Autor Wątek: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....  (Przeczytany 51206 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 23, 2010, 07:18:13 pm »
Ta w "Unforgiven" , jak ta dziewczyna się odezwała to masakra, wyłączyłem od razu.

Dlaczego?? Bo nie jest mega wykurwionym metalem czy co ? Wytłumacz mi? Bo nie rozumiem co ci się nie podoba w jej głosie? Ma drzec pizde? rapowac? Czy moze zagrac jak to wszyscy przerabiajacy ten kawałek robia - ballade. Dla mnie fajna wersja "inna" od ogolnego przyjetego kanonu. Na pewno lepiej to brzmi od przeróbek techniawkowych, bo tam to juz ich zupelnie pogielo.




Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 23, 2010, 07:38:41 pm »
Nie pasuje do tego utworu po prostu  ::). Na Cover Dody czy Lady Gagi to by było ok, ale nie Metalliki.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:07:43 pm »
Nie pasuje do tego utworu po prostu  ::). Na Cover Dody czy Lady Gagi to by było ok, ale nie Metalliki.

I widzisz to jest wlasnie problem. Wszyscy słuchający rocka., metalu mają problemy z muzyka przystępną dla ucha. Ciesze sie ,ze ja tak nie mam. Uwielbiam Slayera, behemota, vadera, metallice, machine head itd. Do tego nie przeszkadza mi nic, ani troche słuchać funku, rapu, dobrego popu. Wiec jak mi ktos mowi, ze cos jest zle bo oni tak twierdza nie popierajac zadnymi argumentami to mi sie słabo robi. Nienawidze ortodoksów w muzyce, to jest plaga i choroba. Unforgiven wykonane przez tą Szwedke jest nowatorskie i dobrze zaśpiewane. Także nie wiem o co wam chodzi. Profanacja jest granie kowera, krtory brzmi jak oryginał. To jest dopiero chamówa.


O przypomnialem sobie o zajebistym koverku Króla:) http://www.youtube.com/watch?v=-KjQ_Es7zoQ
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 08:13:48 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:22:26 pm »
Ja też słucham w zasadzie wszystkiego z wyjątkiem rapów, bo to nie muzyka.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:41:03 pm »
Ja też słucham w zasadzie wszystkiego z wyjątkiem rapów, bo to nie muzyka.

Dlaczego to nie muzyka??

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 23, 2010, 09:10:13 pm »
Dobrze zaśpiewane? Powiem Ci, że słucham każdej muzyki, a dla mnie to jest kicz nad kicze. Zresztą nie tylko dla mnie. Z tego co zauważyłem to 90 % komentarzy na YouTube życzy jej rychłej śmierci w wypadku samochodowym za sprofanowanie tego utworu :)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:47:48 pm »
Dobrze zaśpiewane? Powiem Ci, że słucham każdej muzyki, a dla mnie to jest kicz nad kicze. Zresztą nie tylko dla mnie. Z tego co zauważyłem to 90 % komentarzy na YouTube życzy jej rychłej śmierci w wypadku samochodowym za sprofanowanie tego utworu :)

A znasz się na spiewie? Zyczyc sobie smierci to moga metalowe ogry, niedorozwoje co im mozg sie poobijal od pogo i headbangin:P dlaczego fani metlu muszą byc tak ograniczeni ?? Dla mnie to jest fajna odmiana od standardowo rockowych coverow metallici. odnośnie 90% gróżb, możesz też wejść sobie na YT w kawałki metallici i im też będą cisnąć od sprzedawczyków.

Ja nie pisze, ze ten cover jest wybitny tylko oryginalny. I za ta oryginalnosc jako tako go lubie:P


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:52:19 pm »
A znasz się na spiewie? Zyczyc sobie smierci to moga metalowe ogry, niedorozwoje co im mozg sie poobijal od pogo i headbangin:P dlaczego fani metlu muszą byc tak ograniczeni ?? Dla mnie to jest fajna odmiana od standardowo rockowych coverow metallici. odnośnie 90% gróżb, możesz też wejść sobie na YT w kawałki metallici i im też będą cisnąć od sprzedawczyków.

Ja nie pisze, ze ten cover jest wybitny tylko oryginalny. I za ta oryginalnosc jako tako go lubie:P


E tam, przesadzasz :) Może i pięknie technicznie zaśpiewała, ale nie o to chodzi. Chodzi o konwencje tego. To, że można przerabiać ponadczasowe hity nie znaczy, że się powinno. Poza tym nie bluzgaj na fanów metalu. Ograniczeni ludzie są wszędzie.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:16:08 pm »
A znasz się na spiewie? Zyczyc sobie smierci to moga metalowe ogry, niedorozwoje co im mozg sie poobijal od pogo i headbangin:P dlaczego fani metlu muszą byc tak ograniczeni ?? Dla mnie to jest fajna odmiana od standardowo rockowych coverow metallici. odnośnie 90% gróżb, możesz też wejść sobie na YT w kawałki metallici i im też będą cisnąć od sprzedawczyków.

