Autor Wątek: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?  (Przeczytany 41366 razy)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:46:57 am »
Wkurwia mnie że Kitana tylko w fioletowym stroju z MK:DA podnosi mi ciśnienie a w wersjach 2D koncentruję się raczej na samych walkach.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 07, 2010, 12:47:06 am »
Niestety każdy powinien się wypowiedzieć w tym smutnym temacie. Myślę, że sam Ed Boon powinien tu zajrzeć i poprawić rzeczy wkurzające nas. No więc tak:
-MK- na The Pit nie latają dziwadła (latają po jakichś 70 walkach) przez co nie mogę się dostać do Reptile'a -MKII- to jest chyba jedyna gra która mnie nie wkurza
-MK3- brak mojego ulubieńca - Scorpiona
-UMK3- Scorpion ma strasznie słabe kombosy
-MKT- wkurzyło mnie to że Khameleon była tylko na N64    
-MK4 - prawie wszystko mnie wkurza. Nie lubie tej gry
-MKD - wkurza mnie to że długo sie ładuje
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2010, 11:10:04 am wysłana przez johnx »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:41:16 am »
sztywne ruchy w tym wypadku są wynikiem problemów z jajami.

Shujinko jest usprawiedliwiony, leciwy już chłop jest. :)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 21, 2010, 09:27:55 am »
Adept- Trzeba, aby wiedzieć jak bardzo rzeczywistość różni się od tego co nam serwują w grach i filmach. Jeżeli jakakolwiek gra bijatyka może startować do miana tej, o której REALNIE można powiedzieć, że czerpie z rzeczywistości ciosy, to tylko i wyłącznie UFC 2010 lub MMA od EA Sports. W każdym innym przypadku umieram wewnętrznie jak słyszę o "kung fu", czy "tajskim boksie" odwzorowanym w grze.

Pzdro mysle ze w tych czasach da rade odzwierciedlic sztuki walki w grach ;] Tylko trzeba sie napracowac, a najlepiej zatrudnic jakis specjalistow ;]. Tez nie chce sztywnych ciosow, jak ogladalem filmik dopatrzylem sie w kopnieciach, z ciosami reka jest juz lepiej.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 21, 2010, 09:47:33 am »

Jasne ,że się da jeśli już w grze pojawia się napis pod wojownikiem, że walczy jakimś stylem (mk da - aramgedon). To chyba możemy wymagać żeby to wyglądało jak najlepiej. A jet kune do w wykonaniu Cage jest jak liść na ryj w strone fanów. Aż strach pomyśleć jak bedzie prezentowac sie postać, która bedzie operowała taekwon do. Bedzie machac nogami jakby nie miala kolan do zginania ich:)

Jakoś w street fighter, może i bardzo "cartoonowym" dało się odzwierciedlić ciosy styli tam zastosowanych. Wiadomo, że latają projectile, kreca chołupce:) Ale jak makoto wali pancza w stylu karate to wiem ,że to jest karate a nie "po prostu jakis cios pięscia".Tak samo Yuri po jej postawie od razu widać, że mamy do czynienia z Tae kwon do. Ciosy nogami sa plynne i czyc ich lekkosc, a nie jak machanie cepem. Oto mi chodzi, nie chce takiego realizmy jak ufc i innych "symulatorach". Po prostu niech te ciosy wygladaja naturalnie:) Ale z tego co widze jest coraz lepiej. Oby tego Cage calkowicie przeprogramowali, bo jest tragiczny. Walczy jak kukla. Porownajcie sobie ruchy i ciosy Fei Longa ze SF4, ktory walczy takze jet kune do z Johnnym C.
Niebo a ziemia.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 11:22:22 am wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Scorpion111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 21, 2010, 10:06:01 am »
Dobra dobra.I tak wiemy że mortal kombat rządzi.I w grze pojawi się raczej sporo dawnych postaci.Skoro to ma nas przenieść do I II i III turnieju.Czytałem że można tu tak zagrać że liu Kang nigdy nie wygra turnieju I z Shang-Tsungiem.Że roboty nigdy nie powstaną.Może to będą jakieś zablokowane postacie np. ninja smoke itp.
Po żyjemy ,zobaczymy

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:47:05 pm »
Niech Edek z ekipa sprobuja schrzanic scorpiona, suba, kano i barake to sam go dorwe:P

-Luna-

  • Gość
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:09:48 pm »
Jak powiedział Adept - realne walki w określonych stylach można oglądać w UFC, MMA Sports i Fight Night. Reszta to są mniej lub bardziej luźne interpretacje. Nie zapominajmy, że to nie ma być symulator. Gdyby te style nie były wpisane to też było by takie czepianie się?

