Autor Wątek: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?  (Przeczytany 41206 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 12, 2009, 07:41:19 pm »
Oj adept... ty grasz sobie w MKII a my W siwetnego MKvsDC, który jest uwazany za jednego z lepszych... takze są biusta i biuściki...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 12, 2009, 07:42:59 pm »
Bo najłatwiej jest oceniać tym, co tylko widzieli, nie grali ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 12, 2009, 07:45:21 pm »
dokładnie davidkoz... nikomu nie ublizajac to ostatnio jeden przychlast zrecenzował MKvsDC universe nawet nie widzac gry tylko screeny ogladał... i niezłe zjeby dostał ^.^

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 12, 2009, 08:11:47 pm »
Daj spokój Kitana,Sindel,Tomek. Najlepszy Mortal Kombat to ten z DC? Weź Ty się zastanów co Ty mówisz. Bo na tym forum znam więcej przeciwników tej gry niż zwolenników. Jakoś ja nie widzę w tym temacie głosów "Mortal Kombat II jest do dupy, po co taka szmira wyszła", widzę za to "Im więcej Mortali tym coraz gorsze" to co czymś świadczy, prawda? Ja również uważam tak jak Maniak. To że sobie gracie i macie radochę z tego, to co, mam głosić, że MkvsDc to najlepszy Mortal? Nie rozśmieszaj mnie. Mortal Kombat to przecież nie tylko grywalność.

A moją ksywkę piszemy z wielkiej litery. Poza tym czemu do mnie pijesz? Ja tylko napisałem "Amen" to Maniak napisał całą tą sentencję, pij do niego.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2009, 08:14:27 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 12, 2009, 08:16:06 pm »
Adept nikt nie uważa, że MKvsDC jest lepszy od MK2 tylko, że MKvsDC nie jest taki zły jak ludzie o nim mówią. A  uwierz mi, że zazwyczaj mówią tylko Ci, którzy nie grają. Fakt, że MK jest coraz gorsze ale MKvsDC zszedł nieco z tej drogi pod względem Gameplay. I tak jak napisałem oby tak dalej ale bez różnych dodatków typu DC.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 12, 2009, 08:19:12 pm »
Adept jak już powiedział davidkoz ja nie powiedizałem ze jest najlepszy... tylko jednym z lepszych wiec nie wiem dlaczego do mnie pijesz i się czepiasz o i nie widze powodu zebym miał ciebie rozśmieszać... Ostatnio staleś się jakis taki, no nie wiem jak powiedzieć... Bardziej uczepliwy?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 12, 2009, 08:20:30 pm »
No i git, ale Mortal Kombat to nie tylko gameplay. To tradycja, historia, postacie, klimat, dzieciństwo, amiga, salony arcade, Secret Service, Gulash, plakaty, fabuła, magia itd. A te rzeczy zostały nieźle spierdolone od czasów Mortal Kombat 4. Więc co Wy mi tu będziecie o gameplay`u mówić. Jak chcę gameplay to sobie Tekken 5 włączam

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 12, 2009, 08:25:34 pm »
no gameplay mocny nigdy nie był... a co do Tekkena 5 to cóz... mogłbym sie klócić, ale wole nie bo Gdynia tylko niecałe 30 km ode mnie :P

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 12, 2009, 08:32:31 pm »
tak ;D ale MK miał od zawsze inny gameplay. Gry typu Tekken są inne, MK jest inny i patrząc tylko na gamplay MK to możemy stwierdzić, że:

MK 1 - MK 4 - gameplay tak sam, inny od innych gier typu Tekken prawda? firebole, teleporty itp itp ;D fatality itp

MK:DA - nowy powiew świeżości, coś innego ale dalej MK, pamiętam, że po 5 latach czekania w PSX Extreme się podobał, ludzie się zachwycali

MK:D - MK: A - to już totalna tragedia, zło w samym źle (jakkolwiek to brzmi) zamiast usprawnić to co dali w MK:DA dokładali tylko niepotrzebne rzeczy i plastikowe postacie

MK:A - muszę dodać, że to był właśnie koniec MIDWAY, szybki skok na kasę ale my nie damy się oszukać, nie, nie

MKvsDCU  i... powrót gameplayu do MK2, MK4 no w końcu! nareszcie :P

Wiem, że MK to nie tylko Gameplay, a wszystko to co wymieniłeś czyli historia, klimat itp no ale nie zaliczajmy MKvsDC do słabych gier. Jest to crossover z dobrą historią, ciekawie ukazaną w trybie Story.

