Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658304 razy)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1740 dnia: Marca 21, 2015, 05:59:20 pm »
"In celebration of Friday 13th, today, Warner Bros. Interactive Entertainment confirmed details for the Mortal Kombat X Kombat Pack, the ultimate pass providing fans with Mortal Kombat X downloadable content (DLC), some of which will be available beginning at launch. The Kombat Pack will include access to four playable characters still in development, including horror icon from the Friday the 13th films, Jason Voorhees, as well as two Klassic Mortal Kombat Kombatants and another special guest character. The Kombat Pack is included in the Mortal Kombat X Premium Edition, and will be available for purchase separately for $29.99/£24.99.

Starting 14th April, 2015, when Mortal Kombat X launches worldwide, fans who purchase the Kombat Pack will receive the Samurai Pack containing three new character skins: Ronin Kenshi, Samurai Shinnok and Jingu Kitana, as well as an accompanying skin pack with each playable character. Kombat Pack owners will gain early access to the following future DLC content before it is available for sale individually."


Czyli:
- cała zawartość nie wyjdzie na premierę
- 14 kwietnia posiadacze Kombat Packa dostaną tylko te 3 skiny
- Kombat Pack daje wcześniejszy dostęp do DLC wchodzących w jego skład

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1741 dnia: Marca 21, 2015, 06:30:27 pm »
30 dolców za DLC z kilkoma postaciami to bandytyzm

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1742 dnia: Marca 21, 2015, 06:34:19 pm »
Tak, z tym, że to wyjdzie w czasie to nie dyskutuje, bo to wiadome.

To, że powiedziałem, że taki model robi sie dobry miesią too chodziło mi nie tylko o to, że za niedługo się pojawi pełny Kombat Pack.

Chodziło mi przede wszystkim o to, że to koszta i raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie kazałby w firmie robić pełnowartościowy model, tekstury, riggowanie tylko dla filmiku/na etap tworzenia gry, a później wyrzucał do kosza, żeby robić to od nowa:)

Zwłaszcza, że Boon i spółka zazwyczaj bardzo lubili pieniążki:)
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2015, 06:42:09 pm wysłana przez savel »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1743 dnia: Marca 21, 2015, 06:49:03 pm »
30 dolców za DLC z kilkoma postaciami to bandytyzm
No takie mamy czasy. Po premierze gry pewnie wezmę Kombat Packa. Na edycję Komplete przyjdzie długo czekać a ja czekać nie chcę. Wkurza mnie to, że potem na 100% wyjdą kolejne DLC, które trzeba będzie kupić osobno albo stworzą Kombat Packa 2. O DLC do gier można by pisać i pisać. W sumie wszystko zależy od jakości. Jak ta czwórka kombatantów będzie zrobiona równie dobrze co podstawowi zawodnicy to chyba nie będzie powodów do narzekania.

Mam nadzieję, że:
- każda z tych 4 postaci będzie miała przynajmniej 1 alternatywny kostium
- Tremor i Tanya powinni mieć intra tak jak inne postacie, jak coś tutaj zmienią to kij NRS w oko, skoro Predator i Jason nie mówią to niech chociaż przy pozostałej dwójce się wysilą
- klasyczne kostiumy nie będą wyglądały tak biednie jak te z poprzedniej części

Chodziło mi przede wszystkim o to, że to koszta i raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie kazałby w firmie robić pełnowartościowy model, tekstury, riggowanie tylko dla filmiku/na etap tworzenia gry, a później wyrzucał do kosza, żeby robić to od nowa:)
Od nowa to na pewno nie, ale zmiany będą. Wystarczy prześledzić historię Cassie, która na początku miała bardzo paskudną twarz a teraz prezentuje się niczego sobie.


Gra zapowiada się fantastycznie, ale wkurza mnie jedna rzecz. Ludzie z NRS powinni przestudiować ludzką sylwetkę i jej proporcje. Naprawdę. Postacie mają za krótkie nogi. Kitana i Sonya mają za długie szyje. Kitana ma zbyt chude ręce. Widać tutaj duży postęp od "Mortal Kombat", ale nadal nie jest bardzo dobrze.

