Autor Wątek: Najseksowniejsza Postać w MK  (Przeczytany 22766 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Najseksowniejsza Postać w MK
« dnia: Lutego 03, 2010, 08:09:40 pm »
Witam tematu nie trzeba rozwijać :D
tylko najlepiej jeszcze wrzucić fotkę lub napisać z której części :D

Moja Faworytka to Sonya Blade


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2010, 08:30:36 pm »
Na świętą Anielkę i Matkę Boską Ostrobramską. Naprawdę ta Soyna o twarzy czterdziestoletniej kobiety Ci się podoba? W Midway pracują graficy za kasę o której wielu z nas nie śniło i nie potrafią ładnie namalować concept artu Sony`i.

Jest paskudna, brzydka, stara, krzywa etc. Spójrz teraz na Sonye którą poprawił nieco nasz kolega z forum Death Dealer, który jest amatorskim grafikiem.



Popatrz teraz i porównaj czyj ryj Sony`i jest ładniejszy. Profesjonalnego grafika Midway, czy naszego kolegi forumowego. Dziękuję i odpowiadam na Twe pytanie "Moimi faworytkami są kobiety w Mortal Kombat stworzone przez fanów, którzy umieją rysować"

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2010, 08:40:04 pm »
Nie podoba mi się SONYA zrobiona przez DD. Wolę tą od grafików z MIDWAY. Sonya nie powinna być ładna. Jest kobietą z jajami i ma wyglądać tak, jak ta oryginalna z Shaolin Monks. Ładna, to powinna być Kitana i też taka jest.

Moją faworytką jest oczywiście Jade z MK Deception.



Podobają mi się jej "indiańskie rysy". Śniada i piękne kości policzkowe, a o ustach nie wspomnę. Zresztą Jade z MK D brała udział w konkursie na najseksowniejszą kobietę gier komputerowych. Jednak nikt nie przebije dla mnie Nariko z Heavenly Sword, prawda Moonek?


Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2010, 08:49:29 pm »
Tanya


Mileena (oczywiście z zasłoniętą połową mordy ;D)

Moon

  • Gość
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2010, 08:53:30 pm »
Nariko RULEZ! Wg mnie najładniejsza postać kobitki w grach. I ten ZAJEBISTY głos!

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 03, 2010, 08:53:54 pm »
Nie wiem panowie... Mi osobiście najbardziej podoba się Sindel... Looknijcie chocby na te kości policzkowe i bladą cerę... :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2010, 09:05:41 pm wysłana przez Kitana,Sindel,Tomek »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 03, 2010, 08:55:59 pm »
Na świętą Anielkę i Matkę Boską Ostrobramską. Naprawdę ta Soyna o twarzy czterdziestoletniej kobiety Ci się podoba? W Midway pracują graficy za kasę o której wielu z nas nie śniło i nie potrafią ładnie namalować concept artu Sony`i.

Jest paskudna, brzydka, stara, krzywa etc. Spójrz teraz na Sonye którą poprawił nieco nasz kolega z forum Death Dealer, który jest amatorskim grafikiem.



Popatrz teraz i porównaj czyj ryj Sony`i jest ładniejszy. Profesjonalnego grafika Midway, czy naszego kolegi forumowego. Dziękuję i odpowiadam na Twe pytanie "Moimi faworytkami są kobiety w Mortal Kombat stworzone przez fanów, którzy umieją rysować"

O Gustach Się nie mówi :] a tym bardziej nie pisze  :D Mnie tam kręcą stare dobrze zakonserwowane babki :DD:

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2010, 09:03:29 pm »
Jako ciekawostke dodam jeszcze :P

3847 Sindel (1982 DY1) – planetoida z grupy pasa głównego asteroid, okrążająca Słońce w ciągu 5,57 lat, w średniej odległości 3,14 j.a. Odkryta 16 lutego 1982 roku.

xD

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 03, 2010, 09:10:54 pm »
Kitana,Sindel,Tomek. Naprawdę podoba Ci się jedyna babcia w Mortal Kombat? Nie chodzi nawet o jej BIO, lecz również o wygląd zewnętrzny. To tak jakbyś mówił, że podoba Ci się Tina Turner. Jesteś młodym chłopakiem, dlatego dziwi mnie, że wybrałeś najstarszą i najgrubszą (Mortal Kombat 3) babkę ze świata MK.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 03, 2010, 09:18:02 pm »
Co masz do Tiny Turner? Ja ją uwielbiam nie tylko za muzykę, ale i za wygląd  i jak na babcie to jest SO HOT.

Co do Sindel to mi się ABSOLUTNIE nie podoba !!!! Gorsza od Kiry.

Moon

  • Gość
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2010, 09:19:04 pm »


davidkoz pozwolił:p

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 03, 2010, 09:22:05 pm »
Nie wiem ale ta fascynacja sindel mzoe sie wziełajeszcze za kilkulatka graacego tylko nią... a co do babki Kiepskiej to ona Hot nie jest :P a tak btw... to Cher ma 63 lata a jak wyglada! :P I co z tego ze to plastik :P

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 03, 2010, 09:24:54 pm »
KSTomek jak Ci się Cher podoba, to Ty musisz być gejem. Wybacz mi, ale tak właśnie myślę.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 03, 2010, 09:27:16 pm »
Cóz gusta są różne... mi ona się najbardziej podobała za 40... teraz co prawda jej twarz się rozpada jednak sentyment pozostał...

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2010, 09:54:52 pm »
Kitana,Sindel,Tomek. Naprawdę podoba Ci się jedyna babcia w Mortal Kombat? Nie chodzi nawet o jej BIO, lecz również o wygląd zewnętrzny. To tak jakbyś mówił, że podoba Ci się Tina Turner. Jesteś młodym chłopakiem, dlatego dziwi mnie, że wybrałeś najstarszą i najgrubszą (Mortal Kombat 3) babkę ze świata MK.

Nie przesadzaj,  Sindel nawet fajnie wyglądała w Mk3. Nie wiem w którym miejscu jest ona gruba. ::) Na starą też nie wygląda.

A tak to najbardziej podoba mi się Tanya w MkD, Mileena w MKD (w stroju alt) i Kitana z MKDA (w stroju alt).

Co do Sonyi to twarze jej często robią kiepskie. Najładniejszą twarz miała w Mk4. W MKDA jest dość fajna w tych obcisłych, czarnych spodniach.