Autor Wątek: Sprawy dotyczace strony  (Przeczytany 68572 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 24, 2007, 01:43:17 pm »
Ad1.  Z dobrego gówno kazdy może zrobic...
Ad2. Wszystkierazem i każda z osobna powoli
Ad3. Jesli uwazasz ze ten ostatni post był dobry to sie mylisz, czytajac go pomyślełem "omg takie cuś to juz przesada, jakby nie mieli sie czym zająć"

I domyślam sie że tak nie jest patrzac na puste działy...

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 25, 2007, 12:25:59 pm »
Chcę tylko powiedziec ,ze przez kilka dni mnie nie bedzie dlatego ze neta odlaczaja miod kompa i chca podlaczyc do laptopa mojej siory dopuki nie kupia mi routera czy jakos tak. Trzymam za snakea i davidkoza kciuki ( oby dobrze poszla z dzialem ;) ) papa

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 25, 2007, 12:41:30 pm »
Ja powiem, krótko. Stwórzcie własne strony o MK, piszcie newsy skoro ich tak wiele.... (swoją droga ciekawe na jakim poziomie jest u was angielski i inne języki...) stwórzcie forum, zapanujcie nad nim, przyznajcie odpowiednim ludziom (chcącym się tym zająć i znający podstawy) Moda. Działajcie a nie narzekacie. Nie odpowiada wam ta strona? Prosta rada..... nie wchodźcie tu.  I zrozumcie jedno. Temat MORTAL KOMBAT nie jest studnią bez dna, z której codziennie można pisać po 20 newsów.

Pozdrawiam tych normalnych :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 25, 2007, 12:51:07 pm »
Pain to nei jest takie proste...
Giery.eu zapewne sponsoruje tę stronę, i juz automatycznie strona ma wieksze mozliwosci niz darmowe serwery.
Troche bez sensu by było jakby płacić np 50zł na miesiac za stronę z której nie ma żadnych zysków.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 25, 2007, 01:27:13 pm »
Właśnie, sam piszesz, że to nie jest takie proste, więc z czym do ludu pytam ? ? ? Heh ? Poziom intelektualny jest tutaj bardzo wysoki wraz z czytaniem ze zrozumieniem.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #50 dnia: Września 03, 2007, 11:37:11 am »
Zapraszamy do nowo otwartych dzialow tj. : UMK3, MK Gold, MK Special Forces, MK: Mythologies: Sub-Zero oraz ulepszony dzial MK Armageddon w nowej szacie grafcznej oraz z klikoma dodatkami...
Zapraszam do zapoznania sie z nimi i ewentualnie napisac sowja opinie na forum w tym temacie.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #51 dnia: Września 03, 2007, 12:13:56 pm »
No, no działy bardzo przyzwoicie zrobione  :wink: ( oby tak dalej ) Udowodniliście że jesteście warci robienia tej strony. Gratuluje wam obu  8)

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #52 dnia: Września 03, 2007, 12:52:03 pm »
to samo co hero. Bardzo mi sie podoba. Oby tak dalej ( choc juz prawie wszystko zrobione :P )

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #53 dnia: Września 03, 2007, 07:49:08 pm »
Hmmm
Przeglądałem sobie stronkę i myślę, że przydałoby się poodświerzać kilka działów. Konkretnie chodzi o takie działy jak: sounds, videos, może themes. No myśle, że redaktorzy mają nowe mortalki to może sami popisaliby się swoimi wyczynami na filmikach, które później zamieściliby na stronie.
Po drugie primo to powiedzcie co z działem Wasze Prace. Ja narazie nie mam żadnej, ale gdyby ktoś coś zrobił to gdzie ma się zgłosić, a wogóle ten dział będzie istniał?
No to narazie tyle, jak mi się coś przypomni to dam znać.
ps. Ale musze przyznać, że praca wre.

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #54 dnia: Września 03, 2007, 08:08:13 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Hmmm
Przeglądałem sobie stronkę i myślę, że przydałoby się poodświerzać kilka działów. Konkretnie chodzi o takie działy jak: sounds, videos, może themes. No myśle, że redaktorzy mają nowe mortalki to może sami popisaliby się swoimi wyczynami na filmikach, które później zamieściliby na stronie.
Po drugie primo to powiedzcie co z działem Wasze Prace. Ja narazie nie mam żadnej, ale gdyby ktoś coś zrobił to gdzie ma się zgłosić, a wogóle ten dział będzie istniał?
No to narazie tyle, jak mi się coś przypomni to dam znać.
ps. Ale musze przyznać, że praca wre.


Dzial 'Wasze prace' jest ciagle aktywny ale juz od bardzo dawna nikt nic nie podsyla (swoja droga: teraz z pracami nie do mnie).

A jesli chodzi o filmiki z wlasnymi 'wyczynami' to takich nie umieszczamy na stronie.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #55 dnia: Września 03, 2007, 08:10:58 pm »
Cytat: "Bodzio"
A jesli chodzi o filmiki z wlasnymi 'wyczynami' to takich nie umieszczamy na stronie.

A szkoda  :roll:

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #56 dnia: Września 03, 2007, 08:16:05 pm »
Teraz takie rzeczy umieszcza sie na youtube. Tego typu filmy zajmuja po kilkanascie albo kilkadziesiat MB i zjadaja duzo transferu. Nie ma co przeciazac serwera :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #57 dnia: Września 03, 2007, 08:24:45 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
No myśle, że redaktorzy mają nowe mortalki to może sami popisaliby się swoimi wyczynami na filmikach, które później zamieściliby na stronie.


Zalozylem o tym temat na forum (   Tutaj ) , to wystarczy. Nie uwazam tego wogole za konieczne nawet gdyby takie nagrania nia zajmowaly duzo na serverze.

A "odswiezaniem" dzialow mozemy sie zajac po skonczeniu aktualnych zadan. Priorytety - maja pierwszenstwo.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #58 dnia: Września 03, 2007, 10:41:13 pm »
Ale chociaż filmiki z youtube'a  :) Ogólnie to bym chciał zobaczyć kiedyś całą strone MKCenter zrobioną we Flashu  :D Bo Armageddon wygląda świetnie  :wink: Sam ucze sie tego robić od niedawna

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #59 dnia: Września 03, 2007, 10:50:01 pm »
Cytat: "Hero"
Ale chociaż filmiki z youtube'a  :) Ogólnie to bym chciał zobaczyć kiedyś całą strone MKCenter zrobioną we Flashu  :D Bo Armageddon wygląda świetnie  :wink: Sam ucze sie tego robić od niedawna


Na Centerze nie ma zadnych filmikow z youtube i nie zapowiada sie na razie... (Nie liczac hot download)
A strona we flashu to dluuggaaa praca... Nic nie obiecuje.