Autor Wątek: Xbox360 czy PS3???  (Przeczytany 89729 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 15, 2011, 12:23:22 pm »
a dorzucę swoje 3 groszę :) Xbox'a nie uznawałem nigdy jakoś nie mogłem już sam pad mnie odstraszał, a że grałem od psx po psp to następną konsolą nie mógł być Xbox. kumpel który ma konsole microsoft'u próbuje nie narzekać  ;D ale jednej nocki zawitaliśmy u niego na piwko i konsole  ;) no i zaczeło się dopiero u niego dowiedziałem się że pad jest na baterie (chyba AA) i już na dzień dobry śmiech  ;D potem nie mógł odpalić płyt zaczął coś tam wyjmować, resetować bla bla bla, tragedia jakaś to się pytam czy to często ? on na to że już 4 razy miał Xbox'a na gwarancji z czego 2 razy wymieniany na "nowy"  ;D ja nie znam nikogo kto z PS3 miał podobne problemy. więc stanowczo odradzam X'a

ps. każdy wie iż SONY to dobra firma o MICROSOFT'cie raczej za dużo dobrych recenzji nie ma  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2011, 12:25:41 pm wysłana przez ReVille »

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 15, 2011, 02:37:10 pm »
tak ? to popatrz jak sprzedalo sie ps2 a jak xbox i ile gier wyszlo na ps2 oraz do kiedy bylo wspierane ps2 a raczej dalej jest. xbox mial lepsza grafe a ps2 gry co nie znaczy ze 1 konsola microsoftu mi sie nie podobala wrecz przeciwnie. Nie zachowuj sie jak jakiś fanboy.
To ty się zachowujesz jak fanboy, nie mówię że ps2 jest gorsze bo sam miałem przez jakiś czas.Tylko chce powiedzieć że Xbox był też bardzo popularny, ale jak KST napisał nie był wspierany przez polski rynek, wiele osób w Polsce nawet nie kojarzy takiej konsoli.Co również powoduje że PS 3 jest w Polsce popularniejszy mimo iż nie jest lepszy od Xboxa 360*

*Dla idiotów:Nie mówię też że Xbox 360 jest lepszy od PS 3

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 15, 2011, 02:43:46 pm »
Cytuj
Co również powoduje że PS 3 jest w Polsce popularniejszy mimo iż nie jest lepszy od Xboxa 360*

jeżeli nie jest lepszy to chyba jest gorszy  ;D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 15, 2011, 02:44:06 pm »
tak ? to popatrz jak sprzedalo sie ps2 a jak xbox i ile gier wyszlo na ps2 oraz do kiedy bylo wspierane ps2 a raczej dalej jest. xbox mial lepsza grafe a ps2 gry co nie znaczy ze 1 konsola microsoftu mi sie nie podobala wrecz przeciwnie. Nie zachowuj sie jak jakiś fanboy.
To ty się zachowujesz jak fanboy, nie mówię że ps2 jest gorsze bo sam miałem przez jakiś czas.Tylko chce powiedzieć że Xbox był też bardzo popularny, ale jak KST napisał nie był wspierany przez polski rynek, wiele osób w Polsce nawet nie kojarzy takiej konsoli.Co również powoduje że PS 3 jest w Polsce popularniejszy mimo iż nie jest lepszy od Xboxa 360*

*Dla idiotów:Nie mówię też że Xbox 360 jest lepszy od PS 3

Gizmo sądzę ,że nie powinieneś pisać o kimkolwiek "dla idiotów". Takie moje spostrzeżenie, bo zawsze ktoś może sobie takie coś wziąć do siebie :P

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 15, 2011, 02:48:38 pm »
Cytuj
Co również powoduje że PS 3 jest w Polsce popularniejszy mimo iż nie jest lepszy od Xboxa 360*

jeżeli nie jest lepszy to chyba jest gorszy  ;D

A wiesz że między lepszy a gorszy może być jeszcze równy.

tak ? to popatrz jak sprzedalo sie ps2 a jak xbox i ile gier wyszlo na ps2 oraz do kiedy bylo wspierane ps2 a raczej dalej jest. xbox mial lepsza grafe a ps2 gry co nie znaczy ze 1 konsola microsoftu mi sie nie podobala wrecz przeciwnie. Nie zachowuj sie jak jakiś fanboy.
To ty się zachowujesz jak fanboy, nie mówię że ps2 jest gorsze bo sam miałem przez jakiś czas.Tylko chce powiedzieć że Xbox był też bardzo popularny, ale jak KST napisał nie był wspierany przez polski rynek, wiele osób w Polsce nawet nie kojarzy takiej konsoli.Co również powoduje że PS 3 jest w Polsce popularniejszy mimo iż nie jest lepszy od Xboxa 360*

*Dla idiotów:Nie mówię też że Xbox 360 jest lepszy od PS 3

Gizmo sądzę ,że nie powinieneś pisać o kimkolwiek "dla idiotów". Takie moje spostrzeżenie, bo zawsze ktoś może sobie takie coś wziąć do siebie :P

Wiem, ale po prostu nie chce żeby ktoś potem przytaczał słowa których nie powiedziałem.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 15, 2011, 02:59:44 pm »
tak ? to popatrz jak sprzedalo sie ps2 a jak xbox i ile gier wyszlo na ps2 oraz do kiedy bylo wspierane ps2 a raczej dalej jest. xbox mial lepsza grafe a ps2 gry co nie znaczy ze 1 konsola microsoftu mi sie nie podobala wrecz przeciwnie. Nie zachowuj sie jak jakiś fanboy.
To ty się zachowujesz jak fanboy, nie mówię że ps2 jest gorsze bo sam miałem przez jakiś czas.Tylko chce powiedzieć że Xbox był też bardzo popularny, ale jak KST napisał nie był wspierany przez polski rynek, wiele osób w Polsce nawet nie kojarzy takiej konsoli.Co również powoduje że PS 3 jest w Polsce popularniejszy mimo iż nie jest lepszy od Xboxa 360*

*Dla idiotów:Nie mówię też że Xbox 360 jest lepszy od PS 3

a ja co napisalem? ze tez lubie grac na xboxie choć wole jednak ps2 to chyba nie zachowuje sie jak fanboy tylko wyrażam swoje zdanie więc mnie nie wkurwiaj nawet. Amen.

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 15, 2011, 03:14:38 pm »
No ty zacząłeś mnie wyzywać od fanboy'ów więc się ogarnij.

A jeśli chodzi o pada to Xbox 360 ma trochę masywniejszego co powoduje że lepiej się go trzyma w ręce, i ma o wiele lepsze spusty (w dualshock'u mi ciągle spadały palce ale to chyba przyzwyczajenie) aczkolwiek ma słabszego krzyżaka od dualshocka.

A co do samego Xbox Live to jest to usługa dużo lepsza niż Playstation Network jak już mówiłem stoi na lepszych serwerach, rozmowa głosowa jest prowadzona za sprawą oprogramowania konsoli a nie gry, więc w każdej grze możesz się porozumieć.

A jak miałeś pierwszego xboxa i zostały ci z niego gry to na 360 powinny pójść ponieważ prawie wszystkie tytuły tak chodzą.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 15, 2011, 03:42:18 pm »
Panowie dajcie sobie na luz:) jak dzieci w przedszkolu: "Pse Pani, a bo on mnie zacepia" ;D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 15, 2011, 03:54:37 pm »
Słodcy jesteście ;D
Znam właściciela X360. Z konsoli jest widocznie zadowolony. Do dziś nie miał żadnej awarii. Tak samo jest z PS3. Znam gościa, który kupił je w dniu premiery. Do dziś mu działa. Ale czy to świadczy o tym, że te konsole są równe? Może tak jest... Może nie... Nie specjalnie ufam statystykom dlatego nie wiem czy xbox nie psuje się częściej itd. Jednak i tak wybrałbym ps3.

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 15, 2011, 04:00:00 pm »
Jeśli chodzi o awaryjność, mi konsola się jeszcze nie zepsuła (Elite 120gb, Falcon) ani się nie zawiesza.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 15, 2011, 04:26:38 pm »
Cytuj
A wiesz że między lepszy a gorszy może być jeszcze równy.

nie powiesz mi chyba że konsole mogą być równe :)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 15, 2011, 04:29:30 pm »
Mogą.Każda ma swoje plusy i minusy, które się równoważą.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 15, 2011, 04:37:07 pm »
a i tak wiadomo że każdy swoje chwali :p

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #223 dnia: Marca 15, 2011, 05:41:51 pm »
Mam Xboxa nie podoba mi się nie narzekam itp ale tylko dla Halo go mam, A Ps3 kupię ;]

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #224 dnia: Marca 15, 2011, 06:00:14 pm »
Mam Xboxa nie podoba mi się nie narzekam itp ale tylko dla Halo go mam, A Ps3 kupię ;]
Nie podoba Ci się, ale nie narzekasz? :D

a i tak wiadomo że każdy swoje chwali :p
No nie wiem... Kiedy ps2 zaczęło mi się wieszać leciało w mojej głowie całe litanie do spieprzonej konsoli ;D. Czasem i szło na głos jak się ktoś pytał czy sprzęt się dobrze sprawuje :D.

Mogą.Każda ma swoje plusy i minusy, które się równoważą.
Mogę się zgodzić, ale mogę też zaprzeczyć... Zależy o jakie plusy i minusy Ci chodzi :) Bo jeśli np.:

PS3
+rzadkie awarie
-mało wygodny pad

X360
-często się wiesza, psuje itd.
+zarąbisty pad

To nie specjalnie się równoważy ;D
A tak na poważnie to kapuję... Nawet po części się zgodzę...