Autor Wątek: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA  (Przeczytany 81031 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #15 dnia: Października 18, 2006, 08:14:43 am »
Moim zdaniem gra jest gorsza niż MK Deception, po takim tytule i tylu zapowiedziach spodziewałem się czegoś lepszego. Zacznijmy od samej esencji, czyli Kombat, Walka wydawała mi się na samym początku taka plastikowa i trudno mi było przyzwyczajać się.
Wszystkie postacie są świetnie zrobione, nawet, zawodnik ’Mięso’ ma swoje własne ciosy. Pod tym względem daje ocenę zawodnikom 10/10. Co do wykonywania Fatalisty to moim zadaniem nie jest to tak efektowne jak wcześniej? Praktycznie każda postać ma to samo, więc co w tym fajnego, szybko się nudzi. Najbardziej, co mi zepsuło smak całej gry to mała liczba aren. Zaszokowało mnie taka mała liczba i nadal szokuje. Jak ma to być ostateczna cześć ze wszystkimi postaciami to nie powinno zabraknąć aren. Powinni powsadzać chociaż te wszystkie które były w MKDA, i MKD plus te które są w MKA. A jak nie ma miejsca już na DVD to wypie.. mini grę Motor Kombat, po co i na co to komu, To Crash Team Racing wydany kilkanaście lat temu jest znacznie lepszy niż nowy Motor Kombat. Za to Tryb Konquest jest fajny jak na dodatek i wciąga. Jest krótką gierką, ale gra się przyjemnie. Co mogę powiedziec o tworzeniu swojej postaci, fajny pomysł ale żadna rewelka tonie jest.  Stwożyłem sobie starego Shanga bo uważam że zabrakło dziadka w Armageddonie (powinien być jako drugi strój Shanga) Grało się miło i fajnie, ale Podchodzę do tego trybu obojętnie.  Sama krypta też jest gorsza niż w MKD, mało klimatyczna;-) Podsumowując To co gra ma dlamnie więcej minusów niż plusów, jest to pierwszy MK który mnie nie zadowolił, Stawiam ocenę 7/10 – czemu taka niska bo mieli zrobić ostatecznego Mortalka, oni powsadzali postacie z MKDA i MKD parę dodali nowych, poprzemieniali style walki. i są z siebie zadowoleni. Zwalili Fatalisty, zabrali Hara-Kiri, wsadzili Motor Kombat, brak aren, i ogólnie giera trochę kulawa, A za co plusy, Za to liczbę postaci, i za tryb Konquest. A i za Nitro!!

Offline signap

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #16 dnia: Października 18, 2006, 08:26:27 am »
oby w nastepnej generacji wrocili do oldschoola i zrobili cos na wzor MKT czy UMK (szybkosc gry, ciosy, brak broni,itp) oraz dla wiekszosci postaci odzielny tryb Konquest (kazda postac ma inny quest ale miejscowki moga sie powtarzac i byc unikalne dla danej postaci) cos jak Shaolin Monks gdzie by az 4 postacie (w sumie 2 :P) to te ciosy to sa dziwne robisz jakis cios on stoi chcesz inny a on dalej stoi :/. Dziwne ze gra zajmuje niemal cala plyteke w porcie na Xa (za pewnie za sprawa wysokiej rozdzielczosci zdjec, filmow,itp ja tego nie ogladadam wiec to powinny wywalic lub dac na bonusowej plycie bardziej interesuje mnie jakies dodatki do gry stroje, nowe postacie,itp. Motor Kombat jest slabiutki lepszy jest wydany x lat temu Mario Kart 64... Najwiekszym plusem jest za dali ponad 60 postaci (sam zagralem ok 10 moze mniej) bardziej interesuja mnie walki wlasnym KAFem

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #17 dnia: Października 18, 2006, 03:20:34 pm »
A co do przyszłości, to zapowiada się ciekawie bo Mk Armageddon jest ostatnią gra na konsole starej generacji i zarówno ostatnia z serii. MK na nowe konsole ma być odmienny i ma nie ciągnąć histy jaka jest w MKArmageddonie, koniec ze Sub-Zero i Scorpionem i bandą Raidena w kolorywuch kalesonach. Z jednej strony szkoda, a z drugiej to dobrze ze wkoncu skonczy sie ten dzial, bo już nie mieli co wymyślać, hista postaci zaczeła sie bardzo komplikowac:-) Wiec czeka nas zupełnie cos nowego!!

