Autor Wątek: MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio  (Przeczytany 59721 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 20, 2007, 11:41:01 pm »
No to sie zabardzo nie ucieszysz Hero z tego co ostatni mowil Ed Boon to w mk 8 chce postawic na 3 rzeczy:
1.gra ma byc bardzo realistyczna
2.Gra ma byc bardziej mroczna
3.W MK8 MA BYC W CHUJ NOWYCH POSTACI !!!!!!!!
Wiec jezeli 30 by zginelo to kto wiem moze ekipa Midwaya wymysli 30 nowych  :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 20, 2007, 11:56:26 pm »
Tak, tak ja to wiem :wink: Nawet bym chciał pare ( no okolo 15 nowych postaci, jeśli załóżmy miało by być w nowym mortalu z 40 ), ale jeśli ma być z 25 to 5-10 nowych i reszta stara typu: Sub, Scorp no i bym chciał z całego serca aby był KUNG LAO :twisted: ale go raczej na 51% nie będzie :cry: ( chociaż nic nie wiadomo ) Licze na całkowity realizm i świetną grafe :D Dobra koniec offtopu.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 22, 2007, 12:43:17 am »
Jak koniec to koniec offtopu.

Bio Khameleona po ang:

Drinking in the power of Blaze, Khameleon's eyes glowed as she focused her wrath on Shao Kahn. The Emperor would finally pay for destroying Zaterra and so too would those who served him. The pain he endured during his transformation was excruciating, and Shao Kahn — for the first time in his life — pleaded for mercy. She granted him none.

Khameleon's power transformed Shao Kahn into a Raptor — powerful like her, but subservient to her wishes. She then turned her attention to his allies and they too were transformed. But she lost control of her newfound power and mistakenly mutated the Forces of Light as well!

Khameleon now had at her command an army of powerful Raptor warriors. The might of Zattera had finally returned.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 22, 2007, 10:38:50 pm »
Właśnie byłem ciekaw jak brzmi w oryginale bio Khameleon i widzę, że bardzo się różni od tego w wersji PL. Hmm dziwne :?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 24, 2007, 12:28:34 am »
Oj mój bląd. Nie wiem o czym myślałem pisząc tego newsa, ale powyżej podałem Eding Khameleona, a nie jego bio. Przepraszam za pomyłkę  :lol:

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 24, 2007, 03:03:51 am »
No tak. Teraz już wszystko jasne :P Że też się nie połapałem :?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 30, 2007, 08:37:33 am »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #127 dnia: Września 01, 2007, 08:50:19 am »

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #128 dnia: Września 01, 2007, 02:13:31 pm »
Danke, Maniak  :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #129 dnia: Października 03, 2007, 01:35:23 am »
Mam pytanie odnośnie biosa Sareeny. Właśnie tłumacze biosy dla MK Center i dzisiaj napisałem biosa Sareeny. Kończy się dla mnie bardzo nieprecyzyjnie.

Sareena mowi że oddaje przedmiot, który dał jej Sub-Zero ( przedmio wskazuje droge do światyni lin Kuei ) Quan Chiowi

I teraz najlepsze:

mówi tak: był głupcem ufając mi

Kto jest głupcem ? Sub Zero dawając jej ten przedmiot czy Quan Chi wierząc że uczyniła to dla niego bo jest jego niewolnicą ???

Bardziej jestem wersji, że głupcem jest Sub Zero, lecz natura jej w Armageddonie jest Dobra i pokazała, ze nie chce słuzyć wiecej Quan Chinowi. Lecz z drugej strony Quan pokazuje, że jej jedyną drogą życiową jest podążanie własnie za nim

Jakiś inny pomysł ?

Chyba że odpowiedz jest w edingu Sareeny lub Quan Chiego. Albo nadejdzie w biosie Quana czy Sub Zero.

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #130 dnia: Października 03, 2007, 10:08:27 pm »
wiesz, mi sie wydaje ze chodzilo o sub-zera, choc najlepiej wlasnie by bylo przetlumaczyc endinga sareeny. Moze tam bedzie odpowiedz na to?

EDIT:
 Własnie przeskanowalam przez translator endinga sareeny i jedyne co z niego zrozumialam to to ze: sareena zdobyla moc zamrazania i wspolnie z sub-zero zamrozili quana chi. Tak wiec raczej sareenie chodzilo o quana chi. a to tlumaczenie z translatora:

Blask rozpraszał (zmarnował; rozpustny), ale możność (siła) on wypuścił ciekący do *Sareena*. Ona kładzie (leżeć; układać) *unconscious* na górze piramida przed (dopóki) Podzero (ustalać na zero; zerowy) odradzał (ocknął się) jej. Badanie jej wręcza (ręka), ona znajdowała co (żeby; który) ona zdobyła zdolność...Żeby zamrażać. *Sareena* porównywał (skonfrontował) jej stary *master*, *Quan* *Chi*, i zamrażał jego stały. Ona i Podzero ukrywał *sorcerer* w *Lin* *Kuei* świątynia, gdzie on będzie pozostawać na zawsze zawieszany w bloku lodu.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #131 dnia: Października 03, 2007, 11:29:12 pm »
Mileena LOL. Napisałem że przetłumaczyłem eding Sareny i że nie ma w nim odpowiedzi.

Kończy się słowami: Był głupcem ufając mi

Wiec pewnie bedzie cos w edingu SubZera albo Quan Chi.

BTW: W edingu Sareeny z MK:Armageddon nie ma nic na temat tego że zdobyła morzace wiadomosci. Na PM wysle Ci jej eding ktory przetłumaczyłem.

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #132 dnia: Października 04, 2007, 02:26:32 pm »
napisales "Mam pytanie odnośnie biosa Sareeny." nic tu nie napisales o endingu :/

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #133 dnia: Października 04, 2007, 11:25:36 pm »
Sry z nerwów pomylilem się. chodzi mi cały czas o bios Sareeny  :D

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #134 dnia: Października 05, 2007, 04:30:28 pm »
nie no ja z toba niemoge ^^' ale mowie ci w endingu sareeny zrozumialam ze sareena zdobyla moc zamrazania i ze zamrozila quana chi. Moze pozniej podczas gry zmienila sie?