Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160529 razy)

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #780 dnia: Czerwca 01, 2019, 06:52:17 am »
Ten Shang Tsung to majstersztyk <3 juz pal sześć ze skórka zdjeta z Hagawy w stosunku 1:1, ale te kwestie wypowiadane w tych samych pozach co w filmie sprzed niemal ćwierć wiecza to poprostu złoto <3

Jedyne co mnie wkurza to trollowanie z przemianami w Ermaca, Reptilea, Raina i Smokea... spijcie słodko aniołki ;((((

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #781 dnia: Czerwca 01, 2019, 11:05:58 am »
Wszystko mega fajnie wyglada z wyjatkiem jednego... ceny... caly pakiet ma kosztowac jakies 150zl ...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #782 dnia: Czerwca 01, 2019, 01:30:08 pm »
Wszystko mega fajnie wyglada z wyjatkiem jednego... ceny... caly pakiet ma kosztowac jakies 150zl ...

Ja kupiłem w ciemno pre-ordera za 418 zł. Nie żałuję teraz :D Shang to coś co na nowo mnie ciągnie do MK 11, choć znając życie będzie nim grało od zasrania ludzi, a ja nie lubię popularnych postaci :/

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #783 dnia: Czerwca 01, 2019, 02:30:55 pm »
Adept pierdol konwenanse i kulturę. Weź Cetrion i spamuj:D

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #784 dnia: Czerwca 01, 2019, 02:54:22 pm »
Masz racje Adept... mam podobnie jak Ty... jak widze ze kazdy gra Scorpionem czy Noobem to od razu nie chce sie nimi walczyc... zwyciestwo duzo bardziej smakuje kims malo popularnym... dlatego tak bardzo brakuje mi Tanii😑
Pewnie Shang i Spaw beda najbardziej pożadanymi wojownikami... i tutaj licze na Sindel... ta nie powinna byc tak popularna a ja to babsko lubie akurat😂

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #785 dnia: Czerwca 01, 2019, 02:58:10 pm »
Shang Tsung...

Minusy:
- pierdolone zmienianie się w nindżów - Splunięcie w pysk prawdziwym fanom tych postaci. Jest to chujnia dokładnie takiego samego kalibru, co przy nieszczęsnym Triborgu. Co najciekawsze, większość fanów Reptile'a, Raina, Ermaca i Smoke'a potraktowała to jako deszczyk i cieszą się z takiego obrotu sprawy, a nawet nazywają to F A N S E R V I C E M. Szkoda szczempić ryja jak mawiał pan Zbigniew.
- Fatal blow xDDDDDDDDD - Tego nie rozumiem, dlaczego akurat w ten sposób? Naprawdę nie było innych, bardziej kreatywnych, metod na zrobienie fatal blowa? Czyj genialny pomysł to był? Kurde, gościu strzela czaszkami, kradnie dusze, jest jebanym czarnoksiężnikiem, a jako jego 'flagowy' cios dostaliśmy kombinację Sub-Zero, Scorpiona i Nooba. Żenada.
- Fatality - rozumiem nawiązanie do klasyki, trochę mi się pyszczek uśmiechnął, ALE... przecież to kompletnie nie ma żadnej logiki... Co? Ot tak sobie Shang bierze duszę (którą, w domyśle, posiada), rzuca nią w przeciwnika (DUSZĄ KURWA XDDDDD), wyłupuje mu tym samym dziurę w klatce piersiowej (ta dusza, czaicie? xDDDD) i powołuje sobie do życia Kintaro? Tak po prostu. Totalny, kurwa, bezsens.

Plusy:
- morda Cary'ego. Odjebane perfekcyjnie 8)
- kostium i design ogólnie. Bardzo klimatyczny i bardzo pasujący, zarówno do postaci Shanga, jak i całego mortalowego uniwersum
- czachy i throw - klasyka i klimat na swoim miejscu. Kapitalnie!
- zmiana w przeciwnika podczas walki - jestem za. Gdyby to był jego jedyny morph, byłby to chyba najlepszy Shang w historii.

MINUS OGÓLNY
- podział 3/3 w kombat packu pomiędzy fighterów MK i gości. <tutaj były bardzo brzydkie słowa, skierowane w stronę NRS, ale się powstrzymałem w sumie> Kupiłem tę jebaną premium edition, bo liczyłem na racjonalny podział 4/2 na korzyść MK. Chuja tam. Szkoda szczempić ryja [2]

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #786 dnia: Czerwca 03, 2019, 11:07:30 am »
Nigdy nie lubiłem Shang Tsunga i nim nie grałem, ale ten tutaj to po prostu rewelacja!
Trochę szkoda ninjasów, bo są zrobieni zajebiście i jak nie dało się normalnie, to można już było zrobić choćby ninja-triborga, czyli Chameleona.
Fatal blow faktycznie trochę dziwny, ale częściowo rozumiem ten zabieg - po prostu chcieli upakować wszystkich ninjasów w old schoolowych strojach w jednym miejscu. Może w MK12 pójdą o krok dalej i nie będzie ich w rosterze, a zostanie sam Shang z siedmioma wariacjami ;)
Fatality jest niezłe i świetnie nawiązuje do początków serii, a logiki ma tyle samo, co Scorpion robiący torpedę Raidena i przelatujący przez ciało bez niszczenia kręgosłupa albo to samo fatality w oryginalnej wersji - Shang wlatujący w ciało ofiary przez ucho. No i skoro już mają model, to mogliby dorzucić grywalnego kintaro ;p
Najsłabiej jest podłożony głos - nie współgra z animacją postaci i tym co się dzieje na ekranie, jakoś nienaturalnie/sztucznie to brzmi.

A - no i na końcu filmu słychać piłę, czyli Ash potwierdzony. końcowa muzyka podobna do Terminatora, ale to  jednak nie to.

Cena zaporowa.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #787 dnia: Czerwca 03, 2019, 11:42:50 am »
Po jaką cholere ten Ash...??? Ja tego zrozumiec nie potrafie... Przekoloryzowana postac o zabarwieniu komediowym...

Tylu klasyków mozna by upchac zamiast niego... to nie k...a... Najlepiej wrzucic Kudłatego, "Blejka" z Dynastii i bedzie Fight...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #788 dnia: Czerwca 03, 2019, 01:51:51 pm »
Ja tam się jaram że Ash będzie. Jeszcze by mogli dać to z czym tu walczy:


https://www.youtube.com/watch?v=rEW-PC7Sr_0
sorry za dubblig

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #789 dnia: Czerwca 03, 2019, 02:22:57 pm »
Przykre jest to, że już dawno wszystko wyciekło i nie ma żadnego elementu zaskoczenia.

Shang fajny, ale jakoś się specjalnie nie spuszczam. Szczególnie dlatego, że już raczej udupili Raina, Ermaca, Reptile'a i Smoke'a.

Ogólnie jakieś średnie to DLC będą jak dla mnie. Żeby nie powiedzieć, że słabe.
Mam nadzieję, że mają jeszcze asa w rękawie w postaci jakiegoś KP3.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #790 dnia: Czerwca 03, 2019, 02:23:22 pm »
A ja się przyznam trochę do ignorancji chyba, ale do czasu, gdy ktoś tam nie wymienił tego całego Asha jako potencjalny DLC do MKX, to nigdy o nim nie słyszałem. Potem szybciutko sprawa ucichła, toteż automatycznie zapomniałem, że taki ktoś istnieje. No i temat wraca teraz i jestem w szoku, że ta dziwna postać ma tyle die hard fanów i jest tak popularna (zwłaszcza na zagranicznych forach). Cóż, wychodzi, że żyłem pod kamieniem przez cały ten czas, ale jakoś nigdy nie kojarzyłem/obejrzałem niczego z tą postacią w roli głównej i dla mnie to totalne marnotrawstwo miejsca w rosterze. Już pomijając fakt, że to postać gościnna, czyli chujnia z automatu, to jeszcze jakiś totalny nołnejm.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #791 dnia: Czerwca 03, 2019, 02:26:23 pm »
A ja się przyznam trochę do ignorancji chyba, ale do czasu, gdy ktoś tam nie wymienił tego całego Asha jako potencjalny DLC do MKX, to nigdy o nim nie słyszałem. Potem szybciutko sprawa ucichła, toteż automatycznie zapomniałem, że taki ktoś istnieje. No i temat wraca teraz i jestem w szoku, że ta dziwna postać ma tyle die hard fanów i jest tak popularna (zwłaszcza na zagranicznych forach). Cóż, wychodzi, że żyłem pod kamieniem przez cały ten czas, ale jakoś nigdy nie kojarzyłem/obejrzałem niczego z tą postacią w roli głównej i dla mnie to totalne marnotrawstwo miejsca w rosterze. Już pomijając fakt, że to postać gościnna, czyli chujnia z automatu, to jeszcze jakiś totalny nołnejm.

