Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Chameleon

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
Inne / Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« dnia: Października 04, 2010, 09:30:21 pm »
Też racja, aczkolwiek, zawsze można spróbować ;) . Można by zrobić chociaż jakąś listę osób, które by się pisały na zlot na 100% i wtedy jednocześnie zrobić mapkę. Przydałoby się też jakoś taki zlot rozreklamować, czyli poinformować też ludzi z zewnątrz bądź i nawet tych, którzy są na tym forum a się nawet w ogóle nie udzielają (podobnie jak pewien kolega z forum o NESie, który jest tam zarejestrowany, praktycznie w ogóle tam nie wchodzi, ale jednak na obydwóch zlotach, czyli FamiCONach był i widać było, że bardzo był obyty w tym temacie :) ).

2
Inne / Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« dnia: Października 03, 2010, 11:20:37 pm »
Ja też jestem jak najbardziej za pomysłem zrobienia zlotu. Ktoś tutaj wspomniał o FamiCONie, no to chcę Wam powiedzieć, że właśnie ja również tam byłem uczestnikiem ;D . Powiem jedno: obydwa zloty były po prostu rewelacyjne i nie można wręcz o nich zapomnieć, a szczególnie pierwszym takim szokiem (w sensie pozytywnym) był pierwszy FamiCON, gdzie się poznaje na raz tyle wspaniałych ludzi z tą samą pasją. Bardzo dobra sprawa, naprawdę.

Może żeby jakoś z tym ruszyć do przodu, to pozwolę sobie skopiować kilka pomysłów, które doprowadziły do zorganizowania zlotu miłośników NESa, czyli innymi mówiąc FamiCONu :P (mam nadzieję, że nikt mi nie zrobi fatality za to):

1.Proponuję zrobić mapkę (Polski), która będzie pokazywać, gdzie jacy userzy forum piszący się na zlot mieszkają (w ten można określić, gdzie najrozsądniej byłoby zrobić taką imprę)
2.Wyznaczyć termin, który najlepiej by przypasował do zrobienia konwentu (sądzę, że najdogodniejszą opcją dla wszystkich są po prostu wakacje)
3.Po prostu zebrać się porządnie do kupy z tym wszystkim, pokombinować z wynajęciem remizy, wyznaczyć koszty itp. sprawy (jeżeli zlot miałby się odbyć gdzieś w Warszawie bądź okolicach, to z remizą w sumie mam problem już rozwiązany ;) )

Pozdrawiam i liczę na jakiś pozytywny ruch w tym temacie :) .

3
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Czerwca 03, 2010, 02:21:37 pm »
Raydenwoman??

....o ile wogóle Rayden miał żonę ;p .

4
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Maja 01, 2010, 12:07:24 am »
Pewnie "tradycyjnie" Sub-zero ze Scorpionem :P .

5
Inne / Odp: Oceń Avatar Poprzednika
« dnia: Stycznia 29, 2010, 11:38:06 pm »
Hmm, trudno powiedzieć..... Ogólnie, to tak jakoś 5/10. Nie jest jakiś zabójczy i trochę i średnio mi się podoba, a styl avka mi się kojarzy tak jakby z family guy'a xD .

6
Ogólne / Odp: eMKa Cast
« dnia: Stycznia 19, 2010, 05:04:48 pm »
A ja mam pewien problemik: otóż davida słychać bardoz wyraźnie, wręcz idealnie i naprawdę głośno, a innych tak masakrycznie cicho słychać, że praktycznie wogóle nic nie da się usłyszeć....... O co kaman??? Czy tylko u mnie tak jest???

7
Ogólne / Odp: MK razem ze Skype
« dnia: Stycznia 18, 2010, 10:33:23 pm »
Hehe, już ponad 6h :D .

8
Nowości / Odp: 10 lat z Mortal Kombat Center
« dnia: Grudnia 16, 2009, 09:53:19 pm »
Również się cieszę, że tak się cały serwis świetnie rozwija!! Nawet byłem mocno, albo i nawet bardzo mocno zdziwiony, że ta strona ma aż 10 lat!!! Ludzie wtedy chyba nawet nie wiedzieli, co to internet jest, bynajmniej na pewno ja :P . No ale jak widać, musi to o czymś świadczyć, skoro ten serwis już tyle istnieje i się stale rozwija. Pamiętam, jak zacząłem przygodę z internetem dopiero jakieś mniej więcej 4 lata temu, to na to forum również często wchodziłem i się udzielałem na temat chyba najlepszej dla mnie serii bijatyk ;) . No i jak widać, to musi o czymś świadczyć, że przez tyle czasu i po mojej takiej długiej przerwie forum dalej trzyma ten świetny klimat i tak trzymać!!! :)

