Autor Wątek: Sprawy dotyczace forum  (Przeczytany 81910 razy)

robaczek

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 01, 2010, 06:18:05 pm »
Cytat: Adept
Gdzie wprowadzić luz to wprowadzić, a gdzie kasować to kasować. Od lat tak było. Przyszłaś tu nowa i chcesz wszystko zmieniać.

Ty chyba czytać nie umiesz. Napisane jest, że decyzja została podjęta wspólnie, samemu się na takie coś nie chcę decydować. Więc nie rozumiem w czym masz problem.

Jeśli chodzi o luz, to chyba macie go aż nadto... sami zauważyliście, że przez ten luz się burdel robi. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to nie wtrącam się do tematów w dziale Ogólne. To Dział dla użytkowników, w którym - w/g mojej skromnej opinii - mogą pisać co im się tylko podoba (no, chyba, że bluzgi latają na lewo i prawo, ale to raczej się nie zdarza, więc jest ok.). Natomiast tak dużego offtopu jak był (przez ostatni czas) nie będzie od dzisiaj w pozostałych działach o MK. Mój poprzedni post został napisany, by każdy z użytkowników wiedział jak to od tej chwili będzie działać. Będzie offtop, będzie prośba o jego zaprzestaniu. Prośba pójdzie mimo uszu, posty z offtopem będą kasowane.

Jeśli to cię nie zadowala (lub kogokolwiek innego, choć nie widzę, by ktokolwiek inny się skarżył), masz oczywiście prawo do wyrażenia swojego niezadowolenia. Jesteś w końcu użytkownikiem tego forum (jak i wszyscy, którzy na nim piszą).

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 01, 2010, 06:24:51 pm »
Zarobaczona, ja Ci po prostu mówię, podobnie jak Martins, nie jesteś tu popularna, a na dodatek ludzie mówią, że się nie nadajesz na moderatora. Jesteś też nowa na tym forum i nic do niego nie wniosłaś. Więc przestań zgrywać cesarzową Katarzynę II. Z użytkownikami powinno się żyć w zgodzie, a zwłaszcza ze stałymi bywalcami. Ty tego nie robisz. Nie zdziw się więc jak po Twoich rządach totalitarnych nadal będą na Ciebie narzekania.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 01, 2010, 06:33:51 pm »
Robaczek poprawai newsy davidkoza i wgl... wiecadept przyczynia sie do MK... choc moze nei na forum ale na stronce...

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 01, 2010, 07:07:09 pm »
Bodzio zrób jeszcze jednego moda i będzie spokój!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 01, 2010, 07:10:49 pm »
Powiedział przecież na ShoutBoxie, że doda nowego. Spokojna więc głowa :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 02, 2010, 03:16:33 pm »
Powiedział przecież na ShoutBoxie, że doda nowego. Spokojna więc głowa :)
Mam nadzieję że to będę ja! ;)

Jestem bardzo ciekawy robaczku, jak będzie sie totalitaryzm forumowy przejawiał.... A właściwie czy wszyscy będą gnębieni jednakowo czy niektórzy "będą równiejsi"....

Mam jeszcze jedną sprawę do poruszenia odnośnie modów ale nie mam na razie czasu by tym sie zająć ale może dziś wieczorem wpadnę na Forum. Albo jak będzie odpowiednia okazja żeby nie było0 że sie dopieprzam .....

Czy "dopieprzam" kwalifikuje sie jako wulgaryzm przez który będę na celowników Watchera? Hymmm..... nie wiem, ale na wszelki wypadek zaznaczę go na czerwono by ułatwić pracę naszej forumowej G.T.W.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 03, 2010, 01:22:22 pm »
Ja mówię 'Aleister' na Crowleya, Kober.....  :)

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 22, 2010, 06:00:30 pm »
Utworzony został dział 'Pozostałe gry MK' w którym znajdować się będą tematy spoza podstawowej serii. Dział MK vs DC również został tam zaklasyfikowany więc został usunięty jako główny dział na forum (z powodu małej liczby tematów).

Tematy podchodzące pod nowy dział zostały tam oczywiście przeniesione.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 22, 2010, 06:03:21 pm »
Dział MkvsDc, został utworzony z racji powstającej nowej gry. Dwa lata temu mówiłeś, że będziesz tworzył nowe działy jak nowe gry spod znaku smoka będą robione. Myślę, że już czas stworzyć dział Mortal Kombat 9 i powrzucać tam tematy z działu "Nowości". No chyba, że to jeszcze nie ten moment.

-Luna-

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 22, 2010, 06:33:53 pm »
Popieram wrzucenie takiego działu. Poza tym są tak naprawdę podobne tematy w nowościach traktujące o MK9. Można by po prostu zostawić ogólnie dyskusję o MK9 i nowości nt MK9.


Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 22, 2010, 06:52:20 pm »
Zrobimy nowy dział w swoim czasie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:39:51 pm »
Popieram wrzucenie takiego działu. Poza tym są tak naprawdę podobne tematy w nowościach traktujące o MK9. Można by po prostu zostawić ogólnie dyskusję o MK9 i nowości nt MK9
Fakt, skakanie między 4 tematami o nowinkach z MK9 powoduje, że się można się zakręcić i nie pamiętać w którym temacie jest konkretny link bądź zdjęcie..........
 

-Luna-

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:42:22 pm »
Tyle tylko, że ktoś by musiał posegregować tą WARTOŚCIOWĄ wiedzę, a to już nie takie proste...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:54:45 pm »
"Nikt nie mówił, że będzie łatwo......"

Przy okazji czy nie można wymyślić lepszego tytułu działu niż "POZOSTAŁE GRY...." Mi to się kojarzy z działem "A tu inne, gorsze gry MK".
" Gry Przygodowe W Świecie MK" już brzmią lepiej....

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #209 dnia: Października 13, 2010, 11:34:53 pm »
No tak... Slave ma rację. A poza tym mkvs.dc niby została uznana za jedną z głównych (mk8). Nie wiem czy słusznie ale tak jest. W końcu to dlatego oczekujemy mk9... poza tym forum jest wyje!?@e ;)