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #18 dnia: Października 18, 2006, 03:32:55 pm »
Trochę się tego obawiam jak to będzie z tą nową serią. Żeby nie poszli w stronę czegoś Tekkenopodobnego, żeby zachowali klimat unikalny dla uniwersum MK. Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie się działo!  :wink:

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #19 dnia: Października 18, 2006, 04:44:07 pm »
Tak jest. Unikalny klimat i groza. Znacznie ulepszona grafika, zmieniony system walki. Ale wszystkie nowe postacie.
To może się nie sprawdzić.
A co do Armageddona.
Maniak napisał, że jest bardzo mało aren, podczas gdy ktoś inny niedawno napisał, że aren jest 36. Jeśli 36 to mało, to znaczy, że masz zbyt wielkie wymagania.

Offline signap

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #20 dnia: Października 18, 2006, 09:30:54 pm »
chyba mieli skonczyc z MK jako MKA a tworzyc MK 8 na PS2 i 360



ultimate jest za 11 juz :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #21 dnia: Października 18, 2006, 10:48:21 pm »
Jezeli jest 36 aren to zwracam honor, czym wiecej tym lepiej:-) ja jeszcze nie przeszedłem gierki i nie wiem ile jest naprawde wszystkich aren ale wyczytalem na amerykanskiej stronie że jest tylko
Goro's Lair
The Armory
The Subway
Battle Arena (Kahn's Arena
Wasteland
Belltower
Hell's Foundry
Tekunin Warship
Lumber Mill
Sky Temple
Reptile's Lair
Shao Kahn Temple
Hell's Foundry
The Soul Chamber
The Pit II
The Tower

Jak jest więcej to Spoxik bedzie się grało!! :)

Offline Dropson

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #22 dnia: Października 18, 2006, 10:58:30 pm »
Cytat: "Maniak"
A co do przyszłości, to zapowiada się ciekawie bo Mk Armageddon jest ostatnią gra na konsole starej generacji i zarówno ostatnia z serii. MK na nowe konsole ma być odmienny i ma nie ciągnąć histy jaka jest w MKArmageddonie, koniec ze Sub-Zero i Scorpionem i bandą Raidena w kolorywuch kalesonach. Z jednej strony szkoda, a z drugiej to dobrze ze wkoncu skonczy sie ten dzial, bo już nie mieli co wymyślać, hista postaci zaczeła sie bardzo komplikowac:-) Wiec czeka nas zupełnie cos nowego!!


A jak ich zabraknie to będzie chyba ich najwiękrzy błąd  :D Więkrzość ludzi chyba nei wyobraża sobie mortala bez Sub'a czy Scorpiona ;) Kiedys w MK3 zabrakło Scorpiona to Midway dosatło niezłe baty od fanów ;) Więc zapewne teraz tego błędu nei popełnią(mam nadzieje) Mowiło się że skończy się epoka dla pewnych postaci które jużnigdy się nie ukażą a nie że wszystkie postacie będą nowe bo to chyba za duże ryzyko i jescze chyba się nie zdarzyło żeby w kontynuacji jakiejkolwiek nawalanki stworzono samych nowych  wojowników za duże ryzyko ;)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #23 dnia: Października 18, 2006, 11:10:01 pm »
Też w to wątpie zresztą Scorpion jest ulubioną postacia Ed'a - Twórcy MK:-)

Offline Dropson

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #24 dnia: Października 19, 2006, 12:01:20 am »
A Sub najbardziej ulubioną postacią fanów ;) przynajmnie kiedyś tak bywało :P

Offline signap

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #25 dnia: Października 19, 2006, 09:07:09 am »
tez lubie scorpiona oraz ninja ala scorpion,sub,itp (UMK3) te nowe np. Rain czy Smoke mi nie pasuja (ermac daje rade)

Tworcy zapowiadali ze Scorpion i chyba inne postacie beda w kazej wydawanej czesci :)

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #26 dnia: Października 19, 2006, 07:31:52 pm »
Rain i Smoke też są spoko. Mogli by wyrzucić takich bohaterów jak
Hsu Hao, Mavado, Kira, Dairou, Darrius, Ashrah, Hotaru, Shujinko.

Offline signap

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #27 dnia: Października 21, 2006, 02:34:12 pm »
te nowe postacie w DA czy DECEMPTION sa slabe wogole nie pasuja do MK np. ten grubas czy Havik koles bez kosci...

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #28 dnia: Października 21, 2006, 04:09:42 pm »
Tu się nie zgodze. Wśród nowych postaci są takie co wychodzą na plus i takie co wychodzą na minus.
Bo Rai Cho i Havik są na plus, pasują do Mortala.
Natomiast:
Hsu Hao, Mavado, Kira, Dairou, Darrius, Ashrah, Hotaru, Shujinko.
Nie.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #29 dnia: Października 21, 2006, 08:00:52 pm »
Zbocze z tematu... ciekawe czy Mk:8 mógłby mieć poweidzmy 40 postaci
a wsród starych to tylko np:
5 i reszta nowych ciekawe jakby to wylądało
(Sindel musi przetrwać)