Autor Wątek: MK:ARMAGEDDON  (Przeczytany 78515 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #75 dnia: Września 01, 2006, 05:48:07 pm »
No prócz Chameleona jest jeszcze Khameleon - żeńska odmiana Chamelona, która posługuje się zdolnościami Kitany, Mileeny i Jade.

A oto fotka Khamelona z Chameleonem

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #76 dnia: Września 01, 2006, 06:19:16 pm »
Cofnę się o parę postów. Mówicie że mogą zrobić filmiki które będą dobre na ps3 itd.itp. Mi się zdaje jak czytałęm jednego newsa że MK:A będzie robiony na X:BOX i PS2 . Więc gra bedzie projektowana na ps2, chyba że też zrobią na ps3 jako ulepszoną grafiką może ale głównie chyba wyjdzie na ps2.

P.S. Ta wyżej fotka nie działa ;P .

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #77 dnia: Września 01, 2006, 08:26:20 pm »
Ja czytałem Newsa, że właśnie trwają już prace nad MK 8 na PS3 i chyba na X-Box 360.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #78 dnia: Września 01, 2006, 10:21:03 pm »
No wiem, też to czytałem i też się strasznie zdziwiłęm, że robią jakiegoś nowego MK 8 a myślałem że Armageddon jak wszędzie pisało będzie ostatnią częścią i na tym zakońćzą wszystko. A tu robią właśnie coś nowego :o !!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #79 dnia: Września 01, 2006, 10:39:41 pm »
A ja wyczytałem na zagranicznych forach, że w Mortal Kombat 8 mają być same nowe postacie. Pewnie to jakiś blef, bo nie wierze, że w MK nie pojawiły się takie postacie jak Scorpion czy Sub-Zero. Jedynie co podał Ed Boon jeśli chodzi o nowego MK na konsole nowej generacji, to to, że będzie już całkowicie odbiegać od wcześniejszych produkcji i mają nowe pomysły, których nie zdradzą.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #80 dnia: Września 01, 2006, 10:46:10 pm »
Wydaje mi się, że z tąd podtytuł ARMAGEDDON bo w tej części zakończy się era tych postaci a nowy Mortal Kombat będzie pewnie początkiem nowej ery. Jak to mawiają uczeni, że po naszej cywilizacji nastanie nowa i tak w kółko. :P

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #81 dnia: Września 02, 2006, 08:27:53 am »
Ale przecież MK tworzą właśnie postacie.

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #82 dnia: Września 03, 2006, 10:28:35 am »
Hm... wiecie co, ze to niebyłoby głupie, gdyby MK 8 zaczynał nową serie?:) Ja wiem, że Scorpion jest fajny, swietny i wogole, ale co za duzo to nie zdrowo:D Przeciez gdyby Scorpion (on jest tylko dla przykladu) miałby być w 12 Mortalach to jego fabuła, historia, musiałaby być  tak naciągana... :p Przecież kiedyś musi zginąć. A mi sie podoba gdyby, było np wiecej nowych zawodników niż starych:)

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #83 dnia: Września 03, 2006, 05:05:12 pm »
Może być taka wersja.
Na arenie pojawia się nowy przeciwnik. Nazwijmy go "X" Jakiś bóg czy ktoś w tym stylu. Oprócz niego pojawiają się nowi wojownicy. Wypowiadają oni wojne dotychczasowym postacią, walczą i z tymi dobrymi i z tymi złymi. Wkońcu widząc to, że "nowi" są potężniejsi i wygrywają Shao-Kahn(czyli jakby szef tych złych :) ) postanawia zawrzeć sojusz z Raidenem czyli wodzem sił dobra. Niestety mimo połączenia sił większości jednak nie udaje się wiele zdziałać. Nowi wojownicy są mocniejsi i zabijają większość ze starych kompanów. Z tej walki żywi uchodzą tylko, Raiden, Liu-Kang, Sonya, Scorpion i powiedzmy Reiko. Pan "X" obejmuje władze i postanawia podporządkować sobie cały świat. Oczywiście ci którzy przeżyli nie chcą na to pozwolić. Tak więc szukają po świecie różnego rodzaju innych wojowników którzy postanowili by im pomuc. W końcu udaje im się zwerbować potęrzny team i wypowiadają wojne siłą zła. Tym samym w tym nowym MK musiało by być przynajmniej 50 postaci. 30 złych i 20 dobrych.
Jakby jeszcze te historie zmienili w piękne początkowe intro to mogło by być bardzo, a to bardzo ciekawie. Dodatkowo znacznie lepsza grafa więcej ciosów, nowe plansze.
Kto wie :)
Ale mimo wszystko uważam, że twórcy nie posuną się aż tak daleko. Taki krok w przyszłość(gdyby nie wypalił) mugłby ich wiele kosztować.

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #84 dnia: Września 03, 2006, 05:10:58 pm »
Brzmi arcyciekawie ale na pewno tego nie bedzie:D Tak jak napisales, tworcy za duzo by ryzykowali wprowadzajac tyle nowych postaci. W koncu jak ktos slyszy "Mortal Kombat" mysli - Scorpion, Sub - Zero... to sa ich ikony:)

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #85 dnia: Września 03, 2006, 05:17:33 pm »
Dokładnie. Powiedz, czy kupił być MK:Armageddon gdyby nie miało być tam żadnej ze starych postaci tylko same nowe ??
Bo ja bym tego nie kupił.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #86 dnia: Września 03, 2006, 10:59:00 pm »
Ja tak, ale musiałaby mnie czymś nowym, niesamowitym zaszokować. Pewnie dziwinie bym się czuł, ale dałoby się przeżyć.

Nie róbmy off-topu, wkońcu to temat o nadchodzącym Armageddonie, a nie kolejnej wersji Mortal Kombat.

Jak ja się niemoge doczekać tego mortala to jeden Bóg tylko wie.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #87 dnia: Września 04, 2006, 11:03:33 am »
Ja też nie moge. Licze teraz każdy dzień. Dobrze, że europejska premiera Armageddon będzie w piątek.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #88 dnia: Września 04, 2006, 12:28:16 pm »
A poza tym żeby nie robić offtopu a ten temat wydaje się dość ciekawy na temat nowego MK:8 to można stworzyć nowy temat np. w nowościach, ale dobra, teraz dalej gadamy o Armageddonie.

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #89 dnia: Września 04, 2006, 07:49:39 pm »
Ja mam pytanie dot. Armageddona wydanego na Wii. Bedzie on obslugiwal wiilota? Jesli tak, to w jaki sposob?:)