Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107987 razy)

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 27, 2009, 09:42:54 am »
Super, a teraz moje meniu  :P :P :P


Tak wygląda moja wersja ekranu Choose Your Fighter dla MK9 z wszystkimi odblokowanymi postaciami
Ble.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 27, 2009, 03:06:31 pm »
Super, a teraz moje meniu  :P :P :P

Śmiech na sali, tzn nie zrozum mnie źle, dobrze to zrobiłeś ale jakieś tkaie wg mnie denne to jest ale nie będę krytykować innych, każdy ma prawo wypowiedzi ;)
Ale to leciutka przesada, 40 postaci? Kolejny Armageddon? Kolejna bardzo słaba część MK?
Nie sądzę, wgl w nowej część byś chciał zobaczyć
tą niby postać/"na odwal się" jaką jest Taven i Deogen, w tym przpadku chodzi mi o Deogena, a tak po za tym połowa postaci które tu wybrałeś powinni wsiąść urlop xD Ale to tylko moja głupia decyzja xD
Pozdrawiam.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 27, 2009, 03:18:18 pm »
Mi tam się podoba bardzo menu Demon Cyraxa. Jest trochę lepsze od Tekken Kombata, gdyż ma więcej detali.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 27, 2009, 03:28:55 pm »
Mi też się podoba, ale nie podoba mi się kto w tym menu występuje mianowicie mi chodzi o połowę postaci. . .

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 27, 2009, 04:01:21 pm »
A to moje menu. Skupiłem głównie na niewielkiej ilości postaci, jednak mogę dodać inne jeśli komuś się spodoba moje menu. Sam robiłem.


Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 27, 2009, 06:34:36 pm »
a dlaczego mojego nie skomentowaliście, jeszcze napisałem, że specjalnie dla Adepta, eh;(

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 27, 2009, 06:37:07 pm »
a dlaczego mojego nie skomentowaliście, jeszcze napisałem, że specjalnie dla Adepta, eh;(

Bo Twoje menu to taka amatorszczyzna. Nie to co moje, profesjonalne. Na pociesznie Ci jednak powiem, że mi się podoba ;)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:08:57 pm »
Ja może za głupi jestem na to, ale nie czaję co takie postaci jak Kira, Deagon, Sindel, Shinook, Zombie Liu Kang, Meet, Li Mei, Ashrah, Niatara, Frost, Mocap, Dairou, Jarek robię w fabule między 2 a 3 częścią.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:12:03 pm »
Ja może za głupi jestem na to, ale nie czaję co takie postaci jak Kira, Deagon, Sindel, Shinook, Zombie Liu Kang, Meet, Li Mei, Ashrah, Niatara, Frost, Mocap, Dairou, Jarek robię w fabule między 2 a 3 częścią.
To jest nas dwóch.

Tak samo umieszczenie postaci z Deadly Alliance czy Deceptiona było by debilnym posunięciem traktującym odbiorców jak bezmózgich zombie którzy wszystko łykną. Jest coś takiego chronologia i logika. Jeżeli postaci Kenshi nie było przed pojawieniem się "Deadly Alliance" to znaczy że nie był znany nikomu! Nie istniał wtedy/robił inne rzeczy. A jak dadzą tę postać do gry to co. Jak to będzie można wytłumaczyć? Że był Kenshi między II a III turnieju, poznał wielu wojowników, ale ci wojownicy zapomnieli go i nikt nigdy nie wspominał o nim do czasu zjednania się Shang Tsunga z Quan Chi. Jeżeli tak to zajebiście. Fabuła Mortal Kombat jest i tak spartolona przez takie właśnie wpadki to jeszcze bardziej niech ją autorzy posrają właśnie takimi "zabiegami" typu wrzucenie nowych postaci do STARYCH wydarzeń. Litości. Dobrze, że chociaż SlaveMe jeszcze ma w poszanowaniu fabułę smoczej serii, bo jak czytam o ekscytacji nowymi postaciami które mogłby się znaleźć w starych dziejach MK to mam ochotę otworzyć czystą de Luxe żołądkową gorzką która stoi u mnie na biurku do połowy pusta.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 28, 2009, 04:31:05 am »
Adept twoje menu to jest smiech na sali wiecej nie bede commentowal ... bo zal mi poprostu slow jak lubisz sobie odwalac cyrki to zaloz specjalny temat na takie zabawy albo jak jest to chyba pomyliles dzial  ale  8)

Demon Cyrax wyrabiste menu veryyy good ;d Ale to jest tylko moje zdanie

Franqey jak mozesz mowic ze Liu Kang nie pasuje miedzy 2 a 3 to jest tytulowa postac ktora wlasnie tam sie zalicza  :D

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 28, 2009, 07:23:44 am »
Tak wyglada moje menu ktore chcialbym zobaczyc:  ::)


Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 28, 2009, 08:18:30 am »
Lepsze od mojego, i widzę że jest wiele fanów Cyraxa i Kabala. Super. ;D ;D ;D

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:08:37 am »
Mati Liu Kang pasuje ale nie zombi Liu Kang bo on zginął z ręki Deadly alliance po 4 turnieju więc nie mógł by wystąpić jako zombi pomiędzy 2 a 3 częścią i też uważam że Wybór postaci Demona Cyraxa jest bez sensu on chyba brał pierwsze lepsze postacie

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:14:21 am »
Właśnie  >:(, ale robię nowe Meniu ;D ;D ;D

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:54:21 am »

Nawet fajne,troche drażni ten ogień.Jeśli dobrze widze dałeś Khameleon,MK1 Shang Tsung'a,Reptile'a,Kung Lao,Goro,Noob Saibota i młodszy Sub-Zera.

K*rwa,dałeś 15 postaci nie lubie.
PS.Niedługo Choose Your Fighter dla MK10:SR,oczywiście mojego autorstwa.