Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160523 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #360 dnia: Marca 05, 2019, 09:19:20 pm »
O... D'Vorah byłaby dobra. Dwie persony, którymi jestem średnio zainteresowany na jednym Kaście. Żyć nie umierać.
A jak z tym Shao? Bo jestem bardzo ciekaw wariacji największego badassa w uniwersum MK.  >:D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #361 dnia: Marca 06, 2019, 11:30:12 am »
wyciekły screeny ze story. Nie każdy siedzi na TYM, więc łapcie: https://preview.redd.it/kigkn13thgk21.jpg?width=432&auto=webp&s=f93af12a991baba87d04b5f67874ef62aff65e2c Ostrzegam, że nic ciekawego w sumie, ale zawsze ;)

(click to show/hide)


Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #362 dnia: Marca 06, 2019, 03:12:07 pm »

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #363 dnia: Marca 06, 2019, 03:22:34 pm »
Wszystko fajnie, ale znowu zawirowania czasowe - postacie które były martwe po raz n-ty wracają do życia. Mam nadzieje, że fajnie to rozwiążą fabularnie i że przy MK12 - nie będziemy znowu fabułki zaczynać od Mortal Kombat 1 :D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #364 dnia: Marca 06, 2019, 03:24:25 pm »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #365 dnia: Marca 06, 2019, 03:54:40 pm »
No to na Kaście śmiało stawiam na Kano i Cassie.
Nie podoba mi się w jakim kierunku podąża MK. To niby tylko te geary i to u "zabawnych hehe" Cage'ów, ale jeny... Ta gra zaczyna tracić na poważnym tonie i robi się karykaturą samej siebie.

Edit: jeszcze Krushing Blow okularami... ;___;
Ale już starczy narzekania. Troszkę pozytywów.
Świetny drugi fatal Pani Blade. Cassie też niezły, taki w swoim stylu. Fatal Blow Kano wygląda kozacko, widać że za tę robotę odpowiedzialny jest psychopatynczny morderca i najemnik w jednym.
O i taka uwaga. Geras już nie ma niebieskiej krwi. Teraz normalna czerwona jucha. Pewnie ta niebieska zostanie dla D'vorah no i może dla tych nowych "boskich" postaci.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2019, 04:04:58 pm wysłana przez Kornixon »

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #366 dnia: Marca 06, 2019, 04:42:04 pm »
Nie tego się spodziewałem szczerze mówiąc. Myślałem, że będzie nas czekać skakanie po różnych przeszłych i przyszłych wydarzeniach, a tu wychodzi na to, że akcja dzieje się w teraźniejszości tylko ze sprowadzonymi postaciami. W sumie chyba ok. I tak najważniejsze jaki będzie finał tej historii.

Znowu okropna muzyka. Trochę się boję o soundtrack tej części.
Ciekawy koleś za plecami Shao, jak gada z Kroniką.
"Humor" Cage akceptowalny. Na pewno lepszy niż u Bo Rai.
Wydaje mi się że pewna dawka humoru zawsze była wskazana w tej serii. Wykończenie Casie bardzo OK.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #367 dnia: Marca 06, 2019, 04:52:12 pm »
Ja się takiego czegoś spodziewałem. Story jest za krótkie żeby sobie skakać po różnych wydarzeniach w czasie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #368 dnia: Marca 06, 2019, 06:00:21 pm »
Czy wam też story trailer wydaje się nie równy? Są momenty gdzie animacja urywa dupę ale w niektórych jakość spada.... a może to tylko ja jestem pojebany. Tak czy srak zapowiada się dużo porypanych akcji. To duży plus. I tak jak narzekałem na stroje po pierwszych pokazach tak teraz w przyadku ekipy Shao to chapeau bas......

Ten "koleś za plecami Shao" wygląda jakby był z rasy D'Vorah, ktoś coś wie więcej o nim? Bo ja nie kojarze zeby coś wspominali ale może mi umknęło....
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2019, 06:05:14 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #369 dnia: Marca 06, 2019, 06:19:00 pm »
To jest chyba ten cały Kollector.

Tutaj Intro i Victory Pose:
https://youtu.be/IZJOKSnlvfs

Byl jeszcze film z 78 dialogami, ale NRS zdjęło z YT. Kano ma totalnie zmieniony głos, aż się zdziwiłem... W ogóle to jego intro. Totalny badass.

