Autor Wątek: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?  (Przeczytany 41029 razy)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 12, 2009, 11:09:47 pm »
jeśli chodzi o zdolności to się prezentują z pewnością lepiej niż inne Mortale wykonane w 3d a Jax dla mnie dobrze wyglądał w Mortal Kombat 4

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 12, 2009, 11:50:25 pm »
Nie wiem dlaczego,ale mam MK vs DC i ciężko mi jest je odpalić.
Mam na ps3 również mk2 kupione na ps store,które częściej odpalam niż mk vs dc.
Adept wyżej napisał"...automat,secret service,klimat..."
zgadzam się z nim jak najbardziej,gdyż ma absolutną rację. Nowe mk (deadly alliance,deception,armageddon) wogóle do mnie nie przemawiają,żebym w nie mógł grać.
Może gdybym nikgdy nie grał w mk1,mk2,mk3u to może bym po nie sięgnął...
Tak więc forumowicze z większą ilością wiosen nie przekona nowszy mk.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 13, 2009, 12:01:52 am »
gusta i guściki ;) Ty nie masz fanu z gry, inni mają :)

Każdy gra i kupuje to co lubi ;D Ja np nie rozumiem swojego brata, który gra od rana do wieczora w World of Warcraft płacąc za to 50zł. Nie ma czasu nawet talerza odłożyć więc mnie woła, abym go położył ;D No ale tak jak już pisałem. Jeden ma funa, drugi nie :) Najlepiej się bawiłem kiedyś przy MK3 i później przy MK4. Aktualnie absolutnie pochłonął mnie MKvsDC.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 13, 2009, 08:23:30 am »
Powiem wam tak, najbardziej odpalam, Amige, Snesa, Genesisa, Saturna, Dreamcasta, N64, PSX,  lecz żądko odpale PS3 z MK VS DC nie wspominając o Armageddonie, nie mowie że są zła lub coś takiego, tylko że te mortale nie maja już tej otoczki magicznej jak w latach 90! Z tych wszystkich mortali to MKDA miał najlepszy klimat.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 08:37:10 am wysłana przez Maniak »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 13, 2009, 11:32:18 pm »
To tradycja, historia, postacie, klimat, dzieciństwo, amiga, salony arcade, Secret Service, Gulash, plakaty, fabuła, magia itd. A te rzeczy zostały nieźle spierdolone od czasów Mortal Kombat 4. Więc co Wy mi tu będziecie o gameplay`u mówić. Jak chcę gameplay to sobie Tekken 5 włączam
No tam złą wiadomość dla wyjadaczy MK ...... Te czasy nie wrócą....
Ok było fajnie był klimat ale nikt juz nie zrobi Mortala w 2D, nie wskrzesi SS, i nie wyprostuje debilizmów w fabule...
Więc albo będziemy żyć przeszłościom mając w dupie teraźniejszość, albo będziemy próbować nowych MK mając w pamięci lata świetności tej serii i jednocześnie czekając na prawdziwy powrót......

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 14, 2009, 01:27:24 am »
No tam złą wiadomość dla wyjadaczy MK ...... Te czasy nie wrócą....
Ależ nikt nie chce żeby wróciły. One są w naszych wspomnieniach i tam ich miejsce. Wspomina się to co dobre, więc dlaczego starego dobrego Mortala nie wspomnieć :) ?

Ok było fajnie był klimat ale nikt juz nie zrobi Mortala w 2D, nie wskrzesi SS, i nie wyprostuje debilizmów w fabule...
Przecież ja już o tym kilka razy mówiłem, że Mortal Kombat umarł na Mortal Kombat 4 :) oczywiście że nikt już nie zrobi Mortal Kombat jakie pamiętamy :)

Więc albo będziemy żyć przeszłościom mając w dupie teraźniejszość, albo będziemy próbować nowych MK mając w pamięci lata świetności tej serii i jednocześnie czekając na prawdziwy powrót......

Wiesz, właśnie tak robimy jak mówisz, pamiętamy lata świetności, lecz nikt z nas nie jest naiwny i w prawdziwy powrót nie wierzymy :) to co dobre się szybko kończy, a Mortal Kombat skończył się dawno :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 14, 2009, 11:03:30 am »
Dziwne, że się skończył, bo ja gram w nowe części ;) Skończył się Duke Nuken. I nie rozumiem tego. MK żyję i kolejna część w produkcji.

