Autor Wątek: Misje Smoka w MK:SM  (Przeczytany 2797 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Misje Smoka w MK:SM
« dnia: Października 06, 2005, 05:20:37 pm »
Misje Smoka w MK:SM wykonuje się po to aby odblokować Mortal Kombat 2 ( niestety w wersji PAL na PS2 nie ma MK2 i nie wiem w wzwiązu z tym co dali - czy wogóle coś dali ale ja mam amerykańską wersje i moge w MK2 ciorać), więc podaje wam tutaj jak trzeba je wykonać aby otrzymać " klasyke ".

Po pierwsze musimy odnaleść Smoke'a. Znajdziemy go w 3 pomieszczeniu w Living Forest gdzie jest krypta przy której stoja 4 posągi. 2 z nich są żywe i trzeba jednego z nich wrzucić w ściane tej krypty żeby sie rozwaliła i mieliśmy przejście do Smoke'a.

Smoke da nam 5 misji które musimy kolejno wykonać.

1 z nich jest w Soul Tombs. Idziemy do Soul Tombs. W pomieszczeniu są drzwi z czerwonych znaczkiem i z zielonym znaczkiem. Wchodzimy do tych z zielonym znaczkiem. Na miejscu będzie trzeba rzucać Tarkatanów w ściane gdzie jest znaczek loga MK. Po rozbiciu 4 ściań będą strzałki które oznaczają fatala i w ten sposób zaliczymy 1 misje.

Wracamy do Smoke'a po następną misje. Smok każe nam iśc do Wu-Shi Academy gdzie bedziemy musieli znaleść wrota za którymi będą wojownicy Shirne. Musimy sie wrócić na sam początek Wu-Shi Academy gdzie było rozwidlenie dróg ( na lewo nie mogliśmy iść ponieważ nie mogliśmy rozbić posągu ). Prosta droga prowadzi do bramy. Misja 2 wykonana. ( jeśli ktoś nie wie gdzie to przed tym miejscem gdzie musieliśmy nabijac Tarkatanów na katapulty ).

Idziemy do Smoke'a po 3 misje. Znowu idziemy do Soul Tombs do w/w miejsca. Teraz będzie krótka wstawka która przedstawi nam zamkniętą brame do której wcześniej nie mogliśmy wejść. Tam będziemy musieli 3 Tarkatanów wrzucić do 3 płapek. Nie jest to łatwe bo cięzko ich tam wrzucić najlepszy sposób jest Kung Lao chwytając przeciwnika i rzucając nim przed siebie. Gdy wrzucimy każdego z nich w płapke misja zakończona.

Wracamy po 4 misje do Smoke'a. Ta misja rozgrywa sie w The Portal. Musimy wrzucić wojowników do fioletowych portali. W the Portal mamy 2 takie portale. Jeden u góry a drugi na dole. Widać je bez problemu, trzeba tylko po jedynm przeciwniku wrzucić do środka. Najlepiej z rozbiegu chwyem Liu Kanga.

Po wykonaniu czas na ostatnie zadanie Smoke'a. Tam gdzie znajduje się Smoke'a po jego daniu nam nowej misji otworzy się obok portal który prowadzi do The Pit II. Tutaj trzeba stoczyć walke z wrogami i przeżyć. Misja prosta a ja poprostu zrzucałem ich na ziemie.

Po wykonaniu misji idziemy do Smoke'a po nagrode.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Re: Misje Smoka w MK:SM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2007, 03:11:01 pm »
Wszystko fajnie wyjaśnione, jednak ja mam problem już w 2giej misji. Mianowicie muszę się udać na początek WuShi Academy. Jednak nie mogę stamtąd wyjść ponieważ większość drzwi (bram w kształcie koła) jest zamkniętych!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Misje Smoka w MK:SM
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2007, 11:09:43 pm »
Hmm ja to przechodze bezproblemowo ( wszystko mam otwarte )