Autor Wątek: Najlepsze intro  (Przeczytany 9857 razy)

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 12, 2008, 09:47:50 pm »
a może zrobisz ankietę  ???

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #16 dnia: Października 15, 2010, 09:14:22 pm »
mnie najbardziej podobało intro z MKSM, potem jest MKA, a na końcu MKD. W MKDA jeszcze nie grałem, a intra nie chcę widzieć dopóki nie zagram ;)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #17 dnia: Października 15, 2010, 11:22:52 pm »
Najlepszym intrem jest dla mnie bez wątpienia to z Shaolin Monks - ciekawe, dużo walki i fajnych patentów (fatala Suba, morphy Shanga, coming out  (;D) Kung Lao, sieczka w wykonaniu Goro).
Na miejscu drugim umieściłbym trzy intra, ponieważ każde ma swoje zalety: MKDA opowiada jakąś historię i fajnie wprowadza do opowieści. MKD to świetna walka Shanga i Quana z Raidenem, zajebisty zwrot akcji w postaci powrotu Onagi i wybuchowy koniec. Armageddon z kolei to czysty chaos, ale jakże widowiskowy, ostra sieka - spoko się to ogląda (Shang vs. Zombie Liu to poezja!).
Z klasyki lubię klimatyczną wstawkę z czwórki (super muza), a jeszcze lepsza jest wersja pre tego intra z aktorami (Reptile mega kozakiem!).
Na koniec (po części z sentymentu) wejściówka z MK1 (kapitalny muzik) chlip, chlip.

Reszta raczej słabawa i nie wzbudziła we mnie wiekszych emocji.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2010, 12:07:27 pm wysłana przez Martins »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #18 dnia: Października 16, 2010, 03:08:45 am »
za to w mk4 były zarypiaste zakończenia. Najlepsze są zakończenia sonyi, jaxa i jarka :) ale coś za coś - w mk4 są fajne zakończenia za to słabe intro, a w mk3d odwrotnie...

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #19 dnia: Października 16, 2010, 09:34:45 am »
No właśnie. Mam nadzieję, że w nowym MK będą zakończenia w formie animacji a nie slajd obrazków.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #20 dnia: Października 16, 2010, 09:55:04 am »
Zdecydowanie najlepsze intro było w MK:SM :)
Doskonała muzyka, klimat starego dobrego MK, wspaniałe walki, no może faktycznie troszkę chaotycznie toczyły się, ale mi się podobały. Najlepsza scena to ta w której Shang wstaje i wyskakuje równo z Liu Kang'iem i dostaje kopa w ryj ;D

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #21 dnia: Października 22, 2010, 01:05:34 pm »
Nah, najlepszy był fatal Sub'a :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #22 dnia: Października 22, 2010, 01:54:18 pm »
Zgadzam się...

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 26, 2010, 11:32:22 pm »
Ja najchętniej wracam do klasycznego intro z MK2 w wersji z automatów - najpierw historyjka, a potem świetna kompilacja animacji i muzyki.

Klimat intro-reklamówki z MK4 mi sie podoba, ale te intro jest według mnie zdecydowanie za krótkie. Mogło być zakończone animacjami ciosów jak w MK2 i UMK3, czy też krótkimi kostiumowymi scenkami z wymianą ciosów by wpasować sie w to, przy czym Midway pozostało. Mowa Raidena ma też ma dużo uroku - krótka opowieść o Shinnoku, pioruny uderzające dookoła, noc.

W sumie to trudno byłoby mi wybrać, które intro mi sie najbardziej podoba, gdyby nie te z MK2. Każde intro ma coś w sobie.