9
Ogólne / Konkurs Smoczego Króla
« dnia: Października 26, 2007, 12:09:01 am »
1. Sub-Zero
2. Liu Kang
3. Kitana
4. Quan Chi
5. Reptile
6. Cyrax
7. Baraka
8. Raiden
9. Sonya
10. Kenshi
11. Jade
12. Johhny Cage
13. Jax
14. Goro
15. Dragon King ( Onaga )

10
Ogólne / Sprawy dotyczace strony
« dnia: Września 08, 2007, 09:45:25 pm »
Cytat: "Spine"
Cytat: "davidkoz"
Po pierwsze nie jestem dzieckiem, a z osobami które nie wiedzą to co dobre rozmawiać nie będe.

Ciężko zrozumieć to zdanie (pod koniec). Właśnie Dzieci Neostrady piszą w ten sposób, więc oczywiste, że mogłem Cię wziąć za dziecko...


Obydwaj wykłucacie się jak dzieci xP . Każdy popełnia błędy no i każdemu może się to zdarzyć, nie dziwne, przecież nie napisał tego "pruba" specjalnie aby ten błąd zrobić. A co do strony mi nei przeszkadza ile zajmuje, bo mi się spoko i szybko ładuje :) . A jeżeli chodzi o loga i grafiki to zbyt profesjonalnym grafikiem nie jestem, ale też mogę spróbować. Umiem dobrze tworzyć napisy :) . Jakby co służę pomocą :D .

11
Kosz / MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« dnia: Września 08, 2007, 11:40:58 am »
Cytat: "Adept"
Pytanie w sumie chyba do Chameleona lub chyba że też się znacie . Jak dodać paski energii do filmiku , bo głównie o to mi chodzi . Jeżeli macie jakiś tutorial to bardzo proszę .


OK, w ten weekend może znajdę na to czas to może zrobię jakiś tutek i go umieszczę w sieci :)

12
Ogólne / Postacie MK, a fani
« dnia: Lipca 19, 2007, 11:14:27 am »
Wygląd, chyba najbardziej mam podobny do Quan-chi z MK4 :lol: , tułów i kształt głowy podobny do niego, a włosy już chyba bardziej podobne do cage-a. A charakter??? Hmmm, chyba najbardziej mi pasuje charakter do sub-zero :D .

13
Inne / To co kochamy najbardziej
« dnia: Czerwca 23, 2007, 10:43:31 pm »
Hehe, jest mi niezmiernie miło słyszeć to, no bo nie jestem sam :P  :) . Mówię szczerze. Hhhhhmmmmm, a pozostali forumowicze nie mają marzeń :) ????? Dziwne.

14
Inne / O nas.
« dnia: Czerwca 23, 2007, 10:40:28 pm »
Imię: Marcin
Nazwisko: ta jasne:P
Pseudo: MaarioS (szczególnie w internecie)
Wiek: 14 :D
Miejscowość: Warszawa
Ulubiony mortal: MK4 RULEZZZ!!!
Zainteresowania: komputer (najbardziej internet), granie i kręcenie filmów
Prawo czy leworęczny: prawo
GG: 9074498
Jeszcze coś od siebie: nic:P

A co do wakacji, to ja jutro do ostrołęki wyjeżdżam do kolegów (za górami za lasami:P ).

15
Kosz / Brak Bodzia??
« dnia: Czerwca 22, 2007, 12:40:18 pm »
Cytat: "Bodzio"
Jesli znajde odpowiednia osobe do prowadzenia strony to newsy dalej beda. A jak na razie nie mam nikogo.


Zapewne MANIAK się będzie tym zajmował tak coś czuję :D (oczywiście jeżeli by tego chciał).

Strony: [1] 2 3 ... 11