Baraka również z lekko zmodyfikowanym głosem. Już nie brzmi jak Reptile. Ma też chyba inne zęby. Białe i bardziej matowe, a nie takie żółte i połyskujące. Geras czerwona krew, a nie niebieska, ale to już pisałem. Niby pierdoły, ale lubię wyłapywać takie głupotki.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2019, 06:23:36 pm wysłana przez Kornixon »

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #370 dnia: Marca 06, 2019, 06:22:40 pm »
Mnie natomiast hypetrain wyhamował dość znacząco. Graficznie jest miodnie, ale w dużej mierze ten trailer potwierdza roster, a to strasznie mnie kuło od czasu pierwszych leaków. O ile MK9 było klasycznym fanservicem, MKX pchnęło historie dalej dając mimo wszystko kilku nowych ciekawych charakterów (ciekawszych niż cała ta zbieranina z czasów MK5-7), o tyle MK11 zapowiada się na rozczarowania mainów bohaterów zarówno z 9 jak i z 10.

- Większości upiorów nie ma (Stryker jeszcze jeden kij, ale co jak co- Nightwolf, Sindel, czy też Smoke mieli kupe fanów i jednak byli dość  istotni dla fabuły)

- Kenshi z Takedą wyparowali. Ten pierwszy to chyba najcieplej przyjęta postać z ery 3D, ten drugi to najciekawszy z Kombat Kidsów zeszłej gry (NO ALE OOOOCZYWISCIE LEPIEJ DAC MŁODĄ BRIGSSÓWNĄ)

- Cybernetyczne Lin Kuei/Tekunin jakby w ogóle nie istniało

- Co mnie bardzo dziwi- jest cicho sza o najważniejszych i najpopularniejszych przydupasach najpierw Shao Khana,  później Kotal  Khana w postaci Ermaca i Reptile'a. W ogóle w tym trailerze dwóch przywódców Outworldu zdaje się być dość mocno osamotniona na tle Starszych Bogów, czy wyklarowanych sił  Earthrealmu i Netherrealmu. Albo  może to tylko moje odczucie- sam nie wiem.

- Na Raina i ruszenie/rozwinięcie jego wątku przestałem liczyć.

- Dwóch czarnoksiężników brak. Quan Chi jest dość zrozumiały, a  Shang Tsung niepewny jednak przy tak rozbudowanym story (przynajmniej tak zapowiadają twórcy) i przywracaniu do zycia zmarłych/sprowadzania typków z przeszłosci ich brak wydaje się dość słaby. Mileeny to samo się tyczy.

Podsumowując- moze i marudzę, bo jednak zapowiada sie  34 wojaków (z czego 6 dlc których to ujawnienie będą ukrywać do samego końca) + zapewne bedą w przyszłości wrzucać jakiś jeden lub dwa Kombat Packi nie mniej jednak wspomniany "Mini Armageddon" w trailerze  trochę biedą zajeżdza, a nie Armageddonem.


EDIT:

A i jeszcze jedno- kij w rzyć tym wszystkim dronom/robotom i innym udziwnieniom rodziny Cageów. Serio już nie mają czego wymyslić oryginalnego związanego z realną walką, tylko takie udziwnienia? -_-
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2019, 06:28:21 pm wysłana przez Regis89 »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #371 dnia: Marca 06, 2019, 06:26:07 pm »
Cyber Lin Kuei nie istnieje. Sub-Zero je zniszczył. Tekunin nawet nie zdążyło powstać.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #372 dnia: Marca 06, 2019, 06:29:29 pm »
Triborg jako DLC trochę temu przeczy. Nie mniej gdyby kierować się  tylko klasycznym story lanem to masz rację

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #373 dnia: Marca 06, 2019, 06:33:25 pm »
No Triborg nie jest kanoniczny. Nawet jak jest to i tak nie ma Tekunin. Triborg to twór SF. Dopiero w swoim endingu tworzy Tekunin. Jak wiadomo endingi nie są kanoniczne.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #374 dnia: Marca 06, 2019, 06:41:53 pm »
Są jeszcze intra postaci (w wersji różnych strójów):

https://www.youtube.com/watch?v=IZJOKSnlvfs

Do tego pewni: Erron Black, Jaque, Liu Kang i Kung Lao. Ta reszta z zapowiedzi co dawaliście wcześniej są potwierdzone ?