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:46:04 pm »
Tutaj nie chodzi o czepianie sie:) Zreszta ufc skupia sie na saymulacji klinczu i parteru:P Ciosy sa tylko te, ktorych glownie używaja zawodnicy. Czyli najskuteczniejsze techniki takie jak: boks (piesci), kopniecia (karate, muai thai, sambo), clinch (rozne rodzaje glownie judo i muai thai), parter ( glownie brazylijske ju jitsu). Dlatego zwa to MMA:) A w mortalu Boon stara sie odzwierciedlac style, glownie kung fu i czy Ci sie to Adept podoba czy nie takie sa realia. Uniwersum MK czerpie grasciami z kultury azji w tym ze sztuk walki. Dlatego niech one sie prezentuja dostojnie z gracja, technicznie poprawnie.  Zreszta co bede tyle pisal, napiszcie , ze podoba wam sie sposob w jaki "bije" sie Cage i Nighwolf. Wtedy dopiero uwierze ,ze akceptujecie te kujawiaki, bo tak to nie wierze:P

Nikt z nas nie chce zeby MK bylo symulatorem. Ja po prostu pragne zeby to wygladalo tak, azeby mnie wyjabalo z kapci. A przez sztywnosc ciosow daleko jest do tegoz stanu:P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 01:50:20 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

-Luna-

  • Gość
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 21, 2010, 02:08:57 pm »
W sumie te style o ile sobie przypominam pojawiły się dopiero w MK: DA. A jeśli ten MK to powrót, to nie ma mowy o odwzorowaniu styli etc:p Więc reboot totalny XD

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 21, 2010, 02:13:33 pm »
W sumie te style o ile sobie przypominam pojawiły się dopiero w MK: DA. A jeśli ten MK to powrót, to nie ma mowy o odwzorowaniu styli etc:p Więc reboot totalny XD

Czy to znaczy, że mogą odwalać fuszerkę? Niech nie bedzie żadnych styli walki. Lużny fight jak dawniej, ale niech to robią normalnie a nie jakby sie zabawki biły

-Luna-

  • Gość
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 21, 2010, 02:16:51 pm »
Właśnie w tej częsci pierwszy raz po przejsciu w 3D mam feeling jakby walczyły postacie a nie zabawki. (nadal masz w głowie Jasia Klatkę;p)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 21, 2010, 03:00:08 pm »
Jest lepiej, ale jak widze te kopniaki to az mnie trafia:P Sadze ze tego nie poprawia:( beda cholupce na sztynych nogach:) Cage jest porazka, jak sobie przypomne jak sie niem swietnie gralo w mk II, a jak to teraz sie prezentuje.....szkoda gadac. jestem zdania ze tego juz nie poprawia. pewnie skupiaja sie na innych postaciach. A nie wiesz moze gdzie mozna napisac do Eda??? Bo chce mu napisac co sadze o tej sztywnocie:P

-Luna-

  • Gość
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 21, 2010, 03:04:43 pm »
Pewnie mają jakieś forum więc poczytaj;p Ja te filmiki oglądałem w HD i ogólnie fakt, Cage trochę za bardzo odstaje, jednak ogólnie nadal utrzymuję, że nie jest źle.

EDIT:
Te postacie nie są skończone. Zwróć uwagę na fakt, że kilka gameplayów się pojawiło na sieci i ciągle są te same zestawy postaci wybierane i te same finishery pokazywane. Także, moja teoria jest taka, że mają większość (caly?) kładu gotowych w miarę i dopracowują. Pewnie Reptile, Score, Sub i Sektor nie mieli animacji tagowania np, Fatale w wykonaniu Suba, Reptila i wszystkich których nie widzieliśmy jeszcze mają bugi albo coś. To co pokazano traktował bym jako przedsmak gry, nie natomiast fragment GOTOWEGO FINALNEGO kodu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 03:07:46 pm wysłana przez -Luna- »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 21, 2010, 03:31:10 pm »
Mozilwe ,ze jest tak jak napisałeś. Oby tak było. Ze to nawet nie alfa kodu gry:P tylko taka pozkazowa ,aby mieli co pokazac na E3

Poza tym wyczytałem kilka fajnych patentów/pomyslow  odnośnie taga:
- fatale rozne warianty. Na przyklad lejemy w morde jednego, konczy mu sie energia w tym momencie obraz sie sciemnia i mammy o polowe mniej czasu niz zwykle na wykonczenie przeciwnika. W tym samym czasie przeciwnik majacy jescze druga postac za ekranem, moze wklepac kontre na fatala. Jesli zdarzy to uratuje kolege z druzyny na zasadzie Mercy z MK i naladuje jemu jeden pasek na dole. A przeciwnik w tym momencie traci caly pasek na dole.

- fatale na 2 przeciwnikach. Finish Them:)

Na parawde ludzie maja sporo zajebistych pomyslow. Ale jak zwykle pewnie gowno z tego wyjdzie:P

Odnosnie fatali. zrobil bym ze 1 pierwsze mniej brutalne mozna zrobic bez paska. A drugie juz wyczesane, rzeżnicze mozna wykonac dopiero jak bedzie sie mialo caly pasek X
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 03:33:43 pm wysłana przez król maciuś1wszy »