To, że duch MK przepadł po MK4 (ja sądzę, że po MK:DA) to nic już z tym nie zrobimy. Czekamy na kolejną część, która ma nam go przywrócić ale bluzganie MKvsDC z jednej na drugą jest jak najbardziej niepoprawne.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 12, 2009, 09:01:29 pm »
Mortal Kombat to masa innych rzeczy, nie tylko gameplay. Jak się dorasta z tą grą i przechodzi na coraz to kolejne platformy by w nią grać (W moim przypadku to: Amiga -> automaty -> playstation -> PC) to chyba coś to znaczy. Mortal Kombat nigdy nie był mistrzem gameplay, na Amidze wolałem sobie pykać w Street Fightera 2 niż w Mortal Kombat, więc co sprawiło, że jestem największym fanem tego właśnie mordobicia? Ano wiele. Człowiek nie kocha samej grywalności w grze, bo najbardziej grywalną grą świata jest "Saper" Windowsowy i Rosyjski "Tetris". Kocha się całą otoczkę gry. To jak postacie wyglądają, jakie są plansze w grze, jak ona rozbudza wyobraźnie i to są ważne rzeczy w Mortalu, grywalność grywalnością, jednak w latach 90 grałem też na automacie "Tekken II" i jakoś nie jestem aż tak wielkim fanem Tekkena jak Mortala. Kochałem czytać o postaciach dlaczego? Bo były klimatyczne. Kochałem oglądać screeny z "Secret Service", dlaczego? Bo były klimatyczne. Żeby być fanem, gra musi mieć to coś. Mortal Kombat to miało, dlatego zgadzam się w pełnej rozciągłości z Maniakiem: "Im więcej gier z serii Mortal Kombat, tym coraz gorsze". Sypie się fabuła, sypią się postacie. Te które były cool zostały przepakowane (Pudziany) i nawet gdyby Mortal Kombat vs Dc Universe było przezajebiste gameplay`em, to nadal będzie ona spierdoloną częścią dla takich fanów jak ja. Bo nie tego oczekiwaliśmy po Mortal Kombat, dlatego cieszę się, że Wam się dobrze gra, ale my oczekujemy czegoś więcej od tytułu z którym dorastaliśmy.

MK 1 - MK 4 - gameplay tak sam, inny od innych gier typu Tekken prawda? firebole, teleporty itp itp Duży uśmiech fatality itp

MK:DA - nowy powiew świeżości, coś innego ale dalej MK, pamiętam, że po 5 latach czekania w PSX Extreme się podobał, ludzie się zachwycali

MK:D - MK: A - to już totalna tragedia, zło w samym źle (jakkolwiek to brzmi) zamiast usprawnić to co dali w MK:DA dokładali tylko niepotrzebne rzeczy i plastikowe postacie

MK:A - muszę dodać, że to był właśnie koniec MIDWAY, szybki skok na kasę ale my nie damy się oszukać, nie, nie
Tak, ale nie to pamiętamy z oryginalnego Mortal Kombat. Problem z nowymi Mortalami jest taki, że coraz bardziej odbiegają od tego w czym fani się zakochali. Od Mortal Kombat 1 do Mortal Kombat Trilogy to praktycznie jest ta sama gra (Z dodaniem biegu). A od Mortal Kombat: Deadly Alliance? I system walki zupełnie inny i postacie zupełnie nie pasują. Już lepsze było dodanie paru ninja niczym się nie różniących wyglądem prócz koloru niż te super wykreowane osobowości w Mortalach 3d. Coś tu więc nie gra, dlatego nowe Mortal Kombat zupełnie mi się nie podoba i o tym mówię i mówią o tym inni fani starego rocznika, tacy jak Maniak, czy Death Dealer.

MKvsDCU  i... powrót gameplayu do MK2, MK4 no w końcu! nareszcie
To nadal tylko gameplay, z oryginalnym Mortal Kombat to nie ma za wiele wspólnego.


To, że duch MK przepadł po MK4 (ja sądzę, że po MK:DA) to nic już z tym nie zrobimy. Czekamy na kolejną część, która ma nam go przywrócić ale bluzganie MKvsDC z jednej na drugą jest jak najbardziej niepoprawne.
Zgadzam się, lecz to też idzie w drugą stronę. Gloryfikowanie MKvsDC też jest tak samo beznadziejne jak krytykowanie jej. A już mówienie o tym, że jedna z najlepszych Mortali to świętokradztwo dla tych dla których ta gra z smokiem w logo była od małolata z joystickiem obecna w życiu.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 12, 2009, 10:06:01 pm »
No i git, ale Mortal Kombat to nie tylko gameplay. To tradycja, historia, postacie, klimat, dzieciństwo, amiga, salony arcade, Secret Service, Gulash, plakaty, fabuła, magia itd. A te rzeczy zostały nieźle spierdolone od czasów Mortal Kombat 4. Więc co Wy mi tu będziecie o gameplay`u mówić. Jak chcę gameplay to sobie Tekken 5 włączam

Swiete słowa Adept

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 12, 2009, 10:54:17 pm »
Cóż chociaż gram w MkvsDc to dla mnie też nie tylko gameplay się liczy dla mnie w Mortalu zawsze był ważny klimat areny brutalność i postacie

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 12, 2009, 10:55:50 pm »
Piekielny co myślisz o postaciach ze strony MK w MKvsDC? są gorsze od tych z wcześniejszych części?

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 12, 2009, 11:00:41 pm »
Cóż postacie są według mnie dobrze zrobione chociaż np Jax tak z wyglądu nie bardzo mi się podoba ale jego wygląd mi się już nie podoba od Mortal Kombat Deadly Alliance więc postacie według mnie dobrze wyglądają

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 12, 2009, 11:04:50 pm »
a ja nie o wygląd pytam ;) o ogół, czyli jak kombosy, zdolności itp wypada w tej części do pozostałych ;) akurat mnie się podoba wygląd Jaxa, lubię afroamerykanów, a Jax wygląda o niebo lepiej niż w MK:DA czy MK:A. Nie ma tej bezsensownej beretki i bryli ;)