Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658900 razy)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2205 dnia: Kwietnia 13, 2015, 01:24:49 pm »
Mam nadzieje że będzie można kupić postacie osobno..

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2206 dnia: Kwietnia 13, 2015, 01:43:55 pm »
Mam nadzieje że będzie można kupić postacie osobno..

Tak, to już jest od dawna potwierdzone. Jednak wychodzi to drożej. Cóż jak chcesz kupić jedną to pewnie nie jest to zły pomysł.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2207 dnia: Kwietnia 13, 2015, 02:55:16 pm »
Co z tego, że mam jak nie moge zainstalować. Steam blokuje:(

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2208 dnia: Kwietnia 13, 2015, 02:58:55 pm »
Co z tego, że mam jak nie moge zainstalować. Steam blokuje:(

Miałem tak samo z Pillars of Eternity. Niestety w MK X zagramy sobie jutro o 20 dopiero.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2209 dnia: Kwietnia 13, 2015, 05:11:02 pm »
A to nie będzie gra dostępna o 24:00 do pobrania?

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2210 dnia: Kwietnia 13, 2015, 05:25:43 pm »
A to nie będzie gra dostępna o 24:00 do pobrania?

Steam tak nie działa i można to już teraz sprawdzić za ile gra będzie dostępna. Mam nadzieję, że dadzą możliwość pobrania plików wcześniej bo jednak sporo waży.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2211 dnia: Kwietnia 13, 2015, 05:30:54 pm »
A to nie będzie gra dostępna o 24:00 do pobrania?

Steam tak nie działa i można to już teraz sprawdzić za ile gra będzie dostępna. Mam nadzieję, że dadzą możliwość pobrania plików wcześniej bo jednak sporo waży.
Kolega ma rację, informacja ze steam'a:

Cytuj
Dostępne: 14 kwietnia

Ta gra zostanie odblokowana za około 1 dzień i 2 godz.

Offline Notrickcs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2212 dnia: Kwietnia 13, 2015, 07:09:03 pm »
Jeszcze jeden dzień i kilka godzin, a przed chwilą było ok. 10 dni. Jak ten czas szybko leci :D
A właśnie. Ile waży MKX? Nigdzie nie mogę znaleźć :x

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2213 dnia: Kwietnia 13, 2015, 07:33:56 pm »
Jeszcze jeden dzień i kilka godzin, a przed chwilą było ok. 10 dni. Jak ten czas szybko leci :D
A właśnie. Ile waży MKX? Nigdzie nie mogę znaleźć :x

Nie wiem jak na innych platformach, ale PC ma 36gb wymagane.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2214 dnia: Kwietnia 13, 2015, 09:10:28 pm »
To już jutro! Nie mogę w to uwierzyć! >:D

Miałem zagrać przejść Story z Mortal Kombat po raz kolejny, ale mi się nie chce. Nie wiem czemu.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2215 dnia: Kwietnia 13, 2015, 10:05:59 pm »
Już można zacząć ściągać, wstępne pobieranie póki co 3gb.

Edit: Dziwna sprawa, premiera miała być o 20, a już mi działa :D
Edit 2: Niestety nie. Działa menu, sterowanie, opcje grafiki (całkiem sporo ustawień) i mogłem wybrać frakcję. Wszystko pozostałe jest zablokowane i prawdopodobnie czeka na 20.

Edit 3: Jednak nie chodzi o 20.
Cytuj
As many Steam community members have noticed, the size of the initial pre-load for Mortal Kombat X is about 3 GB. This is because we are using a new feature of Steam that allows the game to be played while the full download is streamed and installed in the background.

As soon as the game is played for the first time, a batch of DLC content will appear in your download queue. Check the Steam client to see the download progress on DLC items labeled Mortal Kombat X Install Pack 01 through 23.

You’ll be able to play the game while these downloads complete.

Problem w tym, że ten system nie działa i gracze na steamie są nieźle wkurzeni. Recenzje na steamie są dość słabe przez to, a najśmieszniejsze, że to wina Steam i Valve nie Netherrealm. Zachciało im się testować niesprawdzoną technologię na tak popularnej grze. Banda debili.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2015, 08:31:56 am wysłana przez Rv0000 »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2216 dnia: Kwietnia 14, 2015, 09:35:08 am »
Jest za mną jakieś 8h grania. Tryb story zrobiony, pograłem też VS, ale raczej kalecznie z uwagi na całkowite przemodelowanie starych postaci. Kilka wniosków na szybko:
- MKX >>>>>>>>> MK9 pod względem gameplayu
- Gra ma niesamowity klimat
- Debiutanci wszyscy są fajni. Szkoda tylko, że fabularnie zrobiono z nich kindergarden. Ich story miało być zupełnie inne, a można by było nakręcić o wiele lepszy lore.
- Grafika żyleta. Czasem można zobaczyć słabszą tekstórę jakiejś kości, ale to czepianie się na upartego. Filmowy filtr obcinający klatki do bodajże 23 jest miodzio. Wierzcie mi - na większym ekranie robi to wrażenie.
- Wariacje postaci naprawdę zmieniają diametralnie gameplay. Przynajmniej w większości przypadków. Od zasięgu zaczynając, na combosach kończąc.
- Śmieję się trochę z narzekania na ostatniego bossa. Pewnie to zależy od szczęścia i poziomu trudności, ale mnie wczoraj skurwiel wyciął 4 razy zanim go położyłem na normalu. Może grałem jak pussy, a może jego przejebany projectile jest zbyt przejebany. Najmocniejszy w MK EVER.
- Brutality - no tutaj to NR naprawdę zrobiło kawał niesamowitej roboty. Byłem sceptycznie nastawiony, ale po wykonaniu kilku sztuk walę pokłon, bo patent jest mocno kozacki.
- Krypta - tona rzeczy do odkrycia, nawet ćwiartki nie ogarnąłem.
- Przy całej tej zajebistości ciężkiego klimatu, brutalności i tych wszystkich plusach, jednak mam jeden zarzut pod kątem lore MK. Otóż ta gra już absolutnie nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek turniejem i MK jest tu pustą nazwą wspomnianą zaledwie raz na wstępie story. Trochę to lipne, bo brakuje mi tego turniejowego feelingu z MK1 i 2. No ale idziemy z duchem czasu, więc trza to łyknąć.

Tyle słowem wstępu, a recenzję w osobnym temacie Adept dostanie po solidnym ograniu.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2217 dnia: Kwietnia 14, 2015, 09:59:10 am »
A na steamie mimo, że gra już jest dalej grać się nie da, bo nie ma Instal Packa, którego ma ze steama pobrać :( :( btw Easy Fatalities są płatne :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2015, 10:17:47 am wysłana przez Wichura »

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2218 dnia: Kwietnia 14, 2015, 10:26:15 am »
A na steamie mimo, że gra już jest dalej grać się nie da, bo nie ma Instal Packa, którego ma ze steama pobrać :( :( btw Easy Fatalities są płatne :D

Gra się instaluje, ale działa tylko menu. Dalsza zawartość nie chce się pobierać. Wielka wtopa Stema. Natomiast co do płatnych easy fatali to w sumie dobrze, za kalectwo tego typu trzeba płacić ;D

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2219 dnia: Kwietnia 14, 2015, 10:30:34 am »
własnie o tym mowie do tego jak probuje wejsc w trening to crashuje i co teraz kiedy bedzie ta dalsza zawartosc? JA CHCE JUŻ GRAĆ