Polskie Forum Mortal Kombat > Inne

Postanowienia Noworoczne

<< < (2/5) > >>

Adept:
To naprawdę smutne, kiedy patrzę na post, a ten został napisany w 2008, a nadal się nic nie zmieniło :)

SlaveMe TortueMe KillMe:
Ej odpierdol się... :)
Ja odhaczyłem z listy numerki 01, 05, 06, 13 i 14
...no co do ósemki to nie pamiętam....

johnx:
Idealny dzień na napisanie posta w tym temacie...

1) Stanę się Mistrzem Świata w każdego z Mortali...
2) Tak wymasteruję każdego MK, że nie będę potrzebował ani pada, ani klawy, żeby wygrywać z Double Flawless...
3) Porzucę posadę trolla na tym Forum...
4) Stworzę tak mocnego i szybkiego kompa, że nawet NASA będzie chciało go ode mnie kupić...
5) Dokończę swoją stronkę o MK [póki co działy o klasycznych częściach] i wrzucę ją na serwer...
6) Nauczę się niszczyć ludzi swoją siłą psychiczną...
7) Przestanę być takim chu#em jakim jestem :P czyli stanę się dobrym człowiekiem...
8) W 2012 roku napiszę swojego tysięcznego posta...
9) Stworzę wehikuł czasu, przeniosę się do przyszłości [tak do 2100 roku], kupię komputer, a przy okazji upewnię się, że moi potomkowie zasługują na swoje nazwisko [to pozwoli mi ustalić czy wybiorę właściwą kobietę do spłodzenia potomstwa], po czym wrócę do 2012 roku...
10) 21 grudnia 2012 roku zarejestruję się na wszystkich forach internetowych, na których została poruszona tematyka końca świata i każdego kto w ten koniec uwierzył nazwę debilem stulecia :P
11) Przestawię się na dzienny tryb życia...
12) Wytrzymam miesiąc bez siedzenia przed komputerem...
13) Nie będę już takim nerdem. Wyjdę do ludzi, stanę się duszą towarzystwa i najbardziej popularną osobistością w Polsce...
14) Skończę dokuczać Adeptowi :P

Semek:

--- Cytat: johnx w Grudnia 31, 2011, 06:15:31 am ---6) Nauczę się niszczyć ludzi swoją siłą psychiczną...

--- Koniec cytatu ---

Już Ci się to udaje poprzez trollowanie :D


--- Cytat: johnx w Grudnia 31, 2011, 06:15:31 am ---9) Stworzę wehikuł czasu, przeniosę się do przyszłości [tak do 2100 roku], kupię komputer,  po czym wrócę do 2012 roku...

--- Koniec cytatu ---

To akurat dobry pomysł.


--- Cytat: johnx w Grudnia 31, 2011, 06:15:31 am ---12) Wytrzymam miesiąc bez siedzenia przed komputerem...
13) Nie będę już takim nerdem. Wyjdę do ludzi, stanę się duszą towarzystwa i najbardziej popularną osobistością w Polsce...
14) Skończę dokuczać Adeptowi :P

--- Koniec cytatu ---

Hahahaha, a to dobre. Przestań się wygłupiać :D

                                                                                                                     

Teraz moje jedno jedyne postanowienie: Znaleźć w końcu pracę ! Jedyne czego obecnie pragnę i muszę zrobić :)

Grodek118:
Dobra ja może też dodam swoje :

1) Zacznę się dobrze uczyć w szkole (podstawa :P)
2) Zacznę znowu grać w MK z Semkiem
3) Uzbieram na nowego PC, bo nie chcę grać na kalkulatorze
4) Pójdę na bal gimnazjalny
5) Odejdę od kompa i znajdę sobie dziewczynę
6) Jeśli johnx nie przestanie być trollem to będę bronił Adepta

To na razie tyle :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej