Autor Wątek: Sprawy dotyczace forum  (Przeczytany 81897 razy)

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 13, 2006, 11:05:07 pm »
Chciałem powitać wszystkich użytkowników i się przywitać. No więc witam się ;)

Kiedyś pisałem na tym forum pod inną ksywką, chyba BzyK, ale już nawet nie pamiętam, hehe  :twisted:


PS. Na to forum ktos jeszcze wchodzi ????  :evil:

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #31 dnia: Września 12, 2006, 04:12:57 pm »
No widze, że Forum znowu troszke zamarło. Szczerze mówiąc to troszke mnie to dziwi. Jest to największe forum MK w polsce, a ma tylko 250 zarejestrowanych użytkowników. Z czego czynnych użytkowników jest ośmiu może dziesięciu. Reszta zagląda tu raz na rok. Inne fora np. Niemieckie MKUniverse lub forum Angielskie Midway mają kilkanaście razy więcej użytkowników. Chociaż może powodem tego jest, że osoby grające w MK posiadają wyłącznie konsole. W końcu Polska to biedny kraj :) :) :) kogo stać na Konsole + PC z internetem. Chociaż nie można przesadzać. U mnie w szkole internet ma 90% uczniów. Telefon komórkowy ma prawie każdy.(I mam tu na myśli naprawde dobry sprzęt)
Więc może poprostu MK w polsce nie jest tak popularny jak w niemczech czy stanach :(

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #32 dnia: Września 21, 2006, 06:55:08 pm »
Forum zostało przeniesone na nowy serwer. Nie bedzie teraz upierdliwych reklam i dlugiego nieraz wczytywania sie. Adresy przez jakie mozna wchodzic na forum:

http://mk.honmaru.pl/forum/
http://forum.mortal-kombat.prv.pl

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 22, 2006, 06:58:29 pm »
Witam wszystkich a szczególnie szanowne kombat-girls. Jakby ktoś się interesowal budowaniem replik legalnych kałasznikowów (nie ASG) to zapraszam.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 20, 2007, 10:17:08 am »
Zwracam sie do Admina z powodu takiego że wczoraj gdy napisałem posta to przypadkowo wysłał mi sie 2 razy. To przy moim ździwnieniu po szukaniu nie znalazłem opcji usunięcia posta. W niektórych tematach nie idzie usunąć, nie ma takiej opcji. I dlatego chciałbym wiedzieć czemu tak jest?. A tak poaztym to klany i jakieś grupy by mogły sie pojawić, żeby uatrakcyjnić to forum :wink:
___________FURY MK_____________

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 20, 2007, 10:52:11 am »
Cytat: "Hero"
Zwracam sie do Admina z powodu takiego że wczoraj gdy napisałem posta to przypadkowo wysłał mi sie 2 razy. To przy moim ździwnieniu po szukaniu nie znalazłem opcji usunięcia posta. W niektórych tematach nie idzie usunąć, nie ma takiej opcji. I dlatego chciałbym wiedzieć czemu tak jest?. A tak poaztym to klany i jakieś grupy by mogły sie pojawić, żeby uatrakcyjnić to forum :wink:
___________FURY MK_____________


Juz mozna (w dziale 'ogolne' tylko sie nie dalo). Klanow i grup nie bedzie. Juz raz takie cos bylo i nic to do forum nie wnioslo.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 21, 2007, 11:02:46 am »
Aplauz dla Bodzia! szybko i sprawnie załatwione wszystko :) Możliwe że już grupy były, ale ja nie wiedziałem bo od tak dawna tu nie jestem. Jeśli to nie wypaliło to chyba masz racje, nie ma po co robić.
___________FURY MK______________

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 16, 2007, 09:55:56 am »
Mielismy przerwe techniczna przez pare dni przez co forum nie dzialalo. Wszystko powinno byc juz w porzadku.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 16, 2007, 05:52:48 pm »
Ja myślełem że tylko mi nie działało z począdku. Ale już wszystko dobrze to więc można kontynuować :)
_____________________FURY MK_______________________

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 08, 2007, 09:41:40 am »
ja wiem że to będzie offtopic ale za pośrednictwem tego dzialu chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet wszystkim kobietom udzielajacym się na tym forum życze wam wyrazów szacunku nie tylko w ten dzień wszystkiego dobrego miłośniczkom MK

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 29, 2007, 01:08:14 pm »
Jeżeli chodzi o sprawy dotyczące forum, to był news, że BODZIO już nie będzie się zajmował tą stroną i forum :o . No ale właśnie wszystko to zostanie bez admina??????? Skoro tak, to chyba bodzio musiałby wyznaczyć chociażby junior admina albo po prostu innego admina, który by się zajmował tym wszystkim!!!!

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 29, 2007, 01:11:20 pm »
Cytat: "Chameleon"
Jeżeli chodzi o sprawy dotyczące forum, to był news, że BODZIO już nie będzie się zajmował tą stroną i forum :o . No ale właśnie wszystko to zostanie bez admina??????? Skoro tak, to chyba bodzio musiałby wyznaczyć chociażby junior admina albo po prostu innego admina, który by się zajmował tym wszystkim!!!!


Bede sie zajmowal forum dalej. News dotyczy strony.

Offline Jarzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 07, 2007, 12:57:49 pm »
Jestem spowrotem i witam wszystkich! Kiedyś byłem jako Jarzyk, a teraz końcówka inna :D

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 07, 2007, 09:06:30 pm »
Nie zdazylem sie przywitac ze wszytkimi  :D

A WIEC

WITAM SERDECZNIE I POZDRAWIAM BEDE SIE STARAL ZAGLADAC TU JAK NAJCZEŚCIEJ  :wink:  8)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 27, 2007, 12:32:53 am »
Coś ostatnio cicho na forum. Wyczerpały się pomysły ? Opadł zapał ? A może brak czasu ?. No cóż, póki nie będzie info ze świata MK, będzie cisza, szarość i pustka  :)