Eee no.. Nie taki nołnejm. Kawał charakteru. Tylko właśnie z tym charakterem mam problem... Jakoś ta groteskowość Asha nie wpasowuje mi się w uniwersum Mortal Kombat. No ale jego jestem w stanie przełknąć bo to jednak postać bardzo wyczekiwana przez fanów.

No ale kurwa ten Terminator to już dla mnie totalne łajno. Tak mi nie leży, że szok. Jak jeszcze nie będzie miał skórki Arniego to już niech totalnie wypierdala bo żal będzie na niego nawet patrzeć.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #792 dnia: Czerwca 03, 2019, 02:40:10 pm »
A dla mnie wlasnie Terminator z dwojga złego wypada 100 razy lepiej niz smieszny Ash... a jakby faktycznie z sercem do tego podeszli a nie zapchaj dziura to moze moze...Ash przeciez to postac wrecz karykaturalna... Mortal Kombat mimo swojego klimatu czasami kina klasy B zawsze mial a przynajmniej taki byl zamysl bijatyki mrocznej... Teraz co raz młodsi gracze forsuja takie dziwactwa wlasnie typu Ash... Kudłaty... to nie powinno w ogole zaistniec...

Mamy Injustice , ktore jest taka mieszanina i powaznego i smiesznego wojowania, wiec Mortal powinien zostac tym czym byl na poczatku... I pomyslec, ze kosztem Reptila, Raina, Ermaca bedziemy miec jakies Asha... Brawo!!!!

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #793 dnia: Czerwca 03, 2019, 03:14:22 pm »
A ja się przyznam trochę do ignorancji chyba, ale do czasu, gdy ktoś tam nie wymienił tego całego Asha jako potencjalny DLC do MKX, to nigdy o nim nie słyszałem. Potem szybciutko sprawa ucichła, toteż automatycznie zapomniałem, że taki ktoś istnieje. No i temat wraca teraz i jestem w szoku, że ta dziwna postać ma tyle die hard fanów i jest tak popularna (zwłaszcza na zagranicznych forach). Cóż, wychodzi, że żyłem pod kamieniem przez cały ten czas, ale jakoś nigdy nie kojarzyłem/obejrzałem niczego z tą postacią w roli głównej i dla mnie to totalne marnotrawstwo miejsca w rosterze. Już pomijając fakt, że to postać gościnna, czyli chujnia z automatu, to jeszcze jakiś totalny nołnejm.

Nie taki nołnejm - Evil Dead ma naprawdę wielu fanów i jest uważane za klasykę gatunku, choć ja uważam, że niesłusznie - z całej trylogii jedynie dwójka jest niezła, jedynka to straszne gówno, zresztą dwójka jest tak naprawdę jedynką z lepszym budżetem (można obejrzeć nie znając pierwszej części), trójka to bezpośredni ciąg dalszy, ale humor do mnie nie trafia. Da się z tej postaci zrobić coś fajnego i ze wszystkich gości chyba ten mnie nawet zainteresował najbardziej, ale obawiam się, że pójdą w stronę właśnie trójki.

Tak czy inaczej, wychodzi na to, że marketingowiec ze mnie chujowy, bo gdyby to była moja gra, to bym dorzucił Cyraxa i Sektora, bo i tak są "prawie" gotowi, brak Takedy jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem - byłem pewien, że to lep na cipy i idol nastolatków (choć na 100% mają statystyki, ile którą postacią było grane i pewnie jestem w błędzie).

No i dałbym stage fatality na każdej arenie ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2019, 03:15:55 pm wysłana przez Nazwa użytkownika: »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #794 dnia: Czerwca 03, 2019, 03:21:58 pm »
No ja rozumiem chłopaki, że to postać z jakiegoś filmu, który znacie i może szanujecie, ale ja ni chuja go nie kojarzę :D nigdy nie oglądałem żadnego evil deada i nigdy, nawet przypadkiem, nie spotkałem się z tym całym Ashem. Dopóki nie wpychali go na siłę do MKX i teraz do 11, to ta postać dla mnie nie istniała (a i teraz mam w sumie niewielkie pojęcie, czemu jest aż tak kultowy w pewnych kręgach). Tak jak w MKX wybory postaci gościnnych - mimo, że byłem, jestem i zawsze będę przeciw - jakoś marketingowo rozumiałem, bo też mnie ta ich popularność dotknęła, tak tego całego Asha - nie. Z Ashów to znam tylko cool ziomka z Pokemonów. Uważam też, że wybór zarówno Asha-Pokemon jak i Asha-EvilDead jako DLC do MK11 jest tak samo sensowny. Czyli wcale.