Autor Wątek: Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??  (Przeczytany 4277 razy)

Offline Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« dnia: Marca 19, 2007, 11:46:59 am »
Witam.

Od paru dni stałem się szczęśliwym posiadaczem slima i oczywiście w pierwszą grę jaką chcę zagrać to Mortal Kombat.
Waham się pomiędzy kupnem Deadly Alliance a Deception.
Główny nacisk kładę na wachlarz ciosów i Fatalów.
Przeczytałem że w Deception oprócz zwykłych Fatalów są też Hara-Kiri - czy w starszym bracie był równierz taki sposób wykończenia oponenta ??
Z góry dziękuję za odpowiedź i poradę co kupić.

PoZdRo

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2007, 03:05:24 pm »
W Deadly Alliance każda postać posiada tylko jednego fatala. Ogólnie jeśli chodzi o przyjemność gry to napewno Deception ( duża ilość combosów i niezłe tryby gry ). Ale jeśli zwracasz uwage na same tryby i dużą ilość postaci to proponuje ci Armageddon. Mimo że posiada mało combosów i fatale praktycznie każda postać ma identyczne bo robisz je samemu klikając poszczególne guziki to i tak wole właśnie Armageddona niż Deception i Deadly Alliance :wink:
____________________FURY MK______________________

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 19, 2007, 07:58:54 pm »
Ja bym kupoił jedna i druga, jeszcze bym sie o rabat starał, teraz te gierki sa tanie, wiec mozna sobie pozwolic na dwie!!

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2007, 09:17:19 pm »
Ja radzę Deception bo ma fajniejsze tryby gry i ogólnie milej sie gra.

Offline Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 20, 2007, 11:23:18 am »
W sumie to obie części można kupić po atrakcyjnej cenie ale raczej zaopatrzę się w Deception (więcej wykończeń , lepsze tryby).
Szkoda tylko że Armageddon nie ujrzy światła dziennego w polskich sklepach - jedyna opcja to zakup na allegro.

No cóż narazie muszę wstrzymać się z kupnem przynajmniej na dwa tygodnie - w piątek otrzymałem swojego slima z allegro (czekałem 2 tygodnie) a dzisiaj muszę go odesłać bo sie popsuł i nieczyta żadnych płyt :/

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 20, 2007, 12:12:03 pm »
Cytat: "Dranzer"
W sumie to obie części można kupić po atrakcyjnej cenie ale raczej zaopatrzę się w Deception (więcej wykończeń , lepsze tryby).
Szkoda tylko że Armageddon nie ujrzy światła dziennego w polskich sklepach - jedyna opcja to zakup na allegro.

No cóż narazie muszę wstrzymać się z kupnem przynajmniej na dwa tygodnie - w piątek otrzymałem swojego slima z allegro (czekałem 2 tygodnie) a dzisiaj muszę go odesłać bo sie popsuł i nieczyta żadnych płyt :/

Chyba jeszcze nie sprawdzałeś jak mówisz że nie ma nigdzie Armageddona. Ja zakupiłem go w zwykłym sklepie. W takich jak MediaMarkt, Empik jest na pewno. Możesz też zamówić przez telefon np. z Madgame czy z ultima. Armageddon znajdziesz w dużo sklapach polskich :wink:
____________________FURY MK________________________

Offline Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 20, 2007, 02:52:21 pm »
Hmmm sugerowałem się stroną internetową (gry-online) na której pisze : Polska: obecnie brak planów wydania
Dzisiaj wysłałem konsole z powrotem do kolesia u którego ją zakupiłem , tak myślę że do tygodnia będzie już u mnie.
Oglądałem filmiki na youtube naprawdę Armageddon "wymiata" , gigantyczna ilość postaci , możliwość tworzenia nowych postaci , doskonała oprawa graficzna i tryby gry czynią tą grę absolutnym hitem (przynajmniej w moich oczach  :wink: )

PoZdRo

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 27, 2007, 08:07:53 pm »
Kup Mortal Kombat Deception.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 30, 2007, 10:29:58 pm »
Polecam MK:Deception, chociaż uważam że MK:Deadly Alliance jest lepszy od kolejnej odsłony. Wiem że jestem nieliczną osobą, która woli MK:DA dlatego polecam MK:D.

Podaje tutaj link bo wcześniej już pisałem dlaczego wole MK:DA od MK:D:
link

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 30, 2007, 10:48:10 pm »
Niektórzy lubią MKDA bardzie a nie którzy MKD. Davidkoz, w tym temacie co dałeś link nie porównałeś grawylności walki w której Deception deklasuje Deadly Alliance, ponieważ przyjemniejsza i dynamiczniejsza jest, a w klimacie dałbym remis bo areny są bardziej klimatyczne według mnie w Deception. Z resztą się zgadzam z tobą w 100% :wink:
_________________FURY MK______________________

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 27, 2007, 02:33:12 am »
Jak naprawdę lubisz Mortal Kombat to kup sobie 5, 6 i 7. W DA masz test your might :D W Deception sa puzzle i szachy, a Armageddonie masz TRYLOGY i te create a fatality z własnym ludkiem gratis :D Podsumowując każdy motal ma w sobie coś czego nie ma inna część. A jeśli nie masz wytapetowanego pokoju plakatami MK poczekaj niedługo Armageddona dostanisz w platynie za 69zł.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Deadly Alliance czy Deception - co lepiej kupić ??
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2007, 02:19:52 pm »
Ciezko powiedziec ja polecam wszystkie czesci  :wink: Ale Skoro masz wybrac jedna to ja bym wybral Armagedon gdyz tam masz najwiecej zabawy.