'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: MK:Deadly Alliance  (Przeczytany 35572 razy)

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
Odp: MK:Deadly Alliance
« Odpowiedź #15 dnia: Września 09, 2008, 09:44:11 pm »
ludzie moze ktos mi napisze dokladnie krok po kroku jak wyemulowac Mortal Kombat: Deadly Alliance na jakims emulatorze PS2.
Je?li chcesz zagra? w Deadly Alliance na PC to b?dzie ci??ko...:-\ Niestety MK: DA (ani MK:D, ani MK: SM, ani MK:A) nie obs?uguje ?aden emulator PS2. Przynajmniej o takim nie s?ysza?em...

Ja s?ysza?em, ?e dzia?a jeden. Tylko s? jeszcze problemy z p?ynno?ci? i grafik?.

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Września 10, 2008, 03:43:26 pm »

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 14, 2009, 09:33:29 pm »
Ja raczej Deception uwa?am za lepsz? gr?. Z tym idealnym sk?adem postaci to bym tego DA nie wyolbrzymia?. W DA te? brakuje sporo postaci, które pojawi?y si? akurat w Deception (np Baraka, Mileena, Kabal, Smoke).
W skrócie to mo?na powiedzie?, ?e w DA dali te postacie co zawsze, z czego nie wszystkie wzbudzaj? mój entuzjazm.
Ze starych postaci s?: Scorpion, Sub-Zero, Sonya, Cage, Jax, Quan Chi, Kano, Shang Tsung, Cyrax, Reptile, Kitana, Raiden i Kung Lao.

Z czego Scorpion, Sub Zero i Raiden równie? s? w Deception, gdzie ponadto przywrócno im nietkóre utracone w DA specjale. No, tylko stroje Scorpiona i Sub Zero s? lepsze akurat w DA.

Przejdzmy do pozosta?ych: Sonya, Cyrax, Quan Chi, Shang Tsung, Reptile, Kitana i Kung Lao to s? fajne postacie, chocia? zabrak?o sporo specjali i niektóre zmieniono. Zastrze?enia mam do wygl?du Reptile'a, lepsza by?aby wersja klasyczna i alternatywnego stroju Cyraxa (o tym ju? by?a mowa w innym temacie, najlepiej strój pozostawi? w krypcie i uzna?, ze go ne ma  ;)).
Fanem Cage nie by?em, rzadko nim gra?em, ale juz skoro jest to ujdzie.
Natomiast nie wiem co takiego jest w tym Jaxie, ?e go za prawei ka?dym razem wbijaj? do sk?adu ? No jeszcze w Mk3 mia? do?c fajne ciosy to nim mo?na by?o czsem zagra?. W DA jest za to najbardziej tandetna wersja Jaxa ze wszystkich mortali. Po pierwsze stroje, podstawowy w berecie i ciemnych okularach, kojarzy si? z jakim? ameryka?skim ?o?nierzykiem z jakiego? tandetnego filmu akcji. Drugi strój jest jeszcze gorszy, kojarzy si? z jakim? samozwa?czym hip-hopowym królem kartonowej dzielnicy. Po drugie ten specjal z karabinem i te krety?skie "uuuujjeeeee" (chocia? z tym g?upim strojem sie akurat komponuje).

Stare postacie, które powracajc? w Decepion moim zdaniem rekompenuj? strat? wy?ej wy?ej wymionych postaci. I dalej jest w czym wybiera?, chyba nawet lepiej ni? w DA.

Je?eli chodzi o nowe postacie, to w DA sa ogólnie lepsze niz w Deception. Frost, Kenshi, Nitara, Drahmin, Li Mei to do?? ciekawe i fajne postacie w ka?dym razie pasuj? do Mk. Gorzej z Bo Rai Cho, Mavado i Tsu Hao. No Mavado jeszcze ujdzie, chocia? ze specjalami jest tragicznie: ten 1 z napinaniem tych linek ma do?? du?e opóxnienie, a ten drugi to nie wiem do czego ma s?u?y?.
Za to Tsu Hao i Bo RAi cho ?a niepotrzebne: pierwszy wiadomo jak sie kojarzy, jeszcze ma iotyczny wyraz twarzy, specjale te? kiepskie, o tym drugim ju? jest osobny temat, najbardzie wkurzajace jest to pierdzenie co chwila, i specjal z rzyganiem. Jakby cz?owiek by? na kacu, albo po niedobrym obiedzie, to na widok tego pewnie sam by zrobi? specjal Bo Rai Cho na w?asne biurko :-X.

