Autor Wątek: Opowiadania Tekken Kombata  (Przeczytany 17981 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 05, 2009, 04:41:22 pm »
No dobra, oto kilka rzeczy które mnie znów zastanawiają:

Wiem że długo czekaliście na genialną kontynuacje no wiec,JEDŹMY Z TYM KOKSEM !
Okazałeś się prawdziwym sadystą każąc czekać nam tak długo na tą część

Jest 2015 rok.Przez moce Shang Tsunga,U.S. Special Forces w tym Cage mają ogromną moc i są źli.
Czyli za dwa lata wszyscy dobrzy są źli....

Scorpion dostał drugą szanse aby wrócić do świata żywych lecz podczas pobytu na ziemi musi zbawić Cage'a i U.S. Special Forces do piekła.
Od kogo Scorpion dostał tą szansę i czy musi przez to ZBAWIĆ Caga i U.S.S.F. czy ZWABIĆ ich do piekła....

W tym czasie Kitana i Jade przebywają w kopalni Netherealm.
Kitana i Jade jak zwykle nic nie robią.....

Sub-Zero i jego młodszy brat siedzą odwłokiem bo nie mają co robić.
Czym siedzą... Tzn nie zrozumcie nie źle, wiem co to "odwłok" nie rozumiem tylko sformułowanego z tym słowem zdania....

Kahn w niewyjaśnionych okolicznościach ożywa.
sprostuj bo nikt nie lubi niewyjaśnionych okoliczności

Kintaro przybywa po 8 latach z sekretnego,bunkru gdzieś podziemią w Hong Kongu.
Założę się że naprawdę siedział w chińskim politycznym więzieniu

Kung Lao wraca z ćwiczeń w Stowarzyszeniu Lotosa.A Quan dalej jest w formie Sektora.
Chyba Lotosu i chyba Sectora...

Wszyszczy zostali zwołani przez Kahna i wtedy wreście zaczyna sie napierdalanka (sorry za wulgaryzm).
E tam kurwa bez przesady z tymi przekleństwami

Scoprion pokonuje Suba,Cage pokonuje Reptile'a i Kung'a.
Czy przegrani giną?

Quan atakuje Kintaro,biją sie 666 godzin(27 minut i 75 dni)aż pochwili robi sie wielki BUM ! i obaj znikają niewiadomo gdzie.
Za dużo Daragon Ball chłopie! Za dużo!!! I Iron Maiden też za dużo  ;)

W tym czasie Kitana całuje Cage'a poczym Cage zamienia sie w promień światła a potem w człowieka bez mocy Shanga i jest dobry.
Jak w Pięknej i Bestii

Znowu pojawia sie Kintaro i Quan Chi poczym Kung Lao razem z Cage'm rozwala ich obu i potem Kahna.
Racja przecież to takie proste tym bardziej że Lao właśnie dostał wpierdol a Cage juz nie ma Shangtsungowej mocy

Potem wszyszczy żyli długo i szczęśliwie.I co podobała sie bajeczka ? xD
Na pewno wszyszcztkim sie podobało, mnie tak ;)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 19, 2009, 01:08:55 pm »
No to kolejna opowieść,czyli MK 12:Wojna Światów.

Jest 2019 rok,wybuchła wielka wojna pomiędzy Earthrealm i Outworld.Wojska militarne narodów ziemskich zostają zrównane z ziemią,gdy w tym czasie selekcjoner reprezentacji Ziemi w MK,inaczej zwany Rayden.Wybiera 6-osobową kadre:Scopiona,Sub-Zero,Cage'a,Kitane,Cyrax'a i Stryker'a.Razem wyruszają gdzieś do Brazylii gdzie spotykają Capoeirczyka który chce im pomóc wygrać z Outworld.Gdzieś na plaży w Rio De Janeiro walczą z zahipnotyzowanimi żołnierzami armii Niemieckiej.Od razu robią headshota Cyrax'owi (ci źli).Potem Scorp im robić Get Over Here'a i po sprawie.Później wyruszają do Barcelony,atakuje ich banda zmutowanych niedźwiedzi ale Cage odrazu rozwala ich Cyber Kopniakiem.Potem spotykają Goro,Kintaro i Motaro,na początku nie mogli sobie dać rady.Nagle wpadli na pomysł żeby cała siódemka zrobiła Brutality,i wyszło im.Potem zrobił sie wielki wybuch,po nim pojawił sie Kahn.I zaczeła sie walka która trwała kilkadziesiąt godzin.Jednak w pewnej chwili Sub zamraża Kahna,potem Cage mu zadaje Cyber Kopniaka 10 razy,Kitana wali mu wachlarzami z plaskacza ileś razy kopiąc go wtym czasie w krocze,Scorpion robi mu Get Over Here,Stryker strzela do niego 6 
serii z pistoletu,a ten Capoeirczyk kopie go tak mocno w morde że wybucha w odległości jakiś 100 km.Potem zabierają rannego Cyraxa i lecą helikopterem,koniec.Czas na napisy konćowe.

                                           Czekajcie na premiere !
                                            ''Mortal Kombat 13''
                                           Reżyszeria:T.Kombat
                                           Scenariusz:T.Kombat
                                                 Wystąpili:
                                                  Rayden
                                                 Scorpion
                                                Sub-Zero
                                                  Cage
                                                Kitana
                                                Cyrax
                                               Stryker
                                        Rosyjscy żołnierze
                                   Niedźwiedzie którym Wałesą i jego żona
                                   20 lat temu wybili zęby (na szczęście
                                   mleczaki)
                                                Goro
                                               Kintaro
                                               Motaro     
                                        I nieżyjący już
                                              Shao Kann
                               
                                2009r T.Kombat Letters
                 Podczas pisania opowieści,nie zginęło żadne zwierze.
                                                                         

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 20, 2009, 12:52:13 am »
Ja czuję niedosyt, nie wiem jak SlaveMe, ale uważam, że Twoje poprzednie opowiadania były o wiele lepsze. W tym za dużo mieszasz fakty z literacką fikcją. Wróć do poprzedniego stylu pisania, a będę wniebowzięty :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 20, 2009, 09:21:54 am »
ża teraz pozwole sobie opieprzyć ADepta!! TUTAJ MASZ CZAS NA KOMENT ALE U INNYCH TO JUZ ZAWSZE SIL I CZASU TOBIE NIE STARCZA XD
KONIEC OPIEPRZU :P

a tak w sumie to, hm... miałem skomentowac opowaidanie Tekken'a, ale mi z głwy wyleciało co mialem napisac :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 20, 2009, 11:13:35 pm »
Ja to nie tylko czuje niedosyt ale jestem potwornie głodny... T. Kombat Naziści i niedźwiedzie nie pasują do MK ... popraw to...
W dalszym ciągu czekam komentarz o moich pytaniach do poprzedniej części....

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 21, 2009, 12:59:15 pm »
W dalszym ciągu czekam komentarz o moich pytaniach do poprzedniej części....
Których pytaniach ?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 21, 2009, 01:32:06 pm »
No to kolejna opowieść,czyli MK 12:Wojna Światów.

Jeeeee... ściągnąłeś pomysł od Spielberga?

selekcjoner reprezentacji Ziemi w MK,inaczej zwany Rayden.Wybiera 6-osobową kadre:Scopiona,Sub-Zero,Cage'a,Kitane,Cyrax'a i Stryker'a.

Dlaczego selekcjoner? przecież był sługą Shanga?

Razem wyruszają gdzieś do Brazylii gdzie spotykają Capoeirczyka który chce im pomóc wygrać z Outworld.

Dlaczego chce im pomóc? Wiedzieli, że w Brazyli, będzie najazd Niemców?

Od razu robią headshota Cyrax'owi (ci źli).

Tak szybko? Nie dążył nawet rzucić siatki? po co Rayden go wybierał to 6 niezwyciężonych?

Potem Scorp im robić Get Over Here'a i po sprawie.

Tak, człowiek Scorpion ma wielką moc. Wiadomo, że nie da się tak łatwo wykiwać jak jego kumpel Cyrax.

Później wyruszają do Barcelony,atakuje ich banda zmutowanych niedźwiedzi

To w Barcelonie są zmutowane niedźwiedzie? Świetnie Adept jedziemy do Barcelony. To prawie jak atak Zombie.

ale Cage odrazu rozwala ich Cyber Kopniakiem.

Widać, co Cage robił te kilka lat. Pobierał lekce u Norrisa.

Potem spotykają Goro,Kintaro i Motaro,na początku nie mogli sobie dać rady.Nagle wpadli na pomysł żeby cała siódemka zrobiła Brutality,i wyszło im.

eee patrz dalej ->

Potem zrobił sie wielki wybuch,po nim pojawił sie Kahn.I zaczeła sie walka która trwała kilkadziesiąt godzin.

Czyli Shao walczył z czterorękimi? No bo oni wcześniej zrobili Brutality 6 niezwyciężonym ;D

Jednak w pewnej chwili Sub zamraża Kahna,potem Cage mu zadaje Cyber Kopniaka 10 razy,

aaaaa to nie wyszło im to Brutality. Rozumiem ;)

Kitana wali mu wachlarzami z plaskacza ileś razy kopiąc go wtym czasie w krocze,

Wiedziałem, że jednak Kitana i Jade coś robią, przynajmniej Kitana wie, gdzie kopać. Powiedz jak można uderzyć wachlarzem z plaskacza? Pewnie Kitana zdobyła nowy model w 2012 r. wachlarza plaskacza ;)

Scorpion robi mu Get Over Here,

działaj Scorpion, działaj!

Stryker strzela do niego 6 
serii z pistoletu,a ten Capoeirczyk kopie go tak mocno w morde że wybucha w odległości jakiś 100 km.

ALE CZAD!!!! totalna wyimaginowana zajebioza. Capoeirczyk też ma jakieś zdolności, jeżeli posiada WYBUCHOWE kopniaki. Albo zajebał coś Jax'owi, no ale dlaczego o  tym nie wspomniałeś?

Potem zabierają rannego Cyraxa i lecą helikopterem,koniec.

Cyrax przeżył HEADSHOTA. Wiedziałem, że od czasu jak jest cyborgiem przeniósł sobie mózg nieco niżej. Wiedziałem! ale Ty Tekken wyprzedziłeś mnie z tym i nie mogę już nikogo zaskoczyć w swoim  opowiadaniu :D

Sądzę, iż jest to wybuchowa mieszanka bez trzymanki i nie jest wcale gorsza od poprzednich. Oby tak dalej Tekken Kombat, oby tak dalej ;) Ja Tobie kibicuję ze wszystkich sił. Niech moc, podąża za Twoim piórem.
                                                                         
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 01:36:17 pm wysłana przez davidkoz »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 21, 2009, 10:06:12 pm »
W dalszym ciągu czekam komentarz o moich pytaniach do poprzedniej części....
Których pytaniach ?
Nie zauważyłeś że komentuje prawie każde zdanie które napiszesz?  :) to nie są jaja tylko naprawdę mnie nurtuje dlaczego np. wybrałeś Barcelonę...

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 22, 2009, 10:21:19 am »
Dlaczego wybrałem Barcelone ?
Bo Barcelona i Manchester to dwie moje ulubione miasta w Europie (w Polsce akurat moimi ulubiony miastami jesty Bydgoszcz i Solec Kujawski)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 23, 2009, 02:27:15 pm »
A mamy okazję zobaczyć Bydgoszcz albo Solec Kujawski w MK? w sumie to zawsze mnie denerwował brak polskiego akcentu w świecie MK....

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 23, 2009, 07:44:26 pm »
Bydgoszcz może sie pojawić w MK13.Ale czy w Bydgoszczy jest jakiś ring bokserski,bo chyba w Hali Łuczniczce niema.

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 13, 2009, 07:00:02 pm »
Długo czekaliście ale wreście nadchodzi MK13.
Jest nadal 2019 rok.Cała 6 próbowała uratować Cyraxa,ale niestety.Umarł,po czym rozebrali go ze zbroi i znaleźli wiadomość w postaci magnetofonu.Magnetofon powiedział że mają wyruszyć do Sopotu,tak zrobili.Poszli na plaże bo nie mieli co robić.Z wody wyszła Godzilla.Wielki robot zwant TKD Mecha stanął koło bohaterów.Bohaterowie weszli do robota i zaczeli walkę.Na początku przegrali i Godzilla wróciła do wody.Po kilku godzinach Godzilla przybyła po raz drugi.Na poczatku nie szło im dobrze ale Cage przez przypadek nacisnął przycisk z napisem ''Ultra-Speed Combo''.Potem robot tak mocno uderzał aż potwór padł na ziemie i się rozpadł.Nagle jego krew cały czas tryskała na plaży,robota doktnęła krew i włączył tryb autodestrukcji na 10 sekund.Bohaterowie szybko wyskoczyli z maszyny i uciekli.Potem pojechali na wakacje do Brazyli na kilka lat.KONIEC

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 13, 2009, 07:23:04 pm »
ŁAŁ, jednak ten headshot zabił Cyraxa ;D no popatrz, popatrz.

Widzę, że oglądasz dużo filmów, bo w tej krótkiej historii o MK zauważyłem zapożyczenie z Piły, Projektu Monstrum, Power Rangers, jak sam napisałeś Gozilly, a nawet i z Piątku 13 ;D to trzeba posiadać umiejętności, aby to tak wszystko ładnie ze sobą spleść w całość. Jest w Tobie duch artysty, który z każdym pojawieniem potrafi więcej i więcej. Nie poddawaj się, pisz dalej, nie pozostawiaj swej drugiej strony ;D ona pomoże Ci w... zdobywaniu dziewczyn, uwierz mi ;D one na to lecą :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2009, 07:47:14 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #43 dnia: Września 11, 2009, 03:06:37 pm »
No więc mam pytanie co do czytelników:Czy mam w MK14 zrobić restart ?(czyli wogóle wymazać wydarzenia od MK9 do MK13)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #44 dnia: Września 11, 2009, 03:35:58 pm »
Cytuj
Widzę, że oglądasz dużo filmów, bo w tej krótkiej historii o MK zauważyłem zapożyczenie z Piły, Projektu Monstrum, Power Rangers, jak sam napisałeś Gozilly, a nawet i z Piątku 13
Jeszcze Eurotrip, Nieustające wakacje, Alien, Yataman i wszystkie filmy ze Steavenem Segalem gdzie zostaje 10 sekund na ucieczkę