Można powiedzieć, że nie jest już tak dobry jak kiedyś, zszedł na złą drogę, ale nie umarł Panowie ;) Wciąż jest, nowe części wychodzą. Adept nie myl pojęć.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 14, 2009, 02:15:44 pm »
Można powiedzieć, że nie jest już tak dobry jak kiedyś, zszedł na złą drogę, ale nie umarł Panowie ;) Wciąż jest, nowe części wychodzą. Adept nie myl pojęć.

Miałem kiedyś dziewczynę, kochałem ją bardzo, była najcudowniejszą osobą na świecie, dałbym sobie za nią rękę uciąć... I bym teraz ku*** nie miał ręki. Eeee to znaczy chciałem powiedzieć, że tak jak Kinga jest dla mnie martwa (A żyje), tak Mortal Kombat jest dla mnie martwe (A żyje) :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 14, 2009, 10:11:33 pm »
Eeee to znaczy chciałem powiedzieć, że tak jak Kinga jest dla mnie martwa (A żyje), tak Mortal Kombat jest dla mnie martwe (A żyje) :)
Znaczy się Zombie Liu Kang...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 14, 2009, 10:13:18 pm »
czyli Adept wierzy w duchy.... o nie, nie to ja się w egzorcyzmy bawić nie będę

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 16, 2009, 12:14:11 am »
Dziś miałem koleiną okazję pograć na spokojnie w MKvsDC (ku wielkiej namowie Maniaka który w owym czasie walczył z podpięciem Nintendo64). To co tu napiszę będzie: wulgarne, obrażające, subiektywne itp. ale takie właśnie ma być. Bo taka jest "DC Kupa". Odpalam gierę oczywiście w trybie stricte Mortal'owym... Kurwa, ja pierdolę - gram na jakieś arenie w stylu "Nothing Fun City". Dobra twardym trzeba być a nie miękkim, gramy dalej i... Kopra mi opadła! Niestety, nie z zachwytu :[ Kombosy są tak zjebane, wyglądają jak Batmanow'o-komiksowo-InnoPieluchoMajtkowe napieprzanie, brakuje tylko dymków w stylu "SMACK!", "CRASH!!", "PIZD". Scorpion ubrany w piękne szaty bez ducha, ssie niczym młoda sucz. Krew. Krew sobie jest, bryzga - owszem ale globalne ocieplenie daje o sobie znać bo wyparowuje w mgnieniu oka. (Ciekaw jestem jaka była reakcja na tę zniewagę Gulasha) OK. Relax, zrobię Fatala i wszystko potoczy się duchem Mortala. QRFA JASNA! Nie dość, że przed Fatalem postać wpada w jakąś furię O_O to jeszcze do tego są śmieszne. I nie śmieszne nawet w pozytywnym tego słowa znaczeniu (Quan Chi - noga rządzi xD). Padaka. Mortal Kombat: Special Forces było błędem. Mortal Kombat vs DC Universe jest szyderstwem w kierunku prawdziwych fanów Mortala. Dlaczego?

 Żeby niebyło, że skoro nie lubię DC to powinienem nie grać i nie potępiać czegoś z czego ludzie czerpią radość i jak pokazuje rynek ma ogromną sprzedaż. Tak! Nie lubię DC, nie mój klimat!!! Jednak nie potępiam komiksów, gier, koszul nocnych, jeśli są one SAME W SOBIE Z UNIVERSUM DC!!! Mortala mi nie pchać tam gdzie nie pasuje!!!

Jestem trzeźwy, mam dziś dobry humor, piszę to co myślę. Na szczęście, moja katorga z "tym gniotem" szybko się skończyła i zaczęliśmy z Maniakiem porównywać różnicę miedzy MKTilogy na różne konwersje. Jest o czym pisać ale to już w innym dziale. Na koniec nutka optymizmu dla garstki oburzonych :] Jako wielki fan MK kupię BatmanKombata jeśli znajdę gdzieś za 10zł dla Samego loga MortalKombat i MIDWAY zaraz po zakupie PS3 który to nastąpi po "Godnym Mortalu 9" którego Wam i sobie życzę.

 
Dziwne, że się skończył, bo ja gram w nowe części ;) Skończył się Duke Nuken.

"Duke Nukem" się nie skończył ja wierzyłem 14-lat i wierzę 15 rok też a są ku temu powody ;D
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2009, 12:19:11 am wysłana przez Annihilator »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 16, 2009, 12:44:20 am »
Nooo brawo, stawiam Ci piwo jak będę w Warszawie :)

Tak! Nie lubię DC, nie mój klimat!!! Jednak nie potępiam komiksów, gier, koszul nocnych, jeśli są one SAME W SOBIE Z UNIVERSUM DC!!! Mortala mi nie pchać tam gdzie nie pasuje!!!

Nie jesteś sam w tym osądzie, znam wielu innych którzy nienawidzą Mortal Kombat Vs. Dc Universe i jesteś kolejną osobą która ma ponad 20 lat której ta gra po prostu nie pasuje. Dlaczego? Ano to już pisałem wyżej. To nie jest Mortal Kombat na którym się wychowaliśmy, a co najważniejsze to nigdy nie będzie gra "Mortal Kombat". Pozdro Annihilator i witaj w gronie starych zgredów  :)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 16, 2009, 01:10:42 am »
No proszę. Bardzo ciekawy fakt, że Annihilator miał styczność z grą i jego wrażenia są dokładnie takie same jak moje... mimo, że widziałem tylko filmy wideo z walk z tego... "produktu"... Świadczyć to tylko może, ze nie trzeba w to grać by gołym okiem, z daleka zauważyć te wszystkie "kwiaty" w nowym... w tej grze gdzie są postacie ze świata Mortal Kombat i ze świata komiksów DC Comic.

W przeciwieństwie jednak do przedmówcy Annihilatora jestem wielkim fanem Batmana i nie mam nic do DC... oprócz tego, ze nie lubie 98% postaci z tego wydawnictwa (tak samo jak z każdego innego).


Wiedzcie, ze Jest nas dużo! - jakkolwiek to rozumieć

To dzisiaj tyle ode mnie...

Aha, jeszcze jedno. Tak ogólnie do tematu.

1. Nienawidzę systemu zadawania ciosów w Mortal Kombat: Deadly alliance. Cały ten bałagan z podziałem na ciosy ręka i kopnięcia nogą. GÓWNO!!

2. Wkur*** mnie to, że kobiety od Mortal Kombat: Deadly Alliance straciły swoja kobiecość. Ruszają się jak faceci, mają dupowate animacje i wyglądają jak transwestyci i jak kukły.

3. Wkur***ją  mnie walki w powietrzu w Mortal Kombat Armageddon. Są strasznie  infantylne (dziecinne - jak by ktoś nie zrozumiał).

4. Wkur***, że wrzuca się gówniane nowe postacie, które pasują do serii jak "gówno do ciastka"* (*cyt. za Slavem). A stare, dobre postacie są niszczone - na przykład nowym obsranym wyglądem. Ogólnie wkur*** mnie stroje w nowych odsłonach.

5. Fizyka w grze. Nigdy nie była realistyczna (jak wiele innych rzeczy w MK) ale po MK4 walki wyglądają jak by odbywały się w próżni kosmicznej.

6. Wkur*** mnie to, że nie postacie sterowane przez komputer oszukują!!! :D

7. Że Sub-Zero w MK3-MK Trilogy wygląda jak spedalony milioner z okładki Playboya.

8. Że w Mortal Kombat 1, w wersji  na automatmaty* (*arcade, wersja 5.0), tak trudno dostać się do Reptile.

9. Że smok w logo patrzy się w prawo, a w Mortal Kombat 1 patrzył się w lewo...

10. Że już nigdy nie dostanę takiego Mortal Kombat żeby mnie zadowolił.

« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2009, 01:41:31 am wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 16, 2009, 01:20:15 pm »
Do wszystkich oburzonych postem Annihilatora: Jego wypowiedź to wielka ściema!  ;) Annihilator! Przejrzałem Cię! Zdradziłeś się tą wypowiedzią:
Jestem trzeźwy, mam dziś dobry humor,
HA! Nie można byc trzeźwym i mieć dobry humor. Przyznaj sie że chciałęś tylko wyprowadzić z równowagi Davidkoza :)

4. Wkur***, że wrzuca się gówniane nowe postacie, które pasują do serii jak "gówno do ciastka"* (*cyt. za Slavem).
Kurde, ja coś takiego napisałem? ;D

7. Że Sub-Zero w MK3-MK Trilogy wygląda jak spedalony milioner z okładki Playboya.