W Deception z nowych postaci to na najwi?kszo? uwag? zas?uguje Havik, reszta jest taka ?redniawa, albo kiepska.

Ogólnie:
Stare postacie:
MKDA<MKD (minimalnie)
Nowe postacie:
MKDA>MKD
Ogólnie chyba remis b?dzie.

Areny:

W sumie w obu grach s? dobre, ale MKD wygrywa ze wzgl?du na wielopoziomowo?? i pu?apki.

Muzyka:

Mnie sie bardziej podoba w Deception

Klimat:

Równie? u mnie wygrywa Deception, jest o wiele bardziej mroczny ni? DA.

System walki:

Troch? lepsza w Deception ze wzgledu na wi?ksz? szybko?c i wi?ksza liczb? specjali. Chocia? w DA jest np przebijanie broni? czego nie ma Deception. Niemniej w obu grach niektóre style s? niedopracowane.

Kwetia fatali i Coquestu raczej nie podlega dyskusji.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 16, 2009, 07:01:56 pm »
Heh Ninja to c zazdroszcz?. Bo je?li chodzi o stare postacie to bardziej mi sie podoba? sk?ad z MK:DA. Ten z MKD nie by? z?y ale  pi?tki wydaje mi sie bardziej urozmaicony; bogowie, czarnoksi??nicy, gady, roboty, mnisi, demony, wampiry, oni, nind?e, Bo Rai Cho ;D, mafia itd.....  Gdyby do MKDA mieli do?o?y? 5 postaci z MKD to by?y by to- Mileena, Baraka, Ermac, Kabal i Havik b?d? Noob-Smoke. Wtedy sk?ad by?by mistrzowski...

Co do Jaxa to ja tez nie uwa?am go cud miód a jest w ka?dej cz??ci z jednego powodu. Poprawno?ci politycznej. Z tego samego powodu Cyrax jest czarny i mamy nowe mulackie postacie. A? sie dziwi? ?e ten pomys? z czarn? Kira nie przeszed?. Z reszt? w 2003 na topie list "przebojów" ci?gle jeszcze trzyma? sie hip hop wi?c dzieciaki dosta? gangsta madafaka ?eby sobie pot?uc bia?asów.

---------------------------------------------------------------------------
Kocham Mortale 3D bo da?y mi Bo Rai Cho....:)
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 04, 2009, 09:01:39 pm »
Sk?ad starych postaci z MKDA nie jest dobry - ile mo?na wciska? Jaxa, Kitan?, Sony? czy Kung Lao? W MKD nast?pi? za to renesans postaci zapomnianych od czasów MK3/MKT, mnie cholernie cieszy Kabal, Ermac czy Smoke - to oczywizm. Nowe postacie z DA tak?e ss? - jako? bardziej robi wra?enie tylko Blaze i Frost, dalej Kenshi, Moloch, Bo Rai Cho s? zaledwie ok, reszta centralnie do bani. Bardzo podoba mi si? te? dobór aren w Deception- na przekór konsekwencji fabularnej i innych G?UPOT panowie z Midway nawrzucali lubiane, acz niepasuj?ce do plotu areny (zw?aszcza The Courtyard ze starym Shang Tsungiem czy The Pit I), które zremake'owane s? genialnie. The Portal to w zasadzie nowy level w ?wietnej kolorystyce i z super kombat-ladderami. Pod wzgl?dem aren natomiast MKDA nie daje rady, nie czarujmy si?.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 05, 2009, 12:41:29 am »
A kto tu kurwa mówi o wy?szo?ci MKDA and MKD pod wzgl?dem aren? MKDA to piewszy MK w 3D i areny s? spoko, MKD jest drug? produkcja w 3D i twórcy si? mogli popisa? bardziej co do aren. Zrobili to w kilku przypadkach. Ale w wi?kszej mierze s? to tylko Death Trapy które s? na d?u?sz? met? g?upie... [Je?li kto? tego nie zauwa?a to jest naprawd? cofni?ty w rozwoju....]

