Autor Wątek: Film - nie. Serial - tak! Mortal Kombat Legacy  (Przeczytany 87444 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 09, 2011, 01:03:42 pm »
Przy tym opinie jakieś wypowiadać należy popierając je faktami, lub w ogóle jakkolwiek. Gdy czytam zdania typu "Zgadzam się wygląda naprawdę kiepsko" lub "ale lipny ten sub-Zero co to za paski koło ramienia, masakra jakas!" to jakie mam w nich uzasadnienie? Bliżej tej wypowiedzi do standardowego trollowania internetowego, niż do konstruktywnej opinii. Poza tym znowu się powtórzę bo widocznie lubię - ocena po jednym obrazki w słabej jakości.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 09, 2011, 01:27:48 pm »
Przyjdzie nam obejrzec pierwszy odcinek już 13.04.11 ok 1:00 (wrorek/sroda w nocy)  To na pewno nasze konwersacje będą bogatrze.

Offline Wolny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 09, 2011, 01:46:55 pm »
Mi się Sub Zero podoba,napewno lepiej się prezentuje niż ten z z pierwszego filmu Mortal Kombat (strój niczym z cosplayu) .A tutaj mamy  go w swoim żywiole czyli w scenerii zimowej, do tego fajne ciuszki i ciemniejsza, mroczniejsza kolorystyka stroju ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2011, 01:48:51 pm wysłana przez Wolny »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 09, 2011, 02:19:16 pm »
Mam nadzieję, że ktoś to zripuje w dobrej jakości. Ciekaw jestem tego serialu w sumie bardziej niż pełnej wersji gry:p

robaczek

  • Gość
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 09, 2011, 10:16:27 pm »
To może ja dorzucę swoje trzy grosze. Mnie się akurat ten Sub-Zero podoba. Tak właśnie wyobrażam sobie ninja XXIw. Właśnie jakieś tam paski, klamerki i inne takie nowoczesne dodatki, ale przy tym maska i strój przypominający starodawnego ninja. Taki ninja w stylu cyber-punk. Jak na serial bardziej osadzony w rzeczywistości podoba mi się bardzo i ja to kupuję.

Tak samo podobał mi się najnowszy trailer, bo po prostu widzę i podoba mi się pan Jai White w roli Jaxa. Nigdy nie był jedną z moich ulubionych postaci, bo zawsze kojarzył się się z półgłówkowatym klocem i kiczowatym zapaśnikiem rodem z "amerykanckich" show, ale wizja Jaxa-detektywa, który dodatkowo wie jak przywalić przeciwnikowi mi się podoba. Przy okazji pierwszy trailer pokazał, że jest dobrym detektywem, więc tym bardziej mi się podoba, bo sugeruje, że oprócz mięśni ma też mózg. Taki Roger Murtaugh tylko młodszy o 25 lat.

Kano nigdy mi się nie podobał, ale w tym serialu nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jest szybki, zły i powinno być "brzydki", ale... jest przeciętny. Poza tym co można więcej wycisnąć z postaci takiej jak on? No jest przestępcą, handlarzem bronią i czym tam jeszcze i co jeszcze ma być? Dla mnie prezentuje się bardzo dobrze jak na to realistyczne podejście. Jakieś tam skóry, noże i inne gadżety gangstera. I cieszę się, że nie ma tej obleśnej brody, bo ostatnio Kano przypomina mi bardziej Rumcajsa niż Kano.

Obaczym jak reszta będzie wyglądać. Liczę na trochę fantasy, bo w końcu MK to fantasy, ale realizm jaki dotąd pokazano przypadł mi do gustu. Nie będę w stanie zdzierżyć Baraki i Reptile'a jakiego reżyser pokazał w pierwszym trailerze, ale istnieje szansa, że będą raczej stworzeniami fantastycznymi, choć ich wygląda może być inny niż nam pokazał. Liczę na to i czekam na odcinki. :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2011, 10:18:27 pm wysłana przez robaczek »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 09, 2011, 11:03:04 pm »
Jeżeli chodzi o współczesnego ninje To Sub-Zero wygląda Spoko, lecz czytałem że autorzy filmu maja zabrać nas w opowiadania pierwszych spotkań ninji Sub-Zero VS Scorpion, czyli do tych legendarnych, to tu by wyglad Sub-Zero mi nie odpowiadał, co do Baraki i Reptile to sam pomysł nie jest zły i w film by się przyjął ale nie chciał bym pisać alternatywnej historii i też bym chciał postacie fantastyczne.