Ja nie pisze, ze ten cover jest wybitny tylko oryginalny. I za ta oryginalnosc jako tako go lubie:P


E tam, przesadzasz :) Może i pięknie technicznie zaśpiewała, ale nie o to chodzi. Chodzi o konwencje tego. To, że można przerabiać ponadczasowe hity nie znaczy, że się powinno. Poza tym nie bluzgaj na fanów metalu. Ograniczeni ludzie są wszędzie.

Muzycznie też jest ok:P Zgodze się z tym ,że niektórych rzeczy nie powinno się tykać. Ale od razu, nie trzeba bluzgać. też uwilbiam rocka, metal ale jak widzie niektorych ludzi to się zstanawiam skąd się biorą. Ostanio usłyszałem, że Soulfly jest do dupy bo na ostatnich płytach grają jak sepultura z pierwszych płyt. Jak czytam coś takiego to aż oczy przecieram ze zdumienia:) Tak samo było jak Faith no more nagrali easy. Ludzie tak po nich jeździli,że niby nagrał piosenke guya richie. A dlaczegóż by nie??? A dzisaj kawałek jest już klasykiem:) z popu na bliższe fortepianowi klimatyi rockowi klimaty:)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 24, 2010, 12:20:20 am »
Ja też słucham w zasadzie wszystkiego z wyjątkiem rapów, bo to nie muzyka.

Dlaczego to nie muzyka??

Parę elektronicznych bitów w tłe i jednostajna paplanina zamiast śpiewu. I gdzie tu sztuka ?

Już nie mówiąc o głównej tematyce większości rapowych tekstów.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 25, 2010, 07:57:07 pm »
Ja też słucham w zasadzie wszystkiego z wyjątkiem rapów, bo to nie muzyka.

Dlaczego to nie muzyka??

Parę elektronicznych bitów w tłe i jednostajna paplanina zamiast śpiewu. I gdzie tu sztuka ?

Już nie mówiąc o głównej tematyce większości rapowych tekstów.

A metal to sztuka?? Dla mojego ojca to jest wiercenie w ścianie i żyganie do tego:)))) Także do wszystkiego można się przyczepić

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 28, 2010, 01:48:10 pm »
Dlaczego zawsze ktoś chce kogoś innego przekonać do swojej racji.....?!?!?!?!?!?!??!?!?
Gdy zakładałem temat napisałem żeby nie bluzgać tego co innym się podoba. Jeśli nam się nie podoba top możemy to napisać w normalny sposób.
Adept mi napisał, że wersja "Sound of Silence" z 'WACHTMEN' jest nie do przyjęcia. Ja uznaję ja za świetną choć nie umywa się do oryginału.
Nie rozumiem też oskarżania o bycie ograniczonym......
Ja słucham rocka i metalu. tak mi w duszy gra. Ale czy to że inna muza mnie nie kręci stawia mnie w pozycji ograniczonej? Nie. Absolutnie nie uważam sie za ograniczonego przez to, że nowa wersja "Unforgiven" jest totalnie inna. JA słucham wszystkiego co ma związek z rockiem.
Czasami mam ochotę na KoRna i P.O.D. ,czasami na Queen czy R.E.M. albo na Black Sabbatch czy Iron Maiden. Lubię Hamerfall, Marylina Mansona, Linkin Park, The Beatls, Dire Straits.

Podoba ci się wersja popowa? Twój wybór.....
Mi się nie podoba.... Ale to i tak nikogo nie obchodzi........................

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 28, 2011, 10:56:46 pm »
Kurwa, jak można było olać mój temat.... Dobrze mam neta.....

Dobra chłopaki i dziewczyny tym razem wrzucę coś bez wersji oryginalnych ale za to do tańczenia
Laibach
http://www.youtube.com/watch?v=JbB1s7TZUQk
oraz Dope
http://www.youtube.com/watch?v=thC7AlLItww

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 01, 2011, 12:37:32 am »
Spokojnie Slave me tutaj nic nie umiera:P

Life is life, w tym wykonaniu brzmi jak rammstein bez gitar:P NAtomiast Dope fajnie wykonali Spin me ... w swoim ciężkim stylu.

Tera coś ode mnie:) Jak lubicie malowanych chłopców :D to tutaj jest cover blue monday.
http://www.youtube.com/watch?v=aJZTfl3DmCU

Tutaj trochę klasyki granej przez MAchine Head.
http://www.youtube.com/watch?v=gvYm6kVY2IE&feature=related

I na koniec niespodzianka :D
http://www.youtube.com/watch?v=s-_Dhb9YyPs
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2011, 12:57:28 am wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOVERY - Z Kału w Perłę acz nie nie zawsze.....
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 01, 2011, 02:45:25 am »
W tej wersji Ryashona zawsze mnie zaskakuje początek.....
W tytule nawias z napisem "metal cover" i ta spokojna gitarka ......
Ale to tylko działa na plus....