A co do postu repugnanta to widz? kolejne objawienie....
Nowe postacie z DA tak?e ss? - jako? bardziej robi wra?enie tylko Blaze i Frost, dalej Kenshi, Moloch, Bo Rai Cho s? zaledwie ok, reszta centralnie do bani.
Stwierdzenie godne mistrza w swojej klaSSIE...

W MKD s? lepsze nowe postacie od tych z MKDA to ju? wiemy, Ale teraz dopierdolmy sie do Jaxa, Kitany, Kung Lao i Sonii, Którzy po Liu, Subie, Scorpionie, Shao, Shangu i Raidenie s? g?ównymi  postaciami.... Lepiej sobie pogra? Ermaciem i Smokeiem bo ich dawno nie by?o a jak ju? o nich wspominali to albo byli martwi albo ?li za to teraz niektórzy s? ?ywi a inni dobrzy.... O? jeah...
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 05, 2009, 03:12:18 am »
Oj tam s? ro?ne gusta. Mozna powiedziec, ?e je?eli chodzi o postacie to obie gry si? uzupe?niaj?. Ogólnie w MkDA dali takie standardziuchy, w MKD wielki powrót dobrych zapomnianych postaci. Je?eli chodzi o nowe postacie to wi?ksz? pomys?owo?ci? twórcy popisali si? w MkDA.
Death trapy mo?na przecie? wy?aczy?. Wiec w czym problem. Areny s? super, z wyj?tkiem tej tropikalnej wyspy, która kompletnie mi nie pasuje.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 05, 2009, 01:26:56 pm »
Oj tam s? ro?ne gusta.
Szkoda tylko ?e niektórzy nie maj? ?adnego  ;)

N-S, gdyby tych pu?apek nie mo?na by?o wy??czy? to by?aby to pora?ka na ca?ej linii. Ka?dy z kim gra?em tylko jak zauwa?y DT t próbuje od raz jebn??  w niego przeciwnika..... Zero walki tylko pój?cie na ?atwizn?.......
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #23 dnia: Września 19, 2009, 01:29:47 am »
Je?li kto? uwa?a ?e MKDA ma ciekawszy wybór zawodników od MKD, to jego mortalowy gust wbrew znanemu powiedzeniu, powinien zosta? jak najszybciej poddany dyskusji...
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: Września 19, 2009, 04:03:59 pm »
Martins powiem ci tak: NIE DYSKUTUJE SI? O GUSTACH
Mi na przyk?ad bardziej si? podobaj? postacie z MK DA i co?
NIC bo to mój wybór i ciebie to powinno g***o obchodzi? ;)
To tyle z mojej strony. . .

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Września 19, 2009, 11:18:27 pm »
Moze sie wyrozniam... ale wole postcie z MK:Dedaly Alliance niz z MK:Deception :]

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Września 19, 2009, 11:20:11 pm »
Bodzio pi?tka ;) jak pisa?em wcze?niej ja te? wole postacie z MK DA ;D

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #27 dnia: Września 20, 2009, 08:59:45 am »
Martins ja akurat uwa?am te? jak Cobra i Bodzio ?e w MKDA s? lepsze postacie ni? w MKD i wed?ug mnie ka?dy ma swój gust i nie powinno si? go ocenia?

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #28 dnia: Września 20, 2009, 11:56:50 am »
Je?li kto? uwa?a ?e MKDA ma ciekawszy wybór zawodników od MKD, to jego mortalowy gust wbrew znanemu powiedzeniu, powinien zosta? jak najszybciej poddany dyskusji...

No wi?c uzasadnij, poniewa? ja to zrobi? w magicznie szybkim tempie, bo sobie jem (?yczcie mi smacznego).