Nie wiem jakiego PLAYBOYA czytasz/oglądasz Dealer, ale ja nigdy na okładce tego czasopisma nie widziałem faceta :D

A teraz żeby trochę ponarzekać powiem co jeszcze mnie wkurwia w MK. No, może nie w MK jako grze ale w wszystkich zapowiedziach MK. A wkurza mnie to że Eddy z takim zapałem opowiada jaki to będzie zajebisty nowy Mortal. Ok, musi jak najmocniej promować grę bo w końcu to gruba kasa a produkt lepiej promowany lepiej się spredaje choćby było tylko kałem z cynamonowa posypką.... Tylko jak widzę podnieconego Boona [przynajmniej na twarzy bo kamera zawsze pokazuje od pasa wzwyż] to mi sie smutno robi. Nie jestem wkurwiony tylko jest mi smutno że próbuje nas zaradzić swoim optymizmem ta desperacko.... Może przesadzam ale ja to odbieram w taki właśnie sposób. Przy okazji MKDA czytałem wywiad z E.B. [EB? kurde, takie piwo było....] w którym to zachwycał sie swoja robota... No dobra, MKDA to pierwszy MK w 3D więc sie nie mogę czepiać, wg mnie to nawet zrobili go całkiem dobrze jak na początek serii 3D. Jednak to co pokazali w MKD nie nie przekonało a w połączeniu z entuzjazmem Eda wręcz zniesmaczyło. NA granicę wkurwienia przesunęły mnie świecące sie oczka Boona gdy opowiadał jakie to jest zajebiste ze w MKA mamy walkę w powietrzu i możliwości kreowania fatali oraz postaci. Walka w powietrzu moim zdaniem wzięła górę nad walką na ziemi, inaczej nie miałbym nic przeciw temu żeby postacie trochę pofruwały. Ale tylko trochę, a to ze prawie każdy cios w MKA pozwala zacząć antygarwitacyjne kombo jest dla mnie przegięciem. K-A-Fighter jest ciekawy ale jak dla mnie zabrakło trochę opcji i elementów do tworzenia postaci znanych z popkultury. Pierwsze co ludzie by robili z takim trybem to tworzenie postaci z innych bijatyk czy nawet innych gier, z filmów, z komiksów, albo nawet swoich idoli istniejących naprawę. O ile siebie, swoją dziewczynę brata można przy odpowiedniej dozie wyobraźni stworzyć to już Freddy'ego Krugera juz trudniej nie mając jego rękawicy :D. O K-A-Fatality nawet nie chce mi się produkować... Czar goryczy przepełniło podejście do MKvsDC " Będzie mrocznie, będzie straszno jak w pierwszych MK.." Jak chce to niech robi MKvsCośtam ale niech nie ściemnia że to jest powrót do korzeni.... O "Mortalu takim jakiego chcą ludzie" nawet  boje sie myśleć..... Boon się boi że przesadzi z brutalnością Fatali a ja też sie boję że tym razem dostaną zawału przy okazji pierwszego oficjalnego newsa o MK9.....

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 16, 2009, 04:48:23 pm »
Fakt, z tym PLAYBOYEM na okładce to naprawdę wielka gafa :D. Miało być: Że Sub-Zero w MK3-MK Trilogy wygląda jak spedalony milioner-playboy z okładki TIME..

  No i chciałem jeszcze sprostować, że przesadziłem z tym "spedalonym" - poniosło mnie. Chodzi mi jednak o fakt, że Sub Zero wygląda w tym przedziale (MK3-MK Trilogy) bardziej jak amerykański superbohater (np. Captain America czy Superman), niż jak chiński zamachowiec* - KTÓRYM BYŁ Z ZAŁOŻENIA. W każdym razie mnie to irytuje. Gość niezłe wymiata w MK3 - MKTrilogy, a wygląd psuje jego dobry wizerunek. No chyba, że jako dziecko był uprowadzony rodzinie z Nowego Jorku przez klan Lin Kuei. Tylko dlaczego jego brat ma skośne oczy? ...  ::) Hmmmmmmm. Ok, pewnie po prostu przeoczyłem coś w jego życiorysie.


4. Wkur***, że wrzuca się gówniane nowe postacie, które pasują do serii jak "gówno do ciastka"* (*cyt. za Slavem).
Kurde, ja coś takiego napisałem? ;D


Nie, nie... Tylko o "gówno do ciastka". ;)



* Adept, "Ninja w Mortal Kombat", http://mkc.honmaru.pl/ciekawostki/ninja_w_mortalu/ninja.htm, Dostęp 16.07.2009.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2009, 04:50:13 pm wysłana przez Death Dealer »