Autor Wątek: Arty  (Przeczytany 83154 razy)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 23, 2007, 06:32:22 pm »
Cytat: "papa_snejk"
coś ci się chyba we łbie spierdoliło

no pisałam ze mnie uroda artów poraziła i upadłam na podłoge

a tak serio jesli do kogos nie dociera co napisałam w dosc długim poscie to chyba zostaje tylko system id

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 23, 2007, 06:54:29 pm »
Ana ja nic do ciebie nie mam ale ten post byl zbyteczny naprawde.Szkoda twojego czasu nawymyslanie takich glupot.A teraz ,z calym szacunkiem do Kumi i Mileeny ,to moim zdaniem  wy teraz przesadzacie.Tak sie oburzylscie jak by Ana niewiadomo jak nabluzgala ,bez przesady Kumi nie musisz odrazu glosic kazan na temat kultury.Co to pierszy raz widzicie lub slyszycie takie slowa(zasrane,zarzygane)  ,moge sie zalozyc ,ze na codzien slyszycie gorsze bluzgi lub nawet wam sie zdarza czasmi gorzej odezwac.Ja na miejscu shotgun bym sie cieszyl tak jak , juz pisal hero bo krytyka jest bardzo waza (niewazne w jaki sposub wygloszona ,bo zawsze i tak bedzie miala ten sam sens), ja sam jak zawsze pokazuje sowje prace ty licze na to , zeby zostala oceniona prace szczerze.Mam nadzieje ,ze Kumi i Mileena nie uwazaj mnie teraz ,za jakiegos prostka ,tylko dlatego ,ze mowie szczerz .I dlatego ,ze uwazam ,ze slowa ,ktore zostalu uzyte przez Ane nie sa jescze takie tragiczne.Swiat jest Beee i kazdy czsme przeklina nie mo co robic z tego wielkiego haloo

EDIT:
Wow widz ,ze sytuacja sie bardziej posunela (No coz wolo pisze).Powiem tyle zakonczmy ten temat bo tu sie jakis straszny burdel robi

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 23, 2007, 06:57:22 pm »
Dobra to ja mam pytanie na temat i proze o argumentacje a nie o przyprawienie mnie o atak smiechu:
czemu czepiacie sie dwoch słów a nikt nie bierze pod uwage kontruktywnej i technicznej krytyki jaka Wam zapodałam?

Nie to nie jest prowokacja.

Offline KuMi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 23, 2007, 07:14:45 pm »
Dantos, nie mam nic do ciebie i nie glosze kazan lol nie ja zaczelam i nie ja przesadzilam ale ktos zupelnie inny . to co sie dzieje to tylko konsekwencja przyjacielu.  powiedzialam-myslcie co chcecie,tolerujecie to, tolerujcie heh ale mi nie podoba sie takie zwracanie do kogos, kto nic nie zrobil. nie mowie o 2 slowach ale o ogolnej postawie >.> heh
to ze caly swiat klnie to nie znaczy ze trzeba wyzywac cudza prace. tak jak powiedzialam, nie zamierzam sie wdawac w dalsza dyskusje i rozpoczynac nowych tematow. racja, lepiej o zakonczyc, jak juz gdzies napislama i pozwolic ludziom sie cieszyc pracami i ich udostepnianiem.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 23, 2007, 07:26:19 pm »
Cytat: "KuMi"
Dantos, nie mam nic do ciebie i nie glosze kazan lol nie ja zaczelam i nie ja przesadzilam ale ktos zupelnie inny . to co sie dzieje to tylko konsekwencja przyjacielu.  powiedzialam-myslcie co chcecie,tolerujecie to, tolerujcie heh ale mi nie podoba sie takie zwracanie do kogos, kto nic nie zrobil. nie mowie o 2 slowach ale o ogolnej postawie >.>

wzajemnie droga kolezanko, dokładnie mówie o tym samym

Cytuj

to ze caly swiat klnie to nie znaczy ze trzeba wyzywac cudza prace. tak jak powiedzialam, nie zamierzam sie wdawac w dalsza dyskusje i rozpoczynac nowych tematow. racja, lepiej o zakonczyc, jak juz gdzies napislama i pozwolic ludziom sie cieszyc pracami i ich udostepnianiem.

