Polskie Forum Mortal Kombat > Inne

XboxOne czy PS4?

<< < (2/3) > >>

johnx:
Nie wiem na jakiej zasadzie działa to na Xbox Live, ale z czego teraz czytam też podobno dają darmowe gry co miesiąc: http://www.xbox.com/pl-PL/live/games-with-gold

Ninja-Spectre:

--- Cytat: Raven821 w Sierpnia 26, 2014, 04:07:39 pm ---johnx owszem że na obydwóch konsolach trzeba płacić abonament aby grać online, ale w przypadku Sony gdy masz  wykupiony abonament psplus to co miesiąc dostajesz darmowe gry na każdą platformę(ps3, ps4 i psvita).

--- Koniec cytatu ---

I tak jest na wszystkie gry ? To do konsoli nie można podłączyć modemu czy coś i grać normalnie jak na PC ? Tymbardziej, że konsola jest dośc droga - od 1,5 k w górę http://www.ceneo.pl/Konsole_do_gier;017Sony_PlayStation_4_P0-1141580.htm?se=0kiYAcTdiEbjHx48Zn84b8suYNmaiX-8&gclid=CJvMlY2gscACFRHHtAod6hAAYg

Gry konsolowe też jakoś dziwnie drogie w porównianiu do PC. A PC i tak trzeba mieć.

Adept:
Johnx -> Fakt faktem bebechy PS4 są mocniejsze niż XBoxa. Skoro jesteś fanatykiem mocy obliczeniowej, to powinieneś z tego powodu choć sympatyzować za PS4. Jednak obie konsole są i tak 7 lat do tyłu za pecetami, i o ile poprzednia generacja pokazywała niesamowity postęp technologiczny, tak ta jest już po prostu przedłużeniem tej poprzedniej. Żadnej rewolucji nie było. Pecety prześcignęły konsole i nie zapowiada się, by ta sytuacja się zmieniła w przyszłości. U PC zawsze chodzi o cenę. Komponenty się znajdą, kwestia tylko kto ile będzie mógł zapłacić za nie. Mając kasę można stworzyć ultrasprzęt, który nawet przyszła generacja konsol nie przebije. Konsole więc straciły na znaczeniu w tej wojnie i dziś kupuje się je w sumie tylko dla wygody, pewnych rozwiązań (PS+, który sobie bardzo chwalę) i ekskluzywnych gier. Być może w przyszłości porzucę konsole na rzecz podłączania PC do telewizora i kalibracji pada do niego, ale dziś ani mnie nie stać na lepszego peceta, ani mi się nie chce w to bawić, więc kupuję PS4 :).

Ninja-Spectre:
Średniego PC to za kilkaset złotych można złożyć. Albo ulepszyć starego - mnie by wystarczyła nowa płyta główna z procesorem, karta graficzna i wiecej ramu. I na kilka lat spokój.

Raven821:
Ninja- nie wszystkie gry, co miesiąc Sony daje możliwość pobrania 2 gier(kiedyś 3) w ramach abonamentu ps+. Oczywiście gry wybiera Sony, ale zawsze są to konkretne tytuły np. Tomb Raider, najnowszy Bioshock itp.(mowa o ps3), na ps4 jeszcze wyszło za mało gier żeby od razu rzucali konkretnymi tytylami, ale np.
dali od razu darmowego Outlasta. Jeśli posiadasz wszystkie 3 konsole(ps3, psvita i ps4) to opłacasz tylko jeden abonament a dostajesz różne gry na każdą z konsol(czasami na vite dają jedną identyczną grę jak na ps3)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej