Polskie Forum Mortal Kombat > Kosz

GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)

(1/22) > >>

iwcio:
Witam zakładam wątek gdyż do premiery w europie został teoretycznie już tylko tydzień:) W praktyce grę w niektórych sklepach będzie można dostać pewnie wcześniej. Dlatego powstaje ten temat żebyśmy wiedzieli gdzie i kiedy i za ile dostaniemy Mortal-a
Proszę żeby w tym wątku były konkretne informacje a nie ze słyszałem ze jutro będzie tu i tu:P najpierw sprawdzić informacje zobaczyć na półce grę a później wstawić post:)
Post najlepiej żeby wyglądał tak nazwa sklepu miejscowość jak jest więcej sklepów w danym mieście to ulica i cena:)
Co do samej ceny sprawdzamy różne PROMOCJE MM SATURN Real ITD:)
jak ktoś kupuje wersje na PS3 niech sprawdzi tez cenę i czy jest dostępna na x 360:) i na odwrót:)
Jeśli ktoś zamówił grę już przez internet niech tez pisze gdzie zamówił i kiedy dostał ( nie pisać pierdół ze dzwoniłem jutro ma być tylko masz ja trzymać w rękach:) )

DanOrdo:
Allegro,Ultima i inne.

iwcio:

--- Cytat: DanOrdo w Kwietnia 14, 2011, 10:32:30 am ---Allegro,Ultima i inne.

--- Koniec cytatu ---
Ale się popisałeś tym postem;/ przeczytaj najpierw cały mój post zanim napiszesz takie pierdoły

Semek:
Anulowałem swoje zamówienie na muve.pl
Teraz zdam relację z Empiku w moim mieście, czyli - Lubin woj. dolnośląskie. Empik znajduje się w galerii Cuprum Arena i co najzabawniejsze w tym samym budynku znajduje się także Saturn:) Więc są dla siebie konkurencją. Jak dzisiaj pytałem o MK. To kobitki prawie klękały, abym do nich wrócił 19 kwietnia. Przekonując mnie,że możliwa cena będzie 169,99 zł. Jeśli bedzie tak jak mi mówiły to gitarka cyce. Pożyjemy zobaczymy.

Ps. Iwcio nie stresuj się,że ludzie piszą co i jak w sklepach obiecują przed premierą. Jak dorwiemy grę to zapewne każdy się tym pochwali:) luźna guma.

ReVille:
muve.pl odpisało mi :


--- Cytuj ---Witam,
Premiera edycji kolekcjonerskich na PS3 została przełożona w całej Europie,
niestety, nie mamy na to wpływu.
Pozdrawiam serdecznie.
--- Koniec cytatu ---

tak że szybciej kolekcjonerki nie dostaniecie nigdzie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej