Autor Wątek: Pierwszy trailer MK9  (Przeczytany 61069 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:21:53 pm »
Siemanko wszystkim jestem tutaj nowy:P Serie MK poznalem w wieku 11 lat, poczawszy na jedynce. Hmm amm do was pytanie: Czy nie wydaje sie wam, że od deadly alliance ciosy postaci sa bardzo "sztywne"? Mnie to dobija jak widze jak oni wyprowadzaja ciosy. W porównaniu do animacji z tekkena/VF/DOA te sa moim zdaniem bardzo marne. Wkur*** mnie to , bo uwilbiam MK. I teraz kilka spostrzerzeń na temat trailera MK9:
-gdzie jest krew?
-gdzie jest baraka? Mam nadzieje ze sie znajdzie w finalnym produkcie.
-dlaczego dalej sztywno sie napierd***, co oni podczas wyprowadzania ciosow maja zablokowane stawy?
- grafika mama nadzieje, że jest z wii:P
To tyle moich wypocin. Pozdro for all

Witamy kolego :)

- Krew jest i to nawet nawet, nie wiem dlaczego Ci jej brakuje?
- Baraka jest postacią tła, natomiast nie wyklucza to pojawienie się tej postaci w finałowej wersji. Poczekamy zobaczymy
- Sztywno się biją bo po części jest to system MKvsDC, który był również sztywny. Mimo wszystko radzę poczekać z oceną systemu
- Grafika? Kogo grafika obchodzi :) ?

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:22:43 pm »
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Od wielu lat jestem zwolennikiem tej gry. Pamiętam jak w 93r. ojciec kupił mi komputer amigę i pożyczyłem od kolesia gre na dyskietkach Mortal Kombat I. Od tamtej pory tylko jeden gatunek mordobicia dla mnie się liczy ;)

Fakt jest taki, że jakiś czas nie byłem aktywnym graczem i nie śledziłem serri MK. Ostatnią odsłoną jaką gralem to było na PS2 Mortal Kombat armagedon.

Ostatnio kupiłem PS3 i z ciekawości wszedłem w neta by poczytać czy coś się dzieje w świecie MK, może jakaś nowa gra została wypuszczona i się nie zawiodłem, znalazłem info o grze MK vs DC Universe. Niebawem zapewne zmówię tą gre.

Dzisiaj trafiam na waszą stronę, forum i patrze już kombinują nad następną odsłoną tego klasyku :)

Już nie mogę się doczekać, ale najpierw pogramy w MK vs DC universe i zobaczymy co tam wymyslili :)

Pozdrawiam wszystkich.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:30:42 pm »
Witam nowych........

Ja się zastanawiam czy hao będzie grywalna postacią bo jak na razie tylko z Raidenem sie lał.... I oby najsławniejszy Fatal powrócił do Suba

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:32:31 pm »
Witam nowych........

Ja się zastanawiam czy hao będzie grywalna postacią bo jak na razie tylko z Raidenem sie lał.... I oby najsławniejszy Fatal powrócił do Suba

No bez jaj SlaveMe... Jak Shao będzie grywalny to ja dziękuję. Boss Mortal Kombat jest tylko jeden. On musi być ostatnim przeciwnikiem! Tylko i wyłącznie!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:33:05 pm »
ja również witam ;)

Mamy ok 9 postaci, a wiadomo, że w grze musi być ponad 20, więc o takich jak Scorpion, Jax raczej bym się nie martwił. Martwią mnie te postacie, które chciałbym zobaczyć, a są jak na razie w tle.

Jest rok przed premierą, więc zawsze mogą wszystko zmieniać i poprzerzucać, więc nic tylko czekać na kolejne info.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:33:40 pm »
Adept ja iważę z tą grą mega nadzieje. Oby WB wzieli sie za Eda, bo jemu cos ostatnio te Mortale nie wychodza. Jest 2D takze jest ok. NIech dadza sporo krwi, stonuja kolory, bo jest za jaskrawo. Zbalansuja postacie i bedzie dobrze:)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:36:59 pm »
Adept ja iważę z tą grą mega nadzieje. Oby WB wzieli sie za Eda, bo jemu cos ostatnio te Mortale nie wychodza. Jest 2D takze jest ok. NIech dadza sporo krwi, stonuja kolory, bo jest za jaskrawo. Zbalansuja postacie i bedzie dobrze:)

Królu, ja rozumiem. Wiele osób stąd również ma mega nadzieje na ten tytuł. Ba! Nawet wielu specjalnie kupuje Playstation 3 dla tej gry, vide: SlaveMe. Jednak uważam, że po tym wszystkim co Ed zrobił wcześniej (Poprzednie Mortale), to ta nowa produkcja jest jak perła wśród błota. Oby było tak jak mówisz, klimatycznie, z krwią, ze zbilansowanymi postaciami etc. Jednak i tak prezentuje się to wszystko jak nowej generacji Mortal Kombat II, a dla mnie to już wielki plus, na który trzeba popatrzeć przychylnym okiem :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:37:14 pm »
Adept ja iważę z tą grą mega nadzieje.
Wszyscy wiążemy..... Nie pamiętam tak pozytywnego poruszenia po wyjściu trailera nadchodzącego MK od ładnych paru lat .....

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:39:32 pm »
davidkoz masz racje. Ale by popelnili harakiri jakby nie bylo scorpiona. Ogolnie dla mnie jak nie bedzie do tego baraki, kano i liu kanga to sie pochalastam. Pamietam jak plakalem jako dzieciak z towodu braku kano w MKII:)) Ostatecznie wybaczylem imten grzech, poniewaz Baraka w zupelnosci  mi podpasowal:)

Mam wilka nadzieje ,ze MK9 bedzie tym dla serii czym dla street fightera jest SF4:)

----------------------------------------------------

Nie piszemy posta pod postem, więc połączyłem oba. Tak, abyś wiedział na przyszłość ;) davidkoz
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 10:05:19 pm wysłana przez davidkoz »

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:46:13 pm »
Nie no skorpion musi być to ikona MK, bardzo dobrze się nim grało, z tego co pamiętam to w każdej części był. Ale fakt, dziwi troche, że nie ma go w traileru. Dobrze, że raiden jest bo to jest mój ulubiony bohater :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:48:25 pm »
Nie ma go w trailerze, bo to taki zabieg marketingowy, dobrze wiedzieli, że nie dając go będzie fala pytań o niego i nie pewność, strach w oczach fanów i dobrze, bo to w końcu MK, ma być dla nas brutalny ;)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:05:38 pm »
...
z tego co pamiętam to w każdej części był.
... Scorpiona nie było w MK3

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:09:07 pm »
...
z tego co pamiętam to w każdej części był.
... Scorpiona nie było w MK3

Taaa za co Midway zostało zasypane przekleństwami od fanów. Nie powtórzą tego samego błędu. Co to, to nie :)

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:14:55 pm »
No tak macie rację, faktycznie wtedy go brakowało, może dlatego przegapiłem to, ponieważ bardzo krótko grałem w tą cześć MK.

Myślę jednak, że w tej części będzie scorpion, jest to jeden z główniejszych bohaterów i bez niego MK to nie MK.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:15:33 pm »
ale w MK3U już był:)