Polskie Forum Mortal Kombat > Inne

Giełda MK

<< < (8/9) > >>

djgromo:
Witam, poszukuję figurek z gry Mortal Kombat (2011) z wersji USA. Chodzi mi o tą wersję gdzie znajdują się 2 części, które służą do przytrzymywania książek (Scorpion przebija Sub Zero).

karzel:

--- Cytat: djgromo w Marca 02, 2015, 10:11:10 pm ---Witam, poszukuję figurek z gry Mortal Kombat (2011) z wersji USA. Chodzi mi o tą wersję gdzie znajdują się 2 części, które służą do przytrzymywania książek (Scorpion przebija Sub Zero).

--- Koniec cytatu ---

proponuję poszukać na e-bay, tam jest dużo figurek MK

karzel:
Mam do sprzedania Mortal Kombat 2011, Heavy Rain, God Of War: Wstąpienie jakby ktoś był zainteresowany :)

Annihilator:
Poszukuję Mortal Kombat: Myhologies na PlayStation - oferuję uczciwą cenę za grę w dobrym stanie.

slain:
Witam wszystkich

Jestem nowy na tym forum i z góry przepraszam, jeżeli umieściłem swojego posta w niewłaściwym dziale.
Mam na wymianę   (na inną grę do automatu arcade) lub sprzedaż  oryginalny program jamma z grą Mortal Kombat 2.
Gra jest sprawna i kompletna (3 warstwowe pcb łącznie z soundboardem).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia pcb na maila.
Gra się odpali w automacie ze złaczem jamma jak również w warunkach domowych (na TV) przy użyciu maka/superguna.

Tak jak w temacie - najchętniej wymiana - w razie propozycji (zakupu lub wymiany) proszę o kontakt mailowy.
Polecam  - zagranie w ten tytuł na oryginalnym hardware to czysta przyjemność :).

Pozdrawiam


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej