Autor Wątek: Test emulatorka PS2.  (Przeczytany 42426 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« dnia: Marca 05, 2007, 02:12:48 pm »
Cześć. Znalazłem emulatorka PS2. Chciałbym przetestować go na Mortalkach. Czytałem, że MK DA i D są grywalne. Dlatego mam taką proźbę. Kto mógłby udostępnić plik ftp z MK DA i D. Będe bardzo wdzięczny. Jak powiodą się testy to spróbuje MK Armageddon.
Ps. Gry powinny być w jednym pliku .iso, bo tylko takie otwiera emulator. Jak powiodą się testy powiem wam jaki to emulator i może fani MK i posiadacze PC będą zadowoleni.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 05, 2007, 02:59:24 pm »
Ja nie posiadam takich pliczkow :( .A tak w ogule to sie nie spodziewaj sie zaduzo potym emulowaniu bo ja juz widzialem emulowane mortale w mkda nie chodzilo dobrze menu a mkD mial strasznie zryta grafe no i musisz miec mocnego pecka zeby dobrze chodzilo

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Re: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 05, 2007, 03:01:23 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cześć. Znalazłem emulatorka PS2. Chciałbym przetestować go na Mortalkach. Czytałem, że MK DA i D są grywalne. Dlatego mam taką proźbę. Kto mógłby udostępnić plik ftp z MK DA i D. Będe bardzo wdzięczny. Jak powiodą się testy to spróbuje MK Armageddon.
Ps. Gry powinny być w jednym pliku .iso, bo tylko takie otwiera emulator. Jak powiodą się testy powiem wam jaki to emulator i może fani MK i posiadacze PC będą zadowoleni.

Niestety musze ci powiedzieć że nie ma jak do tej pory dobrego i działającego emulatora PS2. Są ale nie idze ich skąfigurować, tak by działały. Lecz jeśli chcesz mieć MK DA czy MK D to proponuje jak zawsze ściągnąć przez np. Emule :wink:
______________________FURY MK________________________

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 06, 2007, 07:11:22 pm »
Cytuj
Niestety musze ci powiedzieć że nie ma jak do tej pory dobrego i działającego emulatora PS2

Racja... Ja juz cos o tym wiem gdyz mysle ze przetestowalem kazdy istniejacy emulator PS2... Probowalem odpalac dema, mortale i MGSy...
Niestety nic z tego.... Niektore gry ponoc moga sie odpalic ale to zalezy od tego jaki sprzet posiadasz emulator PSX nie ma jakis wygorowanych wymagan sprzetowych ale emu. PS2 juz tak i to nie małych... Musiasz mnie komputer kosmos i idealna konfiguracje emualtora... Wiem ze tylko jeden potrafi sprostac kliku grą i daja rade tez z Demowkami... Wiec powodzienia  :wink:

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 10, 2007, 08:58:05 pm »
PCSX2 jest najlepszy u mnie jak narazie :). Wyciągał 6 klatek/s i po 20 minutach włączyła mi się walka :P (MK: DA :D)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 10, 2007, 09:32:51 pm »
wow jestem pod wrazeniem ze udalo ci sie wycisnac 6 klatek\s  ale tak czy sieak to wciaz zalosna predkosc....

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #6 dnia: Września 12, 2007, 04:43:34 pm »
Przeglądałem ostatnio liste kompatybilności PCSX2 v 0.9.1, 2, 3, 4 i było tam napisane jaka gra chodzi lub nie chodzi i na jakiej wersji emulatorka. Wersji dokładnie nie pamientam, ale statusy tak:
MK DA - playaplet
MKD - playaplet
MKA - playaplet
MK SM - menus.
Do emulatora trzeba mieć jednak dobrego procka no i karte grafiki, a kiedyś jeszcze widziałem filmik na youtube, ale już jest usunięty, był na nim MKA na emulatorku. Prędkość gry była bardzo fajna, ale grafika wyglądała tak:
zmieniały się kolory i było widać piksele, ale gościu zrobił nawet Scorpionem extreme fatality jak grał w arcade.
Także jest szansa dla tych co mają dobre kompy w dodatku emulator jest w ciągłym rozwoju.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #7 dnia: Września 12, 2007, 04:48:04 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Przeglądałem ostatnio liste kompatybilności PCSX2 v 0.9.1, 2, 3, 4 i było tam napisane jaka gra chodzi lub nie chodzi i na jakiej wersji emulatorka. Wersji dokładnie nie pamientam, ale statusy tak:
MK DA - playaplet
MKD - playaplet
MKA - playaplet
MK SM - menus.
Do emulatora trzeba mieć jednak dobrego procka no i karte grafiki, a kiedyś jeszcze widziałem filmik na youtube, ale już jest usunięty, był na nim MKA na emulatorku. Prędkość gry była bardzo fajna, ale grafika wyglądała tak:
zmieniały się kolory i było widać piksele, ale gościu zrobił nawet Scorpionem extreme fatality jak grał w arcade.
Także jest szansa dla tych co mają dobre kompy w dodatku emulator jest w ciągłym rozwoju.


