Polskie Forum Mortal Kombat > Pomoc

Problem z uruchomieniem Mortal Kombat X i XL

<< < (2/2)

johnx:
Najdziwniejszy przypadek jaki kiedykolwiek widziałem :D A na jaki procesor dokładnie wymieniłeś? Xeon jest od Intela właśnie.

mkcafe14:
Na poczatek zalozylem zwykly dwu rdzeniowy celeron o taktowaniu 2.3Mhz ,porostu chcialem zobaczyc czy gra ruszy nic nie zmieniacjac poprostu kliklem w ikone na pulpicie i ruszylo co prawda chwile to trwalo za nim ruszyla bo to jednak Celeron :) . A teraz zalozylem quada Q9650 3Ghz i smiga slicznie. No mnie to tez dziwi bardzo i nadal nie wiem czemu tak jest ze na tamtym nie poszlo. mimo wszytko wszytko chodzi dzieki za pomoc. A jescze jedno jak bys okreslil moj Pc z tym procesorem?? cWiem ze ta podastawka ma swoje lata ale ja na hd nie gram wystarczy mi rodzielczosc 1440x900 i zeby plynnie chodzilo, jak myslisz pocigne jeszcze chwile na tej platformie?? a swoja droga Celerony ladnie sie kreca :) wydusilem z niego 4.20 Ghz stabilne .:)

johnx:
No jak widać wiek podstawki tutaj nie ma aż tak wielkiego znaczenia skoro na takim sprzęcie odpalasz grę wydaną prawie 2 lata temu :D Ile jeszcze to pociągnie to trudno powiedzieć, sam gram na dość zabytkowym sprzęcie (i5-2400) ale Intel to Intel i ich procki jednak długo potrafią służyć i trzymać poziom.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej