Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 32766 razy)

Seiben

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #15 dnia: Października 29, 2008, 06:04:10 pm »
Módl się tylko, by wiatr noszący pył radioaktywny nie skierował się w naszą stronę...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #16 dnia: Października 30, 2008, 01:55:35 am »
http://kankky.apina.biz:8003/10084.jpg

Za kim jesteście w wyborach prezydenckich w USA? Ja szczerze popieram McCaina. Nie to, że nie lubię czarnych ludzi, lecz nienawidzę demokratów.

Seiben -> Davidkoz żartował  :P


Seiben

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2008, 05:30:08 pm »
Wiem o tym, dlatego, by spotęgować efekt żartu, zastosowałem poważną odpowiedź ;D.

Co do stawianego przez ciebie zagadnienia:

Wybory w USA szczególnie mnie nie obchodzą. Stany były dobrym krajem tylko w XVIII-XIX w. Teraz Ameryka podtrzymuje swój wpływ na resztę krajów za pomocą dostaw żywności oraz rozwojowi technologii informatycznej i innej.  Uważam, że teraz panuje tam taki spadek moralny, że warto z nim tylko nawiązać kontakty handlowe. Bo walczyć u ich boku nie jest dobrą rzeczą, a im się otwarcie przeciwstawić to starcie w proch.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 02, 2008, 02:06:22 pm »
Stany są światem w pigółce tyle że przerysowanym bólu. Parodia.....

Nie jetsm za nikim.....
Wszyscy myślą że wygra Obama, ale nie wygra...
Ja wam to mówię...... McCain będzie czterdziestym któryśm prezydentem USA

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 02, 2008, 08:12:34 pm »
Oby. Wolę starego zrzędę od plastikowego pizdusia.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 06, 2008, 05:22:26 pm »
Koniec jest bliski.......

Dokonało sie............

Czarno-czerwony prezydent, biała babcia, i niebieskie pigułki........

Seiben

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 06, 2008, 07:43:18 pm »
Slave Me, nie przesadzaj. W końcu to Stany zdecydowały o swoim prezydencie. Teoretycznie ten wybór nie powinien nas dotyczyć, ani nas obchodzić. Przecież Polska to kraj niepodległy. Z resztą USA też.

Twoja wypowiedź może być w pewnym sensie porównana do sytuacji, gdzie byś nagle chciał odebrać sobie życie, gdyż wypiłeś pasteryzowany sok Firmy T*****k, mimo że ci wmawiano, że ten był zupełnie naturalny. I każdy, kto tak mówi, mógłby być w taki sam sposób porównany. Wybór nie pasował, trudno, trzeba się zapoznać z nowymi zasadami gry, choć wolało się poprzednie.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2008, 09:52:01 pm »
Slave Me, nie przesadzaj. W końcu to Stany zdecydowały o swoim prezydencie. Teoretycznie ten wybór nie powinien nas dotyczyć, ani nas obchodzić. Przecież Polska to kraj niepodległy. Z resztą USA też.
Oczywiście, że ten wybór nas dotyczy. W Polsce mają być budowane tarcze anty-rakietowe,  jesteśmy w NATO, prowadzimy razem politykę militarno-stabilizacyjną i nie mówiąc już, iż jesteśmy bliskimi sojusznikami USA. To, że Polska to kraj niepodległy (Od 90 lat), nie ma tu nic do rzeczy. Nie interesować nas mogą wybory w Trynidadzie i Tobago, ale nie w Stanach Zjednoczonych.

Twoja wypowiedź może być w pewnym sensie porównana do sytuacji, gdzie byś nagle chciał odebrać sobie życie, gdyż wypiłeś pasteryzowany sok Firmy T*****k, mimo że ci wmawiano, że ten był zupełnie naturalny. I każdy, kto tak mówi, mógłby być w taki sam sposób porównany. Wybór nie pasował, trudno, trzeba się zapoznać z nowymi zasadami gry, choć wolało się poprzednie.
Mądre słowa, chociaż troszkę nadinterpretujesz wyrażenia SlaveMe`go ;), który specjalnie używa bardziej patetycznego i fatalistycznego stylu wypowiedzi, do rzeczy, teoretycznie średniego kalibru ;D
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2008, 09:58:57 pm wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 06, 2008, 11:29:05 pm »
Oczywiście, że ten wybór nas dotyczy. W Polsce mają być budowane tarcze anty-rakietowe,  jesteśmy w NATO, prowadzimy razem politykę militarno-stabilizacyjną i nie mówiąc już, iż jesteśmy bliskimi sojusznikami USA. To, że Polska to kraj niepodległy (Od 90 lat), nie ma tu nic do rzeczy. Nie interesować nas mogą wybory w Trynidadzie i Tobago, ale nie w Stanach Zjednoczonych.

Myślę podobnie choć jets mi ztego powodu przykro że my jako polski naród musimy mnieć na uwadze amerykańskie wybory.....
Chociaż szczerze mówiąc interesują tez inne państwa.....Nie tylko sojuszników.....

Twoja wypowiedź może być w pewnym sensie porównana do sytuacji, gdzie byś nagle chciał odebrać sobie życie, gdyż wypiłeś pasteryzowany sok Firmy T*****k, mimo że ci wmawiano, że ten był zupełnie naturalny. I każdy, kto tak mówi, mógłby być w taki sam sposób porównany. Wybór nie pasował, trudno, trzeba się zapoznać z nowymi zasadami gry, choć wolało się poprzednie.
Mądre słowa, chociaż troszkę nadinterpretujesz wyrażenia SlaveMe`go ;), który specjalnie używa bardziej patetycznego i fatalistycznego stylu wypowiedzi, do rzeczy, teoretycznie średniego kalibru ;D
O to to włąśnie to.......... Chociaż nic nie zrozumiałem to popiram to o fatalizmie....

« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2008, 09:49:07 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Seiben

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 08, 2008, 10:39:35 am »
Jeśli coś powiedziałem nie tak, to przepraszam. Po prostu nie lubię ludzi co gadają o jakimś końcu świata, a te słowa ewidentnie mi się z tym skojarzyły.

A jeśli chodzi o tarczę antyrakietową, to uważam, że się to nam absolutnie należało za sprzedanie wadliwie działających F-16. I tak dużo pomogliśmy USA w wojnach (Irak, Afganistan), więc Stany powinny poczuć obowiązek i czymś te trudy wynagrodzić, tym bardziej, że nie jesteśmy krajem tak dobrym gospodarczo.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 08, 2008, 07:39:01 pm »
Seiben mnie lubi.... :(
A ja mówiłem tylko o końcu.... :'(

A tak włąściwie to co teraz z tą tarczą? Będzie czy nie będzie?
Nie ogladam tv więc nie weim....

A tak w ogóle to w wypowiedzi Adepta przeczytalem najpierw fallistycznego a nie fatalistycznego
beka....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 26, 2008, 09:33:30 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=EsyTcPSIAgk&e

Filmik o Centralnym Banku USA... Tak odnośnie kryzysu na świecie

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 27, 2008, 02:17:30 am »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 19, 2009, 04:41:09 pm »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 19, 2009, 05:21:10 pm »
Przypomniała mi się jego reakcja na wieść o śmierci Piłsudskiego.....