Autor Wątek: Mortal Kombat Conquest - druga seria !?  (Przeczytany 6696 razy)

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Conquest - druga seria !?
« dnia: Marca 08, 2006, 12:02:44 am »
Cytuj
Serial liczy 22 odcinki - to pierwsza seria, i tylko ta została wypuszczona w Polsce. Są także dalsze serie (co najmniej jedna), pewnie równie ciekawe i udane jak ta, i mam wielką nadzieję obejrzeć dalsze losy bohaterów serialu. Teraz natomiast zajmijmy się właściwym tematem, czyli pierwszymi i podstawowymi odcinkami serii. A w ich czasie dzieje się sporo, każdy odcinek trwa około 40 minut. Jak już wcześniej napisałem w czasie serialu pojawia się mnóstwo postaci znanych z gry i ekranizacji kinowych. Ci najbardziej znani to oczywiście wojownicy Ninja - legendarni Scorpion i Sub-Zero. Dodatkowo jesteśmy świadkami powstania tego pierwszego, zaś Sub-Zero najpierw walczy po stronie zła, by później przejść na dobrą stronę - i podobnie jak w przypadku Scorpiona dowiadujemy się skąd się wziął. Jest także Reptile - a właściwie cała ich armia i całe Królestwo; jest Noob Saibot, który jednak nieco mnie rozczarował - w grze był niebezpiecznym cieniem, tutaj natomiast jest wojownikiem obsmarowanym smołą, który na dodatek zupełnie średnio walczy. O Quan-Chi wspominałem już wyżej, prócz niego mamy jeszcze Mileenę - piękną siostrę Kitany, generała Reiko, możemy także zobaczyć jak walczy Rain. Producenci wprowadzili też szereg nowych postaci - królową Kryę, pomocnice Quan-Chi, wróżkę Kiri i jej pomocniczą dziewczynę Ankhę, wróżkę Omegis, pomocnicę Shang-Tsunga - Vorpax i jeszcze kilka innych postaci. Niektóre z nich pojawiają się na krótko, inne na dłużej. Ale najważniejsze jest to, że są one ciekawe i fajnie walczą w porównaniu do starych i dobrze znanych wojowników.
- źródło - http://www.film.org.pl/prace/mk_conquest.html
Myślicie, że to sprawdzona informacja, że jest druga seria :>

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Conquest - druga seria !?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 08, 2006, 12:22:38 am »
oczywiscie ze nie, jest tylko 1 seria

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Conquest - druga seria !?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 08, 2006, 12:35:48 am »
Kurcze, a już miałem nadzieję, że media nie kłamią :D hehehe

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Conquest - druga seria !?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2006, 10:40:11 am »
zawsze jest szansa ze powstanie kolejny serial w razie gdy nowy film kinowy odniesie sukces, pytanie tylko czy doczekamy mk devastation  :roll:  :wink:

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
nowa seria qonquest??
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 08, 2006, 11:36:38 am »
o rany nie sądziłem że będa się tego jeszcze trymać

Offline Diacon82

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Conquest - druga seria !?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 02, 2009, 09:06:00 am »
Chciałbym wtrącić tu swoje dwa grosze ...
Chodzi mi o historię Scorpiona w serialu ... hmm
Żenada.Cały ten Takeda,po przegranej walce i Shang,który wrzuca do niego scorpionka ...
To nie było chyba tak ???  8)