj linka do informacji, którą niby ukazało Midway na światło dziennie związane z postaciami w MK9. Na zagranicznych forach ludzie na ten temat spekulują no ale nie jest to potwierdzona informacja, więc nie ma się co jarać ;) a w niej zawarte są opisy następujących postaci:

1- Jade, 2 - Sektor, 3 - Nightwolf, 4- Cyrax, 4 - Shang Tsung, 5 - Kung Lao, 6 - Jax

Pamiętajmy, że historia 9 części umieszczona będzie pomiędzy drugą, a trzecią częścią, a wiec nie możemy tych postaci wykluczyć, bo jak najbardziej pasują ;)
MK9 to będzie jakiś szajs.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 05, 2009, 12:02:26 pm »
Taa szajs....Może najpierw Tekken Kombat poczekasz na jakieś potwierdzone informacje a nie wydajesz osąd po mało wiarygodnym newsie.A tak po za tym , co ty chcesz od tych postaci ? Ja uważam ,że jeżeli dodali byśmy do tego jeszcze :Johnego ,Liu Kanga, Kabala, Suba ,Scorpa ,Raidena , jeszcze jakąś panienkę i parę innych wojowników ty by wyszedł z tego całkiem niezły roster :)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 05, 2009, 01:05:21 pm »
No i to by mnie zadawalało  ;D Stara, najlepsza ekipa jest tylko w stanie uratować honor MK. Czekam na jakieś pierwsze konkretniejsze info na ten temat ( może jakieś zdjęcia już ?  :D )

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 05, 2009, 04:51:12 pm »
Nieważnie kiedy by umiejscowiliby ta część, czy między MKII a MK3 czy po MKA to i tak zawsze w postaciach pojawią sie Scorpion I Sub-Zero......

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 05, 2009, 05:49:35 pm »
A czy nie przyszło Wam do głowy, że skoro to jednak WB wykupił Midway, to być może w kolejnej/kolejnych częściach znów możemy zobaczyć postaci z DC na przykład? Idąc dalej. To co, że Boon i reszta starej gwardii robią te część, skoro mają już zupełnie nowych prezesów i np. mogą byc na nich narzucone takie ograniczenia, jak chociażby znaczna cenzura - mniejsza brutalność. Sorry, ja wolę jednak sceptycznie do tego podejść i jednak dmuchać na zimne. Przynajmniej na razie dopóki nie pojawią się jakieś szersze informacje.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 05, 2009, 10:32:25 pm »
Oczywiście że przeszło mi to przez myśl. Ale tak jak napisałeś na końcu swojego posta, wole poczekać do pierwszych prawdziwych informacji niż skreślać z marszu grę albo wychwalać pod niebiosa że tak sie stało..... Tak więc czekamy..