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1744 dnia: Marca 22, 2015, 05:24:49 am »
Dla mnie Takeda od początku wydawał się interesującą postacią. Nawet przez to, że go Scorpion trenował. Na jednym z wczesniejszych trailerów, co i nawet screen'a dałem, bylo widac Takede w masce. Wtedy napisałem albo to przez Story Mode, albo opcja jego postaci. Ktoś napisał niedawno, że jego maska jest cos tam bla bla... Wyraża czaszke. Ja tez myslalem, że cos innego bedzie miał na twarzy, ale no to w koncu Shirai Ryu. Cieszy mnie też, że Takeda dostał tak zajebiste ciosy i ruchy. Zwłaszcza w stylu Shirai Ryu :D I pewnie druga skórka, a być może i też alternatywna to będzie to jak ma ten zolty pas materialu taki, co w trailerze było jak z ludzkim Scorpionem walczył. Ja w nim widze następce Scorpiona. Nie wiem jak Wy. I dobrze, że jak przyciąga ofiare to nie ma "Get over here!" :D a reszta? no cóż. Nie wypowiem się póki nie zagram. I cieszy mnie Tremor. Dziwne, bo tez m.in. dla niego zakupiłem vite (pomijajac pare innych dobrych gier na vite) i MK :D W bonusowej wierzy Tremorem można popykać. I też skórki UMK3 dla ninja są ok. Zwłaszcza miło było zobaczyć Raina czy Scorpiona w skórce UMK3. Kase wydałem, ale musiałem to miec i uj :D Nostalgia MK Trilogy :D I teraz nie wiem czy kupować MKX w preorderze bo juz malo czasu zostalo, czy poczekac na Komplete Edition... Ale podoba mi się kierunek w jakim idzie Mortal Kombat. Troche szkoda, że nie ma Frost. Ale jest Takeda. No i brak Smoke'a mimo, że w story sie pojawił. Tak jak i Rain... a brak ich.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2015, 05:28:02 am wysłana przez Huunreh »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1745 dnia: Marca 22, 2015, 09:40:14 am »
Historia Tremora - po angielsku:
http://www.mortalkombatonline.com/content/forum/showmessage.cds?id=145522


Jak myślicie - czy online tym razem da radę? :'(

Offline wujekkazek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1746 dnia: Marca 22, 2015, 02:06:45 pm »
Czy online da radę to możemy spekulować sobie bez żadnej wiedzy na owy temat. A zatem sobie pospekuluję - pewnie bez lagów się nie obędzie, ale pobić się będzie można.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1747 dnia: Marca 23, 2015, 10:27:22 pm »
Myślę nad takim padem:
http://www.play-asia.com/fighting-commander-4-paOS-13-49-en-70-7sn9.html

Jak online będzie dawało radę to kupuję. :afro:

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1748 dnia: Marca 23, 2015, 11:34:09 pm »
Myślę nad takim padem:
http://www.play-asia.com/fighting-commander-4-paOS-13-49-en-70-7sn9.html

Jak online będzie dawało radę to kupuję. :afro:

Ja też snuję daleko idące plany, ale właśnie jakość online może je rozbić;(

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1749 dnia: Marca 24, 2015, 01:31:36 pm »
Tremor wygląda fajnie - to może być dobra postać. Postać Predatora jakoś zawsze lubiłem, więc fajnie. Tanya wygląda jakoś słabo - ma paskudną twarz - no ale twórcy nowego MK mają wielki problem z tworzeniem kobiecych postaci.

Ale skoro już tak skupili na DLC to znaczy, że podstawowych zawodników już znamy. Ciekawe ile tych DLC będzie. Może za jakiś czas po premierze będzie można kupować niedrogo całe MK razem z dodatkiem.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1750 dnia: Marca 24, 2015, 02:42:39 pm »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1751 dnia: Marca 24, 2015, 03:06:38 pm »
Znowu te figurki z gry, jak zawsze przebita masakryczna i robią z tego jakiś hiper exclusive na zamówienie, jakby nie mogli dać po dychu w Tesco.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1752 dnia: Marca 24, 2015, 05:25:49 pm »
Ja też snuję daleko idące plany, ale właśnie jakość online może je rozbić;(
Jak online będzie lipny to śmiało będę mógł nazwać "Mortal Kombat X" grą, na której najbardziej się zawiodłem. :-\

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1753 dnia: Marca 24, 2015, 06:21:19 pm »
Następny Kombat Kast odbędzie się w piątek? Ed znowu wysyła tajemnicze Twitty.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1754 dnia: Marca 24, 2015, 06:47:40 pm »
Zapewne co Kombat Kasty będą się odbywały co tydzień aż do ostatniego tygodnia przed premierą.