To co pisza nie zawsze jest zgodne z prawda. A ten rozwoj trwa i trwaaa... I cos kiepsko idze ta emulacja PS2 a wlasciwie tak naprawde wogole nie idzie xD

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #8 dnia: Września 12, 2007, 04:53:55 pm »
$Nake ja naprawdę widziałem ten film i to kilka miesięcy temu i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak mówiłem szybka prędkość walki, a ładowanie powiedział bym tak jak na konsoli.
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #9 dnia: Września 12, 2007, 05:54:05 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
$Nake ja naprawdę widziałem ten film i to kilka miesięcy temu i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak mówiłem szybka prędkość walki, a ładowanie powiedział bym tak jak na konsoli.
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.

Mnie to naszczęście nie dotyczy i proponuje tobie aby ciebie też to niedotyczyło  :wink:  Kup sobie konsole

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #10 dnia: Września 12, 2007, 06:05:50 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.

Nadzieja matka.... Zycze ci zeby ci starczylo zycia aby pograc sobie plynnie w gry z PS2 na jakimkolwiek emulatorze. Ja w to nie wierze widzac aktualne "efekty" aktualizacji emulatorow... A ze widziales filmik na tubie.... Coz ciekawe  :wink:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #11 dnia: Września 12, 2007, 06:19:25 pm »
Cytat: "Hero"
Cytat: "Mkmaniak"
$Nake ja naprawdę widziałem ten film i to kilka miesięcy temu i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak mówiłem szybka prędkość walki, a ładowanie powiedział bym tak jak na konsoli.
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.

Mnie to naszczęście nie dotyczy i proponuje tobie aby ciebie też to niedotyczyło  :wink:  Kup sobie konsole

Chyba już to słyszałem. Ale to nie jest takie proste, ponieważ ja mam braci i nie kupie sobie PS2, która będzie tylko dla mnie, bo oni wolą nowszą konsolkę, żeby można było grać w nowsze gry, a moi rodzice może zezwolili by na kupno PS2, ale PS3 za taką cene jaka jest to napewno nie.
A poza tym (to już gdzieś mówiłem), że nie mam tylko takich wydatków, bo potrzebuje wymienić mój keyboard.
A właściwie najważniejszym problemem jest to, że nie zarabiam, a to, że gra dobrze chodzi to mi się podoba. Dla mnie może być nawet bez grafiki, ważne, żeby dobrze szła.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #12 dnia: Września 12, 2007, 06:38:27 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Hero"
Cytat: "Mkmaniak"
$Nake ja naprawdę widziałem ten film i to kilka miesięcy temu i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak mówiłem szybka prędkość walki, a ładowanie powiedział bym tak jak na konsoli.
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.

Mnie to naszczęście nie dotyczy i proponuje tobie aby ciebie też to niedotyczyło  :wink:  Kup sobie konsole

Chyba już to słyszałem. Ale to nie jest takie proste, ponieważ ja mam braci i nie kupie sobie PS2, która będzie tylko dla mnie, bo oni wolą nowszą konsolkę, żeby można było grać w nowsze gry, a moi rodzice może zezwolili by na kupno PS2, ale PS3 za taką cene jaka jest to napewno nie.
A poza tym (to już gdzieś mówiłem), że nie mam tylko takich wydatków, bo potrzebuje wymienić mój keyboard.
A właściwie najważniejszym problemem jest to, że nie zarabiam, a to, że gra dobrze chodzi to mi się podoba. Dla mnie może być nawet bez grafiki, ważne, żeby dobrze szła.


I wlasnie tego nie potrafia zrobic aby gra poprostu chodzila. Bo dla mnie grafa na emulatorze nie ma znaczenia sam fakt pograniana PC w MK lub MGS...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #13 dnia: Września 13, 2007, 03:50:30 pm »
Cytat:
I wlasnie tego nie potrafia zrobic aby gra poprostu chodzila. Bo dla mnie grafa na emulatorze nie ma znaczenia sam fakt pograniana PC w MK lub MGS...
Jak to nie potrafią zrobić? Przecież pisałem wcześniej o filmiku z MKA, który widziałem na Youtube. Grafa na nim nie była super, ale prędkość zdumiewająca.
Edit:
Nie wiecie, czy jest coś takiego w sieci jak demo MK Da, Deception i Armageddon do pobrania. Jak coś takiego jest to napiszcie.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #14 dnia: Września 13, 2007, 04:21:54 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat:
I wlasnie tego nie potrafia zrobic aby gra poprostu chodzila. Bo dla mnie grafa na emulatorze nie ma znaczenia sam fakt pograniana PC w MK lub MGS...
Jak to nie potrafią zrobić? Przecież pisałem wcześniej o filmiku z MKA, który widziałem na Youtube. Grafa na nim nie była super, ale prędkość zdumiewająca.
Edit:
Nie wiecie, czy jest coś takiego w sieci jak demo MK Da, Deception i Armageddon do pobrania. Jak coś takiego jest to napiszcie.

Nie nie ma ( chyba ) takiego dema  :wink: A co do tego filmiku, nie przyśnił ci sie czasami ??  :lol:  :lol: