Autor Wątek: Różne jedyne i słuszne opinie na temat MK i nie tylko - UWAGA! Poziom Master 30!  (Przeczytany 5078 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Grzebiąc w zasobach neta można natrafić na prawdziwych Mistrzów kategorii 30. [z ang. Master 30], którzy to wszem i wobec łaskawie oświecają plugawy motłoch buraczanych synów swymi wywrotowymi, jedynymi słusznymi opiniami.....

Temat powstał by ich dziedzictwo nie poszło na marne i zostało zachowane dla przyszłych pokoleń, aby uczyć ich o prawdziwej naturze wszechrzeczy.....

A więc do dzieła..... Na początku był chaos i tak też będzie w tym temacie. Oto opinia na temat MK9 z jednej ze stron cieszących się ogromnym zasobem inteligencji Gimb.

Master_30
w odpowiedzi na post: Himiteshu | 29 kwi 2014 0:04
ocenił(a) tę grę na: 2

Gra jest tak kiepska, że ją odinstalowałem, robi 2 kroki wstecz względem armageddonu sprzed 8 lat!!!:
-brak możliwości stworzenia własnej postaci
-połowa postaci z armageddonu-brak konquestu ( bo chyba nie można nazwać przerywników filmowych w story mode konquestem )
-rozgrywka w 2d
-brak pułapek
-całkowicie zmienione comba których jest aż 3!!! dla każdej postaci wow
-o fatalitach nie wspomnę ( w armageddonie miałem wolność czy wyrwę serce czy ręke )


Himiteshu
w odpowiedzi na post: Master_30 | 29 kwi 2014 1:32
ocenił(a) tę grę na: 10

Wiesz ze 99% fanow Mortala ( w tym i mnie ) twierzi ze to najlepsza czesc od czasow starej trylogii?? Armageddon ma najnizsze srednie w historii bijatyk na kazdym portalu zachodnim, ogranij sie czlowieku... Ty zaczales przygode z MK od Armageddon, serio? Dlatego nie zrozumiesz zajebist osci 9ki i tego ze powrocila do korzeni i odrodziła ducha smoczej serii


Master_30
w odpowiedzi na post: Himiteshu | 29 kwi 2014 11:51
ocenił(a) tę grę na: 2

Noty gryzipiórków mnie nie obchodzą a jeżeli ty nazywasz grafikę w 2d powrotem do korzeni to znaczy że fani MK to jakieś oszołomy, zachwycające się okrojoną do granic możliwości klepanką rodem z ulicy, grałem i w część 2 i 3 i w deception i w armageddon grałem nawet w 4, nie to nie jest powrót do korzeni tylko oszczędzanie na frajerach którzy łykną każdą nowość, grafika 2d kiedyś była przymusem ze względu na słaby sprzęt dziś to nabijanie w butelkę i tyle.


I trochę odzewu z naszego szołta:)

[Dzisiaj o 11:10:32 pm] Annihilator: co za zjeb :O
[Dzisiaj o 11:11:15 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: grubo w chuj nie? :D
[Dzisiaj o 11:11:15 pm] johnx: hahahahahahaha :D
[Dzisiaj o 11:11:15 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: szkoda że jeszcze nie opiewa Motor Kombat :P
[Dzisiaj o 11:11:36 pm] Annihilator: gimbaza :P
[Dzisiaj o 11:11:36 pm] johnx: http://www.troll.me/images/futurama-fry/not-sure-if-trolling-or-just-retarded.jpg
[Dzisiaj o 11:11:57 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: kurwa to sie nadaje na post bo aż szkoda żeby przepadło:)
[Dzisiaj o 11:12:18 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: :D
[Dzisiaj o 11:12:39 pm] johnx: Wrzuć to dzieś. :D
[Dzisiaj o 11:12:52 pm] johnx: gdzieś*
[Dzisiaj o 11:13:13 pm] Annihilator: najlepiej Master 30 w dupe :P
[Dzisiaj o 11:13:13 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: spoko moze temat założę o zjebanych opiniach....
[Dzisiaj o 11:13:36 pm] Ninja-Spectre: hahaah
[Dzisiaj o 11:13:46 pm] Annihilator: sorka ale mnie to rozwaliło
[Dzisiaj o 11:14:06 pm] Ninja-Spectre: tylko system walki 2D
[Dzisiaj o 11:14:26 pm] johnx: SlaveMe zajebisty pomysł na temat. :D
[Dzisiaj o 11:14:26 pm] Ninja-Spectre: zresztą grafika chyba jest 3D
[Dzisiaj o 11:14:46 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: gra jets w 2D
[Dzisiaj o 11:14:46 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: Master wie lepiej
[Dzisiaj o 11:14:47 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: pewno '30' to jego iloraz:P
[Dzisiaj o 11:15:27 pm] SlaveMe TortueMe KillMe: to jadę....


 I to tyle ode mnie :) czekam na wasze rodzynki czeluści Neta

PS: źródło: http://www.filmweb.pl/videogame/Mortal+Kombat-2011-611579/discussion/Ociupink%C4%99+rozczarowany,2243677