Autor Wątek: Film - nie. Serial - tak! Mortal Kombat Legacy  (Przeczytany 84866 razy)

robaczek

  • Gość
Film - nie. Serial - tak! Mortal Kombat Legacy
« dnia: Stycznia 15, 2011, 08:25:43 pm »
ODCINKI MK:LEGACY

[Odcinek 1] [Odcinek 2] [Odcinek 3] [Odcinek 4] [Odcinek 5] [Odcinek 6] [Odcinek 7] [Odcinek 8] [Odcinek 9]




Serwis Bloody Disgusting zrobił fanom niespodziankę na temat dawno zapomnianego krótkiego filmiku wyreżyserowanego przez Kevina Tancharoena, o którym MK Center pisało. Zła wiadomość jest taka, że nie powstanie film na kanwie tego pomysłu. Ale nie wszystko stracone, ponieważ Warner Bros. dało reżyserowi zielone światło do nakręcenia dziesięcioodcinkowego serialu, który zostanie umieszczony w internecie.

Za realizację wezmą się (oprócz reżysera) Todd Helbing oraz Aaron Helbing, którzy zajmą się też pisaniem scenariusza. Gwiazdą ma być Michael Jai White, który wcześniej już zagrał majora Jaxa Briggsa. Głównym miejscem akcji będzie prawdopodobnie Deacon City, które fani już widzieli w krótkim filmiku reżysera. Zdjęcia mają rozpocząć się w Vancouver w lutym tego roku. Plotki sugerują, że w serialu pojawią się takie postaci jak: Shang Tsung, Liu Kang, Sub Zero, Durak, Kabal, Kitana, Mileena i Scorpion. Niektórych już widzieliśmy, niektórzy są nieznani, a inni dopiero zadebiutują. Fabuła ani data premiery nie są znane, ale ważne, że coś się dzieje w filmowym świecie MK.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 01:52:03 pm wysłana przez Dumian »

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2011, 09:00:46 pm »
Świetnie ^^ czekam z niecierpliwością ;D

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 16, 2011, 02:09:43 am »
oł jeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 16, 2011, 12:08:28 pm »
Serial może się udać.Aczkolwiek nie przypadła mi do gustu koncepcja Baraki.

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 16, 2011, 01:01:09 pm »
Mam nadzieje że będzie to prawdziwy świat. Z mortala a nie jaki inny który był pokazany w MK rebirth

robaczek

  • Gość
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 16, 2011, 01:04:50 pm »
To masz pecha, bo sądząc z tego co powiedział reżyser, to taki właśnie będzie. Zresztą, nic dziwnego. Ucharakteryzowanie gościa, oblanie go glutem i nazwanie Reptile jest tańsze niż komputerowe robienie ognistych pocisków, siatek wyrzucanych przez cyborgi czy kapeluszy, które przecinają ludzi na pół. Poprzedni filmik kosztował $7.500, więc fajerwerków nie ma co oczekiwać.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 16, 2011, 08:54:42 pm »
I za przeproszeniem ich chyba pojebało z tym pomysłem! Toż to czysta profanacja swiata MK!

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 16, 2011, 09:18:53 pm »
jak ma być taki jak ten krótki filmik to dziękuje państwu za uwage.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 17, 2011, 10:29:32 am »
Chociaż jedna rozsądna persona mnie popiera :P

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 17, 2011, 10:45:29 am »
Jak dla mnie jeśli ten serial będzie przypominał ten krótki filmik to będzie porażka jedyne co to będzie miało wspólnego z Mortalem to tylko tytuł i nazwy wojowników

Kazek

  • Gość
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 17, 2011, 02:31:59 pm »
Nie ma filmu - jest źle. Jest film - jest źle. W dupach wam się poprzewracało. Robią coś ze światem MK o poziomie o niebo większym niż [POWER RANGERS] Mortal Kombat 2, z większym nastawieniem na realizm i co? I wielkie niezadowolenie bo na ekranie nie będzie fireballi i cudaków ninja w kolorowych kostiumach. Owszem lubię MK, ale czy ta formuła w takiej formie jaką miała była by zdolna dziś cokolwiek zwojować na rynku? Kto by chciał wyrzucać hajs w błoto inwestując w bajkę dla wszystkich i dla nikogo? Serial to rozsądne wyjście, a jeśli do tego MK ma zdobywać nowych fanów to musi to być coś świeżego a nie infantylne kreacje pokroju starych MK.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 17, 2011, 02:45:43 pm »
Tylko myśl do cholery logicznie! Na ekranie bedzie facet z przyspawanymi sztyletami wygladajacy na bardzo nieszczesliwe emo murzyna, albo dziwka w fioletowych gaciach z cycami na wierzchu, taki "nowy fan" pojdzie tym tropem kupi mortala a tu chujnia! Baraka okaże się demonem a Mileena ześwirowaną laską z brzydkimi zębami... która z klubem nocnym nie ma nic wspolnego!!

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 17, 2011, 04:08:58 pm »
Kitana,Sindel,Tomek popieram cię w 100% najlepiej zrobić film o bandzie psycholi jak się nawalają i najlepiej zrobić mu reklamę dając znany tytuł

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 17, 2011, 05:44:17 pm »
Tylko myśl do cholery logicznie! Na ekranie bedzie facet z przyspawanymi sztyletami wygladajacy na bardzo nieszczesliwe emo murzyna, albo dziwka w fioletowych gaciach z cycami na wierzchu, taki "nowy fan" pojdzie tym tropem kupi mortala a tu chujnia! Baraka okaże się demonem a Mileena ześwirowaną laską z brzydkimi zębami... która z klubem nocnym nie ma nic wspolnego!!
Zgadzam się z Tobą  Kitana,Sindel,Tomek. Ale ogólnie Mileena ma taki strój w nowym mku co się kojarzy z klubem nocnym  ;D

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 17, 2011, 08:38:35 pm »
Ja czekam na serial bardzo mocno. Demówka zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie.

Trochę facjata baraki średnio mi się spodobała, ale reszta postaci według mnie spoko. Trochę nie do końca przekonuje mnie reżyseria, nie wyciśnięto wszystkiego z aktorów. Grają momentami troszkę sztucznie.

Bardzo fajny montaż. Ciekawa interpretacja postaci. Świetnie dobrane filtry obrazu robią super klimat. Mam nadzieje, że ten serial zrobi to samo z MK, co filmy Nolana z Batmanem. Dotychczasowe filmy/seriale w świecie MK wypadają bardzo słabo (poza MK:The Movie). MK Unicestwienie to...:)