Kobieto bo mi rece opadaja. Argumenty? No prawie Ci wyszły. Poczytaj to co napisałam a nie przyczepiasz sie jednego słowa.
Az tak Cie razi? Wychowujesz sie w klasztorze? Wybacz prosze oficjalnie, niestety tylko w takiej formie bo wszelkie programy "Przebacz mi" szlag trafił. I jesli masz zamiar ze mna dyskutowac albo w jakikolwiek sposob odnosic sie do moich wypowiedzi do je przeczytaj i przeanalizuj

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Arty
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 23, 2007, 08:29:51 pm »
Rety skończcie już to! Robicie bajzel w tym dziale - o jednego głupiego posta, kłócicie się już 2 strony! Niech ktoś ustąpi, bo naprawdę nie wiem o co walczycie.

Offline KuMi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 23, 2007, 08:33:23 pm »
ja ustepuje nie zamierzam z Aną dyskutować lol bo jak powiedziala 'taka juz jest'. :P
niech ktos zapoda nowe arty lepiej :D

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 23, 2007, 09:31:18 pm »
Kurwa admin badz mod usun te zbedne posty w tym temacie (wraz z tym) i wyciagnij konsekwencje.  :evil:

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpnia 28, 2007, 10:38:16 pm »
Cytat: "Shotgun"
wiesz co? jak slysze ze ktos porownuje mnie do mangi to odzywa sie we mnie taki baraka xD moze i troche  mango podobne ale ja osobiscie mangi nienawidze. a brak proporcji to urok mojego stylu xD


Twoje prace bardzo , bardzo mi się podobają . Talent niezły i wykorzystywany . To się chwali . I wracając to tego cytatu to tak dla pradoksu dodam , że nie lubisz mangi , a używasz mangowych buźek ;-) xD <3 ^^ ^^""" itd. :-) Ale to szczegół , ja również je kocham ;-)

Cytat: "Ana"
czemu czepiacie sie dwoch słów a nikt nie bierze pod uwage kontruktywnej i technicznej krytyki jaka Wam zapodałam?

Tamte uwagi są naprawdę profesjonalne i zgadzam się z nimi . Jednak nie jesteśmy profesjonalistami , nie sprzedajemy swoich dzieł , ani nie rysujemy ich komercyjnie , dlatego każdy ma prawo do tych błędów które wypunktowałaś Shotgun . Co nie zmienia faktu , że za bardzo popatrzyłaś na to od strony technicznej :) . Poprostu Ana jest osobą która się zna na rysunku ( Bo dobrze prawiła ) , ale zbyt gorliwie przystąpiła do oceny . Mimo tego jednak podobają mi się rysunki Shogun ;-) Bo bardziej od zachowania perspektywy i proporcji , cenie to magiczne coś co sprawia że dany rysunek przypada mi do gustu . Dlatego " Mędrców popieramy , ale swoje gusta mamy " ;p

Sorka za te trzy grosze  :wink:  I na zakończenie dodam że oddał bym swoją lewą rękę i prawą nogę za taki talent do rysunku jaki ma Ana . Sam jedynie rysuję zamki hehe , bo postacie to tragedia boska .

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpnia 30, 2007, 04:53:28 pm »
Cytat: "$nake"
Kurwa admin badz mod usun te zbedne posty w tym temacie (wraz z tym) i wyciagnij konsekwencje.  :evil:

Ciekawe od kogo admin zacząłby robić porządek no nie?
hehehe Snake spokojnie, bez nerwów.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpnia 30, 2007, 05:44:43 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Kurwa admin badz mod usun te zbedne posty w tym temacie (wraz z tym) i wyciagnij konsekwencje.  :evil:

Ciekawe od kogo admin zacząłby robić porządek no nie?
hehehe Snake spokojnie, bez nerwów.


Spoko te nerwy juz przedawnione  :lol:
A wogole jak forum bedzie przeniesione na inny serv trzeba tu zrobic porzadek bo offtop sie wylewa xD  :wink:  :roll:

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #131 dnia: Października 20, 2007, 07:05:22 pm »
niezłe sprzątanko xD nic nie zostało usunięte a temat jest odblokowany....
jesu po co ja sie udzielam.. jeszcze wilka z lasu wywołam...

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #132 dnia: Października 20, 2007, 07:20:24 pm »
aj tam pieprzysz... jak co to mowi sie trudno... malpy zawsze wracaja sie czepiac :P ^^'

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #133 dnia: Października 20, 2007, 07:22:53 pm »
niestrasz mnie O____O

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #134 dnia: Października 22, 2007, 07:56:41 pm »
Arty powiadacie ;]
Hmmm... miałem zrobic właśnie jeden mojej postaci z Mk Armageddon ;]
więc jak zrobię to wam podeślę ;] a co ;]
A puki co możecie looknac na moje rysunki na
moim blogu (www.yosuzu.blog.onet.pl)