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 09, 2011, 11:54:49 pm »
I cieszę się, że nie ma tej obleśnej brody, bo ostatnio Kano przypomina mi bardziej Rumcajsa niż Kano.
Własnie to był najlepszy Kano ever. Nawet lepszy niż swój pierwowzór w grze :P

Bodzio

  • Gość
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 10, 2011, 09:24:28 am »
Scorpion, a właściwie kostium :]


Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 10, 2011, 10:50:46 am »
Taka lipa troszke... chociaz jest to miłe nawiazanie do tradycji ;)

robaczek

  • Gość
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 11, 2011, 09:34:05 am »
W jednym z wywiadów reżyser powiedział, że planuje sezon 2. O.o Jeszcze dobrze pierwszego nie wypuścił, a już mu się kolejny marzy?

Z wywiadu można wyczytać, że będzie (jednak) 9 odcinków po 6-10min. każdy. Z drugim sezonem się zdradził, gdy dziennikarz zapytał, czy w serialu będzie Liu Kang. Podobno reżyser chce go zostawić na S02 i opowiedzieć w nim historię jego i Kung Lao.

Czyli standard, bo IMDB podaje, że Scorpion będzie w większości odcinków, więc pewnie wokół niego będzie się wszystko kręcić. Jak powstanie S02 to pewnie wszystko się będzie obracało wokół Kunga i Liu. Czyli takie Shaolin Monks cz.1 i cz.2. :D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 11, 2011, 11:59:42 am »
W jednym z wywiadów reżyser powiedział, że planuje sezon 2. O.o Jeszcze dobrze pierwszego nie wypuścił, a już mu się kolejny marzy?

Z wywiadu można wyczytać, że będzie (jednak) 9 odcinków po 6-10min. każdy. Z drugim sezonem się zdradził, gdy dziennikarz zapytał, czy w serialu będzie Liu Kang. Podobno reżyser chce go zostawić na S02 i opowiedzieć w nim historię jego i Kung Lao.

Czyli standard, bo IMDB podaje, że Scorpion będzie w większości odcinków, więc pewnie wokół niego będzie się wszystko kręcić. Jak powstanie S02 to pewnie wszystko się będzie obracało wokół Kunga i Liu. Czyli takie Shaolin Monks cz.1 i cz.2. :D

Nie to żebym narzekał, ale dali by już sobie spokój z Liu Kangiem. Dlaczego jakiś bandzior nie może być nigdy bohaterem serialu ?

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 12, 2011, 08:43:06 am »
Jak dla mnie kiepsko wygląd Scorpiona i Suba w ogóle mi się nie podoba a Quan Chi jeśli to był on też tragicznie im wyszedł

Offline Wolny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 12, 2011, 09:31:14 am »
http://www.youtube.com/watch?v=ov63lTUvNok [nofollow] nowy trailerek

Co to zakurdupel w 54 sekundzie?Z kim się johnny trzaska,z ekipą z planu filmowego? Poziom techniczny serialu na plus.

Offline sir_chester

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 12, 2011, 10:21:49 am »
Wracając do nowego podejścia w wyglądzie postaci w serialu to na plus. Sub-Zero ma dość fajny strój, a klamry nie są tylko i wyłącznie wytworem nowoczesnego świata, już od dawna ich używano więc nie widzę przeciwwskazań do umieszczenia ich teraz. Ponad to należy pamiętać, że w czasach MK1-3 stroje były ograniczane do minimum, ponieważ technika ich przedstawienia na ekranie była znacznie gorsza niż teraz, więc twórcy mają szersze pole do popisu, a czy ich pomysły kupią ludzie? Zobaczymy.
Sub na plus, Scorpion także niczego sobie, chociaż bardziej mi się podoba jego maska w w pierwszym filmie, ale tutaj nie jest najgorzej. Jax przedstawiony naturalnie i to mi się podoba, a Kano jeszcze nas uraczy czerwonym okiem ;) Więcej postaci nie widziałem jeszcze, ale nadrobimy.