Autor Wątek: POMOCY!!!!  (Przeczytany 6057 razy)

Offline Adam2731

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« dnia: Marca 30, 2007, 09:07:01 pm »
Witam.
Chciałem pobrać mk4.
W internecie krąży zawsze plik zapakowany ok. 13MG.
Po rozpakowaniu i rejestracji na moim kompie (mk4.reg) uruchamiam grę z pliku mk4.exe, i wyświetla mi się informacja:Exception C0000096 at Adress 02060302. Pomimo ściągania tej gry z wielu źródeł w żaden sposób nie mogę uruchomić tej gry, błąd zawsze wyskakuje taki sam.
Po przestawieniu tego pliku, aby się uruchamiał pod windows98, wyskakuje mi:MK4 is not installed. Run SETUP from the CD.
I to wszystko.
Błagam, dajcie mi jakies wskazówki czy rady, bo nie mogę znaleźć pliku w internecie(mk4), który by mi się odpalił.
HELP!!!

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 31, 2007, 10:58:06 am »
Nic nie rejestruj chopie! Po ściągnięciu i rozrarowaniu od razu odplalasz MK 4 z jego głównej ikonki uruchamiającej grę. Ja tez miałem ten problem ale sie skapnąłem że po rozpakowaniu po prostu grasz bez zadnych instalacji.

Offline Adam2731

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 31, 2007, 08:31:51 pm »
Zrobiłem tak jak mi powiedziałeś, skasowałem rejestry z poprzednich instalacji, po czym ściągnąłem na nowo tę grę.
Po rozpakowaniu odpaliłem od razu z ikonki i... wyskoczył mi ten sam błąd, tyle że informacja wyświetlajaca się zawsze przy uruchaianiu gry z win98, a teraz była ustawiona na xp. Nadal nie umiem odpalić gry.
Czy może wie ktoś, co jest powodem tego? Bo jak bym wiedział o co chodzi to ógłbym to naprawić, a tak...
Dzięki za pomoc, ale jak widzisz w dalszym ciągu nie umiem tego odpalić. :(

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 31, 2007, 08:52:16 pm »
Patrz: masz XP

1. Ściagasz giere stąd

2.Rozpakowujesz

3. Klikasz MK-4 i grasz

Jak ci nie działa to nie wiem. Mi tak na XP Corporation poszła.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 31, 2007, 10:43:15 pm »
Kiedyś kumpel miał win98 i graliśmy u niego w mk4, ale zawsze trzeba było wkładać płyte z grą, więc może spróbuj też nagrać te pliki na płycie w formacie obrazu

Offline Adam2731

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 01, 2007, 05:37:27 pm »
Ok, dzięki :wink: spróbuję.
Jak odpali to dam znać. 8)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 01, 2007, 06:51:22 pm »
Cytat: "Sicku"
Kiedyś kumpel miał win98 i graliśmy u niego w mk4, ale zawsze trzeba było wkładać płyte z grą


Bo tak oryginalnie działa MK4, ale można użyć crack'a i wtedy nie potrzeba płyty.
Jeśli to co ściągnołeś jest obrazem płyty to wtedy możesz nagrać na płyte odpowiednim programem lub uruchomić obraz poprzez specjalny program w innym przypadku nie ma sensu nagrywać płyty.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:14:35 pm »
Ja mam orginalnego i mi podczas próby gry wyskakuje komunikat żeby włożyć płyte, normalnie przedtem chodziło i instalacja też normalnie przebiegła. Tak tylko dzieje mi się na Xp ale nie wiem dlaczego.
________________FURY MK________________________

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 03, 2007, 01:45:01 am »
Mi niezależnie od systemu zawsze wymagał płyty. Co do instalacji to na XP nie można już wybrać "DirectX" he he :P

Offline Adam2731

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 06, 2007, 11:08:23 am »
Sim napisałeś, że można uruchomić obraz gry z kompa poprzez specjalny program. Gdzie mogę go ściągnąć, lub jak się nazywa?
Albo dodać crack'a. Gdzie mogę go pobrać?
Bo jak na razie to nagrałem te pliki po prostu na dysk CD, i po włożeniu nie uruchamia się. :(

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 06, 2007, 11:30:53 pm »
Wirtualne napędy możesz tworzyć za pomocą np. Alcohol 120% (wpisz w google) a z tych plików mogłeś zrobić obraz czyli .iso a nie nagrywać je tak poprostu. Tak samo będziesz mósiał zrobić jak będziesz chciał uruchomić te pliki z wirtualnego napędu  :mrgreen:

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 27, 2007, 02:20:09 am »
Jak znajdę to wrzucę Mortal Kombat GOLD PC VERSION  :D Ten to bez płytki hula a i Cyraxem pograsz :)

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 27, 2007, 02:19:36 pm »
Co?! MK GOLD NA PC?!!! GDZIE,GDZIE????!!!!!!!!!!!!!!!

No chyba że chodzi ci o to Enhacend czy jakos tak....to wg. mnie jest bez sensu bo te postacie są prawie niewidzialne  a jak juz się pojawią to strasznie migają. :?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 27, 2007, 09:57:05 pm »
Dlamnie tez to bylo bez sensu, Zastepowanie postaci nowymi nie do konca takimi jak potrzeba. A gdzie tryby nowe a gdzie areny!! A gdzie nowe zakonczenia postaci!! ONLY DREAMCAST ONLY!!

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
POMOCY!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 03, 2007, 07:48:06 pm »
Cytat: "Annihilator"
Jak znajdę to wrzucę Mortal Kombat GOLD PC VERSION  :D Ten to bez płytki hula a i Cyraxem pograsz :)
˛
Nie wiecie o co mu chodzi?
Chyba mało interesujecie się tym Mortalem. Ten Gold na PC jest zrobiony przez jakiegoś gościa programem MK4strip. Ale nie przejmujcie się, ja czytałem tylko księge gości na jednej stronce o mortalu i koleś szukał miejsca, gdzie mógłby to zamieścić. Szukałem tego Golda, ale nigdzie nie znalazłem.