MK: Deadly Alliace ma ciekawszy wybór zawodników od MK: Deception poniewa?: powracaj? jedne z najlepszych, klasycznych i ikonowych wr?cz postaci serii. Pomijaj?c Socrpiona oraz Sub-Zero czy Raidena, którzy niemal?e pojawiaj? si? w ka?dej cz??ci, do wyboru mamy Kung Lao, który ma o niebo wi?cej zwolenników ni? Liu Kang. Shang Tsung czarnoksi??nik z?a, który od pocz?tku serii z nami go?ci? oraz kolejnego czarnoksi??nika Quan Chiego, który nie jest p?ytk? i s?ab? postaci? MK. Id?c dalej mamy ca?? gwardi? kojarzon? ze smocz? seri? czyli: Sonya, Kano, Johhny Cage, Jax, kolejny ?wietny ninja Reptile oraz ksi??niczka Kitana. Mamy te? sporo nowych, ciekawych postaci, które w plasowa?y si? seri?: Kenshi czy Frost. Osobi?cie móg?bym podci?gn?? pod to tak?e Nitar? czy Li Mei.

Patrz?c na to nie chodzi tylko o wybór, aby sta? si? bogaty. Wa?ne jest jak grywalne s? takie postacie, bo co mi z tego, ?e b?d? mia? Scorpiona do wyboru, który b?dzie tylko móg? kopa? jedn? nog?? Chyba nic. B?dzie zb?dny co pi?knie obrazuje mi system pojawiaj?cy si? w MK: Deception, w którym wi?kszo?? jest NIEGRYWALNA, wrzucona na si?? poprzez pro?by fanów. Kiedy to w MK: DA wyci?ga?o si? niemal ka?dym konkretne kombosy, mieli?my Stauny, wbijanie broni i takie tam, w MK: D jest bardzo biednie. Wi?kszo?? ma praktycznie zero kombosów, jedne, ci?te, dziwne uderzenia, zero staunów i te same ruchy, uderzenia broni? sprawiaj?, ?e gramy wci?? tym samym zawodnikiem. Totalnie niegrywalna Sindel, Jade, Darrius, ?mieszna Tanya i Ermac nagle posiadaj?cy to co Kenshi nie wnosi nic do tej cz??ci serii. Jest nudno, nieciekawie i gdyby nie kilka postaci takich jak Scorpion, Sub-Zero, Baraka, Mileena, Nightwolf czy Kabal by?oby jeszcze gorzej. Co mi z tego, ?e mam Kir? oraz Havika? Dlaczego to, co est ju? dobre jest zast?powane mi kolejn?, p?ytk? postaci?? Mamy wspania?ego Shang Tsunga oraz Quan Chi i teraz minimalizujemy ich tak, aby znale?li si? obaj w jednej postaci? Pfhhhhhhhhhh. Ka?dego dobrego, kojarz?cego si? ju? z seri? fightera zamieniono na co? ca?kowicie nieudanego. Kobra = Johnny Cage, Havik = Shang+Quan, Kira = Sonya+Kano. Brb, brb.

Gdyby taki Kung Lao znalaz? si? w MK: Deception pewnie by?by tak beznadziejny jak 70% ca?ego "ekranu wyboru". Wi?c po co mi on w MK: Deception jak i tak prawie nikt, tym bardziej ja gra? nim nie b?d?? A wi?c dzi?kuj? za Nightwolfa, Kabala, Barak?, Mileen?, Sindel czy Jade i Tany? ale pytam po co? Po co? jak wi?kszo?? jest sztywna, beznadziejna?

To tyle ;D hihi
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2009, 12:00:40 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #29 dnia: Września 20, 2009, 12:10:36 pm »
Smacznego! ;D
Davidkoz ma racje z tym wszystkim, gdyby nie te kluczowe postacie jak Sub, Scorpion, Baraka itd. . . ta gra by?aby kitem roku, wgl co to jest? Noob + Smoke, pora?ka totalna i to ma by? lepsze od MK DA? nie s?dz? lub Liu jako zmar?y? Matko po jakiego oni go dali?
Rozumiem zmar? w turnieju MK DA z r?ki Shanga ale pytam si? po co go dali?
Lepiej by wysz?o jakby omin?li t? posta? w MK D i dali w kolejne go jako zwyk?? posta? i jak?? tandetn? historie ?e zosta? o?ywiony przez bogów. . .
To lepiej wy wysz?o ni? to co? w MK D cho? i tak t oby?a by tandeta.
Mortal Kombat Deception to jest kalka Mortal Kombat Deadly Alliance. . .
To tyle z mojej strony i dzi?kuj? za uwag? ;)