Polskie Forum Mortal Kombat > Pomoc

MK9 PC Online - game session no longer available

(1/1)

Majonez 94:
Witam
Początkowo miałem problem, z tym, że nie miałem nikogo w rozrywce online, ( też masz taki problem? pisz-marcel15121996@gmail.com). Teraz gdy mam ludzi gdy chcę z kimś rozegrać grę normalnie wczytuje mi postacie wybieramy postacie i nagle wyskakuje kommunikat " The game session is no longer availabe" Co oznacza, że gra nie jest już dostępna.
Gdy działo mi się to 2-3 razy z rzędu ignorowałem, jednak za 20 razem to już przesada. Dodam jeszcze, że gdy wchodzę w rozrywkę king of the hill, normalnie stoję w kolejce, a gdy przychodzi moja kolej, wybieram postacie i gra się zacina, nie ma żadnego komunikatu po prostu zostaje sam i na dodatek zalicza mi zwycięstwo, gdy wychodzę okazuje się, że są wszyscy ludzie i tylko mnie wywaliło.
Bardzo proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam :afro:

johnx:
Na przyszłość staraj się nazywać tematy inaczej niż poprzednie (aż dziwne że da się zdublować tytuł topicu).

I tak jak to wyjaśnił kolega Immortal tutaj, jest to normalna przypadłość jeśli masz za słabe połączenie z graczem z którym próbujesz grać. Ten problem można rozwiązać jedynie odciążając łącze (0 programów które coś pobierają uruchomionych w tle i 0 innych domowników oglądających filmy na YT).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej