Autor Wątek: MK 2 Fatality  (Przeczytany 21808 razy)

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 18, 2007, 04:32:03 pm »
Nie rozumiem cie... :) Jak chce zrobić pita to mam podczas wykonywania tej kombinacji nacisnąć block? A mnie właśnie o to chodzi dokłądnie ze chciałbym Babality i Friendship robić a mi nie chcą wyjść nigdy... :(

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 18, 2007, 04:59:59 pm »
Boze moralezz az plakac sie chce...  :? To juz (a raczej od dluzszego czasu) jest Żałosne  :!:

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 18, 2007, 05:36:08 pm »
Teraz pytanie takie na serio i się nie obraź: ile ty lat skończyłeś????? No bo nie możesz zrozumieć najprostszych odpowiedzi no i trzeba ci coś ciągle powtarzać, albo po prostu robisz z siebie debila!!! Mam takie uczucie, że chcesz sobie tylko posty nabić przez taki stwierdzenie: "Nie rozumiem cie...  Jak chce zrobić pita to mam podczas wykonywania tej kombinacji nacisnąć block?". CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM WCZEŚNIEJSZE POSTY, no bo ty masz ZERO wyobraźni oraz chęci do sprawdzenia czegoś, albo po prostu ci sie nic nie chce robić i sprawdzać i chcesz, żeby wszystko tobie zostało podane jak na tacę :? . No i zapewne zaraz powiesz, że nie rozumiesz mojej wypowiedzi, no bo ci się NIE CHCE czytać kilka razy postów, aby wszystko zrozumieć :? .

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 18, 2007, 06:21:56 pm »
Ja sadze ,ze poprostu mu te babality i friendship nie wychodzi z dwoch powodow:
1.Dlatego ,ze podczas walki uzywa bloku tak jak papa-senjk tu juz wspominal
2.Pewnie nie wiem o tym ,ze do kazdego fatala ,babala i frienda trzeba stac w odpowiednej odleglosci .

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 18, 2007, 08:39:58 pm »
nie znęcajcie się nad chłopkiem.... moralezz miałeś już wcześniej do czynienia z mortal kombat? czy dopiero zaczynasz? pewne informacje (nie wszystkie które poruszyłeś albo próbowałeś poruszyć, aczkolwiek większość) są dla tzw. starych wyjadaczy, którzy od lat katują te same gry po prostu OCZYWISTE, stąd zażenowanie niektórych userów w zetknięciu z nie obraź się banalnymi sprawami. wejdź sobie np. na mkc.honmaru.pl i na dział mk2. jest tam wystarczająco dużo informacji by każdy laik mógł bez przeszkód rozkoszować się masakrowaniem przeciwników w mk. heh.... jeżeli nie znasz angielskiego to powiem (być może wyprzedzam twoje pytanie dotyczące odpowiedniej odległości przy robieniu fatali) że near znaczy "blisko", far "daleko" (zwykle odległość przynajmniej odskoku, lub koniec ekranu), "sweep" - "podcięcie"
i to tyla, powiedz jak fpsy?

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 18, 2007, 09:17:00 pm »
Wiesz nikt by sie tu nie znęcał bo każdy czasem potrzebuje pomocy ale to co robi moralezz to tragedia. Nie chodzi tu o to że nie rozumie niektórych (prostych.... BANALNYCH) rzeczy, bo w końcu nie każdy musi wszystko umieć ale niech on wreszcie czyta ze zrozumieniem, stara sie być trochę bardziej samodzielny i niech wreszcie nie oczekuje żeby mu wszyscy wszystko podali jak na tacy. Nasówa mi sie tu skojarzenie z czułym wojtkiem czy jasiem śmietaną z onetu.... nie wiem czy kojarzycie takie osoby... :P

Pozdrawiam Pain

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 18, 2007, 10:20:52 pm »
Kurde... ale wy po mnie jeździcie :( Pierwszy raz zetchnąłem się z MK 2 jak byłem jeszcze małym chłopczykiem z 1,2,3 klasy podstawówki, pierwszy raz grałem w tą gre na Amidze, potem jak byłem w podstawówce 4,5,6 klasa grałem w MK 4. Za jakiś czas byłem u kuzyna na wakacjach w Austrii, pojechaliśmy do dużego sklepu(nie pamiętam nazwy bo to już było około 3 lata temu) i ja widziałem pare razy w TV jak pokazywali MK Deady Alliance i mi się spodobało więc poleciłem mu tą grę i mój kuzyn ją kupił. Dużo w nią grywaliśmy i przechodziliśmy Konquest. Gdy wróciłe do Polski to kupiłem sobie to MK Deadly Allianc, jeszcze nie miałem wtedy neta, ale miałem na karteczce spis fatalitów. Wszystko poprzechodziłem i odblokowałem wszystkie postacie. Potem ponad rok przestałem grać w MK. Ale około miesiąc temu nie wiem co mnie natchnęło i zakochałem się w MK i teraz pare tygodni temu kupiłem sobie Deception i Armageddon i również w te części gram już na PS 2. Najbardziej ze wszystkich serii podoba mi się MK 2 nie wiem dlaczego mam z nią dobre wspomnienia z dawnych lat. A że na Amidze czasami jakimś cudem przez przypadek wychodziły mi Fatality: Wrzucanie do kwasu i nabicie na kolce. To mi się tak gra podobała i tak mi zostało do dziś. I dlatego mam dużo pytań co MK 2 ponieważ nie znam się na niej zbytnio i nie wiem jeszcze co i jak z tymi Babality i Friendship. Teraz mi już wierzycie że nie zrobiłem tego posta dla widowiska, ani dla popularności? :(:(

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 18, 2007, 10:44:43 pm »
Ale to nie zmienia faktu ze moglbys wykazac troche wlasnej inicjatywy i poszukac pewnych informacjii sam. Wydaje mi sie ze wszystko o co pytales zostalo wyjasnione bardzo przejrzycie. Kazdy moze miec jakies problemy czy pytania ale w granicach zdrowego rozsadku a ty niestety czesto ta granice przekraczasz. Zanim cos tu napiszesz poczytaj poprzednie tematy na ten z watkiem ktory szukasz badz poczytaj serwisy internetowe na temat Mortal Kombat.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:07:25 pm »
Ale powidzcie ktoś jak sie te Babality i Friendship robi i w jakiej odległości i jak je wykonywać żeby wyszły?

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:18:40 pm »
Cytat: "Moralezz"
Ale powidzcie ktoś jak sie te Babality i Friendship robi i w jakiej odległości?


5 cm i 22 mm  :shock:  :D

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:20:00 pm »
Hahaha bardzo śmieszne, daruj sobie.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:35:26 pm »
z dowolnej odległości ale nie z bliska

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:45:19 pm »
Ja narazie ide spać popróbuje jutro, ale ja już i tak próbowałem z daleka robić i ni hu** nie robił.

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 19, 2007, 11:58:06 am »
Cytat: "Moralezz"
Kurde... ale wy po mnie jeździcie :(

ehhh Moralezz jeszcze raz wszystko od początku. Zrozum wszyscy chętnie by Ci pomagali ale gdybyś:
1. choć raz sam postarał sie coś zrobić, a nie z każdą byle pierdołą wyskakujesz na forum.
2. choć raz sam poszukał jakiś informacji lub wskazówek na POLSKICH stronach internetowych (a jest ich dużo) lub choćby TU na tym forum w starszych tematach.
3. Czytał ze zrozumieniem i posługiwał się opcją EDIT.
4. Miał naprawdę jakieś poważne problemy i nie oczekiwał by mieć wszystko podane już gotowe.

Jak choć po części to zrobisz to na pewno zmieni sie nastawienie na forum wobec Ciebie.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 19, 2007, 08:16:01 pm »
Ok Pain ty mi nie musisz pomagać skoro to dla ciebie taki problem. A co do szukania to ja też szukam, bo spis Fatality to kilkakrotnie szukałem bo skoro nie mogłem zrobić to myślałem